שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פינאס שוחרר מנתניה .
03-Feb-2014, 14:02
הודעה: #61
RE: פינאס שוחרר מנתניה .
לפעמים זה נראה לי כאילו תומר לוי לא יודע הרבה גם על תומר לוי, אבל זה כבר סיפור בפני עצמו. וחבל מאוד שמוטי פשכצקי ממשיך לקבל ידיעות מאיזשהו מקור על מכבי נתניה אחרי מה שקרה איתו.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 14:30
הודעה: #62
(03-Feb-2014 13:51)אופיר34 כתב:  תאמינו לי ,עברתי עכשיו על הפוסט הזה ורצתי מייד לקחת כדור נגד חרדות....
ההיסטריה ומסע ההפחדות שמייצרים פה בכל פעם שקורה משהו שמנוגד לציפיות שלנו דורשת לדעתי טיפול מיקצועי.
אני ,כמו שחלקכם יודעים מראשוני התומכים בטופי. לדעתי, הוא מגן טוב בסטנדרטים הישראליים, יש לו מהירות, כושר גופני מצוין ומצד שני הוא גם עושה מידי פעם את השטויות שלו, אבל בגדול מגן לגיטימי.
ועם כל האהבה שלי לשחקן, כאשר שני מאמנים ,שנה אחר שנה ,מחליטים לשחרר דווקא אותו מהקבוצה זה אומר דרשני. יש פה כנראה סיבות לא רק מיקצועיות. מעבר לזה, כולנו יודעים שיש לנו בור בקישור האחורי ,ואם הוחלט לוותר על זר אז ההרגשה שלי אומרת שעל חשבונו יגיע זר אחר לאמצע.
בנוגע לצד ימין, לא יודע אם יביאו מחליף אבל מבחינתי עומר פרץ כמגן ימני (וטל, תנשום עמוק לפני שאתה קופץ עלי...) יכול בהחלט למלא את התפקיד הזה. לדעתי הוא הוכיח ששיחק בתפקיד הזה שהוא בהחלט יכול להיות מגן ראוי, בוודאי שבליגה הלאומית. יש לו מהירות, יש לו כושר גופני ויש לו מצד שני גם כמה פאקים. אני לא מודאג.
מה שיפה שפתאום (שוב...) כל "מעריצי" טופי בוכים על לכתו. הצביעות כנראה ממכם והלאה.
אני סומך על מזרחי, אני חושב שהוא מאמן מצוין עם הרבה ניסיון (ואני יודע שעכשיו טל יזכיר לי את בנין אבל הסיטואציה כמובן שונה). אני אומר שצריך להמתין ולראות מה יצא בסוף המהלך הזה ואז נוכל לשפוט אם הוא היה משתלם או לא.

לא קופץ ולא נעליים ... כל העסק כאן מסריח ושגוי.
1 . אם השחקן לא מתאים מבחינת התנהלותו - זו כבר השנה השלישית שלו בקבוצה. יכלו לא להחתים, לא להחזיר בתחילת העונה וכו. התרת חוזה בינואר לשחקן שהוא באנקר ב11 אומרת דברים לא טובים או על השחקן או על המועדון. ברור לכולם שהבעיה לא מקצועית.

2. זה שפרץ לא מגן ימני ראינו כולנו בשנה שעברה. אפשר להמשיך לקשור לו כתרים, אבל זו הזיה. פרץ לא מגן . וגם סופר לא. ועכשיו יש לנו חורים בשני הצדדים.
בסוף זה יגמר באילתור של צלישר ימינה לוי/חסן בלמים וז'אן קשר אחורי.

3. אני ממש לא סומך על מזרחי. לדעתי הוא הוכיח שהוא מאמן בינוני ולא יותר. אם הוא כפה את המהלך הזה מקצועית איך החלופות עדיין לא חתומות. אם המהלך הזה נכפה עליו ע"י ההנהלה איך הוא עדיין לא הפך שולחן ..

4. אני יכול להבין את המהלך הזה בתנאי שטופי ביצע עבירת משמעת כל כך חמורה שגרמה לסילוקו מהמועדון ועכשיו צריכים להתמודד עם ההשלכות.
אם זה לא מה שקרה, ומישהו בנתניה מוכן להחליש את הקבוצה ולסכן את העליה מסיבות שאינן ברורות, אז הוא לא ראוי לתפקידו.

5. הרבה אם אולי אבל ובלה בלה בלה . שמישהו במועדון יוציא הודעה מסודרת ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2014, 14:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2014 על ידי 14:32 תומר חרוב.)
הודעה: #63
אם טופי היה משוחרר הייתה הודעה רשמית. לא הייתה ולכן הוא לא שוחרר.

טל, לא צריכים להוציא הודעה מסודרת על כל נאד שהתקשורת משחררת. לא שאין דברים בגו אבל זה יהיה דבילי להגיב כשדברים לא באמת סגורים.
03-Feb-2014, 14:33
הודעה: #64
זווית אחרת בוואלה
http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2717543

03-Feb-2014, 14:36
הודעה: #65
פינאס שוחרר מנתניה .
העלו כתבה גם בוואן
03-Feb-2014, 14:38
הודעה: #66
חבל שיש פה אנשים שיש להם מידע אבל הם לא משתפים. אפשר לחשוב שמדובר בסודות מדינה

לפי דעתי טופי לא ישוחרר מהקבוצה וכל הסרט שחלקנו אוכלים לא שווה אכילה Smile
03-Feb-2014, 14:49
הודעה: #67
פינאס שוחרר מנתניה .
(03-Feb-2014 14:30)תומר חרוב כתב:  אם טופי היה משוחרר הייתה הודעה רשמית. לא הייתה ולכן הוא לא שוחרר.

טל, לא צריכים להוציא הודעה מסודרת על כל נאד שהתקשורת משחררת. לא שאין דברים בגו אבל זה יהיה דבילי להגיב כשדברים לא באמת סגורים.

לא יודע אם מדובר בנאד או לא. יש כאן כמה אנשים שיש להם כנראה מקורבים בכירים מאוד בהנהלה שאישרו להם שהוא משוחרר וזה נאמר אתמול בלילה. אז מה זה לא נכון ?

03-Feb-2014, 15:11
הודעה: #68
חבל שלא משחררים את כל המקורבים למיניהם והאינטרסנטים (והמבין יבין) ומשאירים את טופי שחקן שאף על פי שהיו לו הצעות להיות בליגת העל החליט להיות עם נתניה בלאומית אני בכל אופן מאוד אוהב את טופי שחקן שרץ המון ונותן את הנשמה
צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 15:44
הודעה: #69
פינאס שוחרר מנתניה .
(03-Feb-2014 15:11)לואיס מריןןןןןןןןן כתב:  חבל שלא משחררים את כל המקורבים למיניהם והאינטרסנטים (והמבין יבין) ומשאירים את טופי שחקן שאף על פי שהיו לו הצעות להיות בליגת העל החליט להיות עם נתניה בלאומית אני בכל אופן מאוד אוהב את טופי שחקן שרץ המון ונותן את הנשמה

אז לחדש לך בתחילת העונה טופי לא רצה לשחק עם נתניה בלאומית ומי שרצה אותו בליגת העל לא רצה לשלם את דמי ההשאלה הגבוהים שדרשה נתניה וזה היה לפני ההסכם עם מאור ושגב לאחר ההסכם לנתניה היה כסף להחזיק את החוזה שלו והוא התרצה

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Feb-2014, 15:53
הודעה: #70
תאמין לי שחקן שלא רוצה לשחק בקבוצה כלשהי הוא לא ישחק דוגמא אחת בולטת דני פרדה , אז ככה שאם טופי לא היה רוצה אז הוא לא היה בנתניה
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים