שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פינאס שוחרר מנתניה .
03-Feb-2014, 12:50
הודעה: #51
RE: פינאס שוחרר מנתניה .
בלי שאני יודע כלום ובלי שיש לי מקורבים שמלחשים על אוזני.. המהלך הזה לא נראה לי מתוכנן אלא כפוי ולכן -

- מכבי נתניה לא קונה שחקנים אלא משאילה או מחתימה שחקנים חופשיים.
- נשארו יומיים לתום מועד ההעברות.
- צריך כרגע יותר מזל משכל כדי שנצא מחוזקים מהמהלך.
- בלי קשר לעומר ורד - קבוצה שרוצה לעלות ליגה צריכה ניסיון בחלק האחורי ולא ניסוי וטעיה.

שורה תחתונה - קורה כאן משהו מוזר ולא ברור.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 13:07
הודעה: #52
מי בכלל אמר שטופי שוחרר? בשום אתר לא פירסמו את זה וגם נתניה לא הוציאה הודעה רשמית
צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 13:07
הודעה: #53
עומר ורד רק בן 23 והוא עוד רחוק מלהיקרא סוס מת. בדיוק בשביל זה יש לנו חצי שנה להחזיר אותו לעניינים כדי לקבל שחקן ליגת על טוב. גם עופר ורטה הוא מגן מצוין ואני אשמח מאוד אם הוא יגיע לכאן.

טל.מ - עדיף ניסוי וטעיה על טעיה בלבד. סיבטי ליפניה מביא איתו נסיון, כשהוא מבין מתי מכניסים את הרגל בכל הכח, כי זה חייב להיות או כדור או הרגל של היריב. טוברנו פינס מבצע כל כך הרבה עבירות חסרות טעם בסמוך לרחבה (ובכולן יש לו את החוצפה ליפול ולשחק אותה הקורבן). נסיון זה לדעת לקבל את ההחלטה הנכונה ומקסימום לפשל בביצוע, לא לטעות כל כך הרבה כבר ברמת ההחלטה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
The following 1 user Likes אבירמבו המכבי's post:
תומר חרוב (0303-0202-2014201420142014)
03-Feb-2014, 13:19
הודעה: #54
אברימבו עם כל הטענות שלך לפינאס מה הדחיפות לשחרר אותו? יותר דחוף להביא מגן שמאלי ולשחרר את סופר
צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 13:26
הודעה: #55
מסכים איתך שגם מגן שמאלי היינו צריכים להביא בחלון ההעברות. עם כל הכבוד העצום והאהבה הגדולה שיש לי ליוסי מזרחי, בינתיים הוא מוכיח מדוע לא המשיך במכבי תל אביב או בביתר ירושלים, למרות שעם האחרונה אפילו לקח אליפות.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
03-Feb-2014, 13:37
הודעה: #56
vf,cv jzrv
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...59&lang=HE

מפגר אבל אופטימי
03-Feb-2014, 13:45
הודעה: #57
(03-Feb-2014 13:37)אריאל כתב:  vf,cv jzrv
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...59&lang=HE

חבל שלא אומרים מי יחליף אותו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2014, 13:49
הודעה: #58
יש לי תחושה שזה ורטה מזרחי כבר אימן אותו באשדוד
צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 13:51
הודעה: #59
תאמינו לי ,עברתי עכשיו על הפוסט הזה ורצתי מייד לקחת כדור נגד חרדות....
ההיסטריה ומסע ההפחדות שמייצרים פה בכל פעם שקורה משהו שמנוגד לציפיות שלנו דורשת לדעתי טיפול מיקצועי.
אני ,כמו שחלקכם יודעים מראשוני התומכים בטופי. לדעתי, הוא מגן טוב בסטנדרטים הישראליים, יש לו מהירות, כושר גופני מצוין ומצד שני הוא גם עושה מידי פעם את השטויות שלו, אבל בגדול מגן לגיטימי.
ועם כל האהבה שלי לשחקן, כאשר שני מאמנים ,שנה אחר שנה ,מחליטים לשחרר דווקא אותו מהקבוצה זה אומר דרשני. יש פה כנראה סיבות לא רק מיקצועיות. מעבר לזה, כולנו יודעים שיש לנו בור בקישור האחורי ,ואם הוחלט לוותר על זר אז ההרגשה שלי אומרת שעל חשבונו יגיע זר אחר לאמצע.
בנוגע לצד ימין, לא יודע אם יביאו מחליף אבל מבחינתי עומר פרץ כמגן ימני (וטל, תנשום עמוק לפני שאתה קופץ עלי...) יכול בהחלט למלא את התפקיד הזה. לדעתי הוא הוכיח ששיחק בתפקיד הזה שהוא בהחלט יכול להיות מגן ראוי, בוודאי שבליגה הלאומית. יש לו מהירות, יש לו כושר גופני ויש לו מצד שני גם כמה פאקים. אני לא מודאג.
מה שיפה שפתאום (שוב...) כל "מעריצי" טופי בוכים על לכתו. הצביעות כנראה ממכם והלאה.
אני סומך על מזרחי, אני חושב שהוא מאמן מצוין עם הרבה ניסיון (ואני יודע שעכשיו טל יזכיר לי את בנין אבל הסיטואציה כמובן שונה). אני אומר שצריך להמתין ולראות מה יצא בסוף המהלך הזה ואז נוכל לשפוט אם הוא היה משתלם או לא.
03-Feb-2014, 13:57
הודעה: #60
תומר לוי הוא הכתב בצפון הוא לא יודע הרבה על מכבי נתניה חכה לפשכה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים