שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פינאס שוחרר מנתניה .
03-Feb-2014, 2:29
הודעה: #31
פינאס שוחרר מנתניה .
אני אגיד שהם סתומים בלחץ.
שינויים כאלה לא עושים בינואר. לא לבקשת קרית שמונה ולא לבקשת ליברפול. לא רצו את טופי יכלו לא להחתים אותו. השחקן שיחק כל משחק עד עכשיו ולטעמי היה בין הטובים בקבוצה. סתם כל חור אפשרי . אז לקבוצת צמרת בליגת העל הוא טוב ולנתניה לא ? עם מי תעלה בששי עם ויקי כחלון ..? שום מגן שמשחק כרגע בליגת העל ושווה משהו לא ירד ללאומית. להביא ילד בן 19 או 20 להתגלח עליו כשהמטרה שלך לעלות ליגה זה נשמע לי הזוי.
לגבי הקשר - איזה זר תביא בינואר ? כזה שראה ספסל ויקח לו חודש להכנס לכושר ..?בינואר לא עושים כאלה שינויים צר לי. לא מחלישים עמדה אחת על חשבון אחרת. ואם עוד לא החתימו מגן - לא משחררים שחקן מה11 עד שיש לך מחליף חתום.
תיכף בבוקר כל הגאונים יקטלו אותי ויגידו כמה מזרחי גאון .. כמו בנין הגאון. תקע לך מקל בגלגלי העלייה כמו שהאידיוט הראשון הוריד אותנו ליגה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2014, 2:30
הודעה: #32
RE: פינאס שוחרר מנתניה .
ברוך שפטרנו שיצליח שם ואני מבין שכולכם ערים כמוני לראות את פיטון מנינג עושה היסטוריה עם דנבר?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Feb-2014, 2:33
הודעה: #33
(03-Feb-2014 2:30)amir כתב:  ברוך שפטרנו שיצליח שם ואני מבין שכולכם ערים כמוני לראות את פיטון מנינג עושה היסטוריה עם דנבר?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

הכנתי כבר ג'ראה של קולה וכמה חטיפים

מחר סמס לעבודה אני חולה
03-Feb-2014, 2:44
הודעה: #34
אם לא ימצאו לו מחליף, אני מוכן להחליף אותו. עכשיו אתם רגועים?

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
03-Feb-2014, 2:49
הודעה: #35
פינאס שוחרר מנתניה .
אני מתחרפן מהזלזול הזה אבירם... באמת. אם הוא כזה אפס איך הוא משחק כל משחק, לפעמים בשלוש עמדות ואיך ליגת העל רוצה אותו ? הנסיון של שנה שעברה לא הספיק ? טופי? זו הבעיה של נתניה ?

03-Feb-2014, 3:27
הודעה: #36
יש דברים שאני לא יודע להסביר... אני מסתכל על הפוטנציאל שלו ומה הוא נתן למכבי נתניה. אם אני פורט כל תכונה שלו ככדורגלן, הוא שחקן בינוני מינוס, גם במונחים של ליגה לאומית. למכבי נתניה הוא לא נתן כלום ב-3 השנים שהוא כן. לא מספרים, לא משחק קו, לא מנהיגות. כלום מכל זה. אני לא מבין מה הקהל נתפס עליו ובעיניי כל אחד יכול להחליף אותו.

וכפי שכתבתי בעבר: אם אני מאמן הקבוצה, המגינים הם הראשונים שאני מחפש להם מחליפים. אז טופי הוא לא הבעיה הכי גדולה, אבל הוא הבעיה השנייה הכי גדולה אחרי עדי סופר (שמקבל הנחה, כי הוא לא משחק בעמדה שלו - לא שבאיזשהי עמדה אחרת הוא הרשים, אז זה כבר לדיון אחר).

אני נחתים במקומו את עומר ורד - דיינו.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
03-Feb-2014, 3:39
הודעה: #37
פינאס שוחרר מנתניה .
נראה לך שמכבי ת״א תשחרר את עומר ורד ... מקסימום תקבל אותו בהשאלה..
דובר על שחקן צעיר מקבוצת תחתית. אם זה נכון הוא לא ישדרג אותך.
לשאלתך טופי נתן משחק הגנה מעולה על הקו, מהירות, אולי הכי מהיר בליגה, כיסוי בשתי עמדות המגן וגם כקשר אחורי. טופי בעיני הוא שחקן ההגנה הכי טוב בסגל. עד כמה שהכישלון בשחרור שלו שנה שעברה היה מהדהד יעידו פרץ צלישר וכחלון שכל אחד מהם פורפר על הקו בתורו מינואר ועד שירדנו בעוד הוא עזר להפועל חיפה להשאר ליגה. אני לא קונה את זה שזה שחרור מקצועי . יש כאן מניעים אחרים . אם לא היו מרוצים ממנו היו מחליפים אותו במהלך משחקים או שהוא לא היה באנקר בהרכב.

03-Feb-2014, 7:54
הודעה: #38
לא החזקתי מטופי בליגת העל בעיקר בגלל שההגבהות שלו אף פעם לא מדוייקות.
אבל השנה הוא לדעתי בין ה 3 הטובים אצלנו אחרי ליפניה וערן לוי...

טעות לשחרר אותו
The following 1 user Likes ron m.'s post:
Dror Golan (0303-0202-2014201420142014)
03-Feb-2014, 8:33
הודעה: #39
אם זה נכון , אז גם מזרחי הביתה ומהר!!
לא למדו כלום מטעויות שנה שעברה, פתאום בסיום החלון מוצאים מציאות?
במקום להביא לצד שמאל מגן , משחררים את השחקן הטוב ביותר אחרי ערן לוי, תמוהה ביותר?
בכל אופן זה רק מחזק את הדברים שלי , העליה פה בספק!!!
03-Feb-2014, 9:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2014 על ידי 9:25 Haziz23.)
הודעה: #40
פינאס שוחרר מנתניה .
(03-Feb-2014 2:29)טל.מ כתב:  אני אגיד שהם סתומים בלחץ.
שינויים כאלה לא עושים בינואר. לא לבקשת קרית שמונה ולא לבקשת ליברפול. לא רצו את טופי יכלו לא להחתים אותו. השחקן שיחק כל משחק עד עכשיו ולטעמי היה בין הטובים בקבוצה. סתם כל חור אפשרי . אז לקבוצת צמרת בליגת העל הוא טוב ולנתניה לא ? עם מי תעלה בששי עם ויקי כחלון ..? שום מגן שמשחק כרגע בליגת העל ושווה משהו לא ירד ללאומית. להביא ילד בן 19 או 20 להתגלח עליו כשהמטרה שלך לעלות ליגה זה נשמע לי הזוי.
לגבי הקשר - איזה זר תביא בינואר ? כזה שראה ספסל ויקח לו חודש להכנס לכושר ..?בינואר לא עושים כאלה שינויים צר לי. לא מחלישים עמדה אחת על חשבון אחרת. ואם עוד לא החתימו מגן - לא משחררים שחקן מה11 עד שיש לך מחליף חתום.
תיכף בבוקר כל הגאונים יקטלו אותי ויגידו כמה מזרחי גאון .. כמו בנין הגאון. תקע לך מקל בגלגלי העלייה כמו שהאידיוט הראשון הוריד אותנו ליגה

כל מילה בסלע!
אני בטוח שגם מזרחי לא עיוור, בטוח יש פה משהו מעבר למקצועי, אולי סכסוך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(03-Feb-2014 2:29)טל.מ כתב:  אני אגיד שהם סתומים בלחץ.

כל מילה בסלע!
אני בטוח שגם מזרחי לא עיוור, בטוח יש פה משהו מעבר למקצועי, אולי סכסוך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים