שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פינאס שוחרר מנתניה .
04-Feb-2014, 14:54
הודעה: #101
RE: פינאס שוחרר מנתניה .
אנ ילא מבין את יוסי מזרחי למה לשחרר אותו הוא שחקן טוב יחסית
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2014, 15:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2014 על ידי 15:31 אלון.)
הודעה: #102
(04-Feb-2014 14:02)טל.מ כתב:  במיוחד בשביל אופיר
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...54&lang=he

לכמה דברים מהכתבה אתם מאמינים:
1.טופי רוצה לעזוב,כן או לא? אם כן הייתי משחרר.
2.האוהדים מעדיפים את רביד גזל אל פני בן מלכה-אישית לא מאמין ומעדיף את בן מלכה כסיכוי לפוטנציאל מאשר את גזל.
3.נתניה הציעה את שריקי וסכום כסף עבו פרדה? לא נראה לי הכי אמין ולדעתי סיכוי קלוש שאכן יקרה...

בקיצור-הרבה מהכתבה נשמע כספינים/אינטרסים כאלו ואחרים...
04-Feb-2014, 15:42
הודעה: #103
(04-Feb-2014 15:30)אלון כתב:  
(04-Feb-2014 14:02)טל.מ כתב:  במיוחד בשביל אופיר

לכמה דברים מהכתבה אתם מאמינים:
1.טופי רוצה לעזוב,כן או לא? אם כן הייתי משחרר.
2.האוהדים מעדיפים את רביד גזל אל פני בן מלכה-אישית לא מאמין ומעדיף את בן מלכה כסיכוי לפוטנציאל מאשר את גזל.
3.נתניה הציעה את שריקי וסכום כסף עבו פרדה? לא נראה לי הכי אמין ולדעתי סיכוי קלוש שאכן יקרה...

בקיצור-הרבה מהכתבה נשמע כספינים/אינטרסים כאלו ואחרים...

סעיף 2 מאוד מעניין ,מי אותם אוהדים שרוצים לגזור קופון על גזל
04-Feb-2014, 15:45
הודעה: #104
(04-Feb-2014 14:02)טל.מ כתב:  
(04-Feb-2014 13:44)אופיר34 כתב:  
(04-Feb-2014 9:45)טל.מ כתב:  
(04-Feb-2014 2:44)אופיר34 כתב:  
(04-Feb-2014 0:03)טל.מ כתב:  בהנחה שטופי נשאר כאן בהנחה שכל מה ששמענו וקראנו נכון, משהו מאוד לא בסדר בהתנהלות של המועדון מול שחקניו . אי אפשר בפעם השניה לשדר לטופי ושריקי שהם לא רצויים . כבר כתבו את זה כאן לפני ובצדק. אפשר לצחוק על ההיסטריה והלחץ והכעס כי עכשיו כולם גיבורים. בפועל קרה כאן משהו רע, שאין לי ספק שישפיע בטווח הקצר על שני השחקנים. לא ככה מנהלים עסק וזה לא משנה אם זו קבוצת כדורגל או חברה אחרת. לא זורקים עובד ואחכ מחזירים אותו, לא זורקים עובד חיוני לפני שמוודאים שיש לו מחליף ראוי. אי אפשר להמשיך להתנהל כאילו הכל עובר מלמעלה ואף אחד לא נפגע מחוסר האמון. שריקי וטופי יכלו בתחילת השנה להתעקש ולסרב וכמו נימני היו נשארים בליגת העל. אבל הם בחרו להשאר פה. המועדון צריך ללמוד לכבד אותם ולא לרמוז להם שאין בהם צורך.

לדעתי, משהו לא בסדר בהתנהלות של אוהדים שמחפשים בנרות מה לא בסדר בקבוצה שלהם. לפעמים נראה לי שאתה פשוט מפרה את עצמך בהאכלה העצמית הזאת . באמת לא נמאס לך ??
קבעת שוב שהראו לשריקי וטופי את הדרך החוצה וכל זה על סמך חצי שורה שפורסמה באתר אחד (שגם הורדה דקה אחרי שעלתה). זה נראה לך רציני ? מתי תדע להתייחס לידיעות האלה כמו שצריך להתייחס - בזפזופ הלאה !
בלבלתם את המח כל היום על טופי בלי שיש לכם חצי מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים. סתם מהומה על לא מאומה. הדלקתם את כל האוהדים ועכשיו פתאום כל המלעיזים נכנסו לבונקר. כנראה שאין חדש תחת השמש...
ואתה יודע מה, נזרום איתך ונגלגל את התיאוריה שלך - נגיד שהראו לשריקי וטופי את "הדרך החוצה". המצאנו פה משהו חדש ? אם היו אומרים לך שמביאים את גולסה ומשומר במקומם היה מותר להראות להם את הדרך החוצה ?
זה הכדורגל ובשביל זה יש את חלון ההעברות בינואר. מודיעים מראש לשחקנים שמועמדים לעזוב כדי שיהיה להם זמן למצוא קבוצה במידה ובאמת יחליטו לשחרר אותם. במקרה הזה כנראה שהוחלט לא לשחרר אותם בסוף. הם ילדים גדולים ושחקנים מיקצוענים (אמורים להיות לפחות) ,תאמין שזה לא הפעם הראשונה ולא האחרונה בקריירה שלהם שהם מקבלים הודעה כזאת. מה שאתה עושה זה סתם ניסיון (נוסף...) לחרחר מלחמה ולהקטין את עצמך והכי מעצבן - על כלום !!

אמרתי לך - אתה גיבור של ״אחרי״. כנל פליפיצ׳וק . צריך להיות תירוץ ממש טוב לקחת שחקן 11 קבוע מהבולטים בקבוצה ולשחרר אותו או להודיע לו שיתכונן יום לפני תום מועד חלון ההעברות , לאפשר לו לנהל משא ומתן, להודיע בפורום ע״י גורמים שמקורבים ל(כנראה שלא רק לך יש מקורבים) שהוא אכן שוחרר בלי מחליף ולצפות שכולם יתעלמו. אז אולי בגלל שהרוב המוחלט פה בפייס ובתגובות לא הפסיק להתרעם , אולי בגלל זה הוא פה. ואם כן אין לי בעיה להיות ה״היסטרי״ שמוביל קו שאני יודע שצודק . אם זה נותן לך ולפיליפצ׳וק חומר לנגח אותי - אני חי עם זה בשלום. אני מעדיף להגיד את דעתי מאשר להיות יס מן.

גיבור של "אחרי" ?? מה אתה חושב שאני לא יכול כל יום לפתוח עשרה פוסטים על בעיות בפוטנציה שקיימות בקבוצה ? אני לא יכול להתלונן על 1001 דברים בכדורגל הישראלי ? נראה לך שאם אני לא יפסיק להתלונן ולהתריע על בעיות מבוקר עד ערב משהו ממה שאני אגיד לא יתממש ? ברור שאם יורים באוויר כל היום בסוף תיפול לך ציפור על הראש. זה לא חכמה...
אני לא יס מן של אף אחד. אבא שלי עדיין לא הבעלים של הקבוצה ולצערי גם סבא שלי כבר מזמן לא שם, אבל הקטע הישראלי הזה לבוא תמיד ולחפש את חצי הכוס המלאה מחליא אותי. שיש לי ביקורת אני אומר אותה ושצריך לפרגן גם את זה מותר לעשות. אתה ,עם כל הכבוד, לא מאוזן בתגובותיך (ואני עדין בתיאור הזה).
ולגבי טופי - מסכים איתך. צריך להיות באמת תירוץ טוב. ואם אני אגיד לך שרצו להנחית פה קשר אחורי ברמה (סתם הנחה שלי) זה תירוץ טוב ? זה היה מקבל את הסכמתך ? מה נראה לך שיוסי מזרחי מחפש להחליש את הקבוצה ? אתה מכיר יותר טוב ממנו את הצרכים של הקבוצה ? שכחת אולי שיש פה גם הרבה בונוסים שמובטחים גם לשחקנים וגם לצוות המיקצועי ? מה האינטרס של מישהו פה לכרות את הענף שעליו הוא יושב ?

אתה יודע יש הבדל עצום בין פופוליזם שזה מה שאתה עושה כרגע לבין דברים שלפחות לי נראים אמיתיים ומהותיים.
אני לא כותב על מחירי הכרטיסים והמנוי או על המחיר במזנון, צבע החולצה לא מעניין אותי, ולא מבלבל את המוח לאף אחד על שעת המשחק. אני כן כותב על דברים שנראים לי מהותיים. כמו בעלים שאף אחד לא באמת חיפש בשנים עברו, התנהלות שערורייתית בשנה שעברה מהמאמן ועד הכניסות באצטדיון במשחק נגד בית"ר וכמו הקטע המוזר עם טופי שתסלח לי פשוט הרתיח אותי וכנראה לא רק אותי אם תקרא את התגובות במדיה.

לגבי מזרחי - אני אוהד כדורגל וזכותי להביע את דעתי על המאמן. אני לא יוצא בקמפיינים נגדו, אני לא קורא נגדו קריאות ביציע. זכותי לומר שאני לא חושב שהוא מאמן כזה גדול כמו שעושים ממנו כאן. מה לעשות, הוא לא כוס התה שלי. אז ? בשביל זה יש פורום. זכותך לחשוב שהוא מאמן ענק. הפורום נועד גם לזה.

שורה תחתונה - לא אהבתי את ההתנהלות של נתניה כאן. לא בעיתוי לא בפרסום ולא בנסיגה לאחור. אני יודע שכולם גיבורים על חשבון מישהו אחר אבל אם היו מתנהגים אליך ככה במקום עבודתך אני לא משוכנע שהיית קם בבוקר עם שיר חדש בלב והולך לעבודה במלוא המוטיבציה כי בסופו של יום אתה מקצוען שמקבל שכר.

במיוחד בשביל אופיר

למה פופוליזם ? כי זה הסבר שמוכיח לך כמה אתה מחפש להיות אנטי כל הזמן ? תאמין לי שזה שום פופוליזם. ככה זה נראה מהצד.
ודרך אגב, מחירי המנוי, שעת המשחקים, המזנון וכו' לא פחות מהותיים מכל דבר אחר.
אני לא מתכוון להכנס איתך שוב לוויכוח לגבי מה שהיה שנה שעברה כי עשינו את זה מספיק. אני רק אומר שאל תסיק לרגע שהירידה שלנו ,או חוסר ההצלחה למצוא בעלים נבעו רק מהתיאוריות שאתה מעלה. ממש לא. אתה בונה על זה יותר מידי מגדלים. ובוא לא נפתח את זה שוב.
והקטע המוזר עם טופי הוא בכלל לא מוזר. מה כל כך מוזר פה אני לא מבין (חוץ מהעובדה שהידיעה הורדה דקה אחרי שעלתה. ודרך אגב לא בפעם הראשונה). אני שואל אותך שוב, אם היו יוצאים בהודעה שהוחלט לשחרר את טופי ולהביא במקומו את פירלו גם היית מגיב ככה ? אין פה שום המצאה חדשה בכדורגל. גם ביתר למשל עושה את זה עכשיו עם אצילי ומשה, גם הפועל עשתה את זה עם דמארי ואני מבטיח לך שבחצי מהקבוצות באירופה זה גם קורה. אז נכון שזה יכול לפגוע קצת במוטיבצייה של השחקן, אבל שחקנים מיקצוענים מבינים שלפעמים טובת הקבוצה חשובה מטובתם האישית. מי שלא מבין את זה צריך לחפש מקצוע אחר.
וההשוואה שלך למקום העבודה שלי או שלך לא במקום. בכדורגל זאת התנהלות מקובלת ושגרתית (גם אם לא הכי הוגנת בעולם) ובמגזר הציבורי או הפרטי אין דברים כאלה. עוד סיבה למה אני חושב שאתה מחפש בנרות מה לא טוב אצלנו.
ולגבי מזרחי - אני לא אמרתי לך שאסור לך להביע את דעתך, פשוט מעניין אותי האם המציאו את המאמן בעולם הכדורגל שטל מ. יוכל לסמוך עליו ולתת לו את המושכות לנהל את הקבוצה כראות עיניו. אני אשמח לדעת מה שם המאמן הזה
04-Feb-2014, 15:48
הודעה: #105
זה כמו מערכון של הגשש פה...

אלה שואלים את אותן שאלות ואלה עונים את אותן תשובות

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
אלון (0404-0202-2014201420142014), תומר חרוב (0404-0202-2014201420142014)
04-Feb-2014, 16:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2014 על ידי 16:40 אייל ס.)
הודעה: #106
נקי לחלוטין
ולשמחתי,לא מעורב ולא יודע דבר וחצי דבר על כל אותם נושאים שקשורים בגזל/פינאס/מלכה ואחרים.

א.לעיתים בראיה רחבה של מועדון נעשים דברים שלאוהדים ניראים כתמוהים ואתן לכם כמה דוגמאות על דברים שלא נעשו והיו חייבים להעשות,מהתקופה הקצרה(שלצערי ) שידעתי יותר מאוהד ממוצע.
1.בחודש מאי 13(ימים בודדים אחרי המשחק האחרון בקופסא),הגיעה אישה בעלת תחנת טוטו/לוטו/פייס/ווינר ועידכנה שאחד משחקני הקבוצה חייב לה עשרות רבות של אלפי שקלים,מבדיקה קצרה התברר שהבחור הימר בווינר בסכומים גבוהים(ולך תדע על איזה משחקים...),השחקן היה חייב להיות משוחרר מיידית(אגב,היתה קבוצה שהיתה מוכנה לשלם מיליון ש"ח על העברתו),בגלל החשש מתגובת הקהל,השחקן נשאר בקבוצה לעונה נוספת ותרם בהתנהגותו וביכולתו לירידת הקבוצה(כשלאורך העונה הספורטיביות היתה זרה לו)
2.באותה תקופה ביקש קובי דג'אני לעזוב,למרות ששנה קודם שכרו כמעט ושולש והוא חתם ל4 שנים(אגב,עטר צפה את ההתנהלות הזו חודשיים קודם),באותה תקופה היו הצעות על מכירתו לקפריסין ביותר מחצי מיליון יורו..ושוב מחשש מתגובת הקהל נמסר לדג'אני שהוא לא ישוחרר בשום מקרה ובשום מחיר,השחקן בחר לנסוע לחופשה בתאילנד במקום לטפל בפציעה הכרונית שמימנה סבל,מה שגרם להכנה לקויה,מוטיבציה נמוכה...וכל השאר היסטוריה.
ב.הספינים שממלאים את אתרי נאינטרנט מפרנסים עיתונאים רבים ורק לחלקם הקטן יש קשר למציאות,זה לא הגיוני ולא סביר שדובר הקבוצה יעבוד שעות נוספות על הפרחתן ועידכון האוהדים בנעשה בחדרי חדרים.
ג.יש לא מעט שחקנים (אגב זה נכון גם לקצינים בכירים ובעיקר פוליטיקאים)שנוהגים לדאוג שעיתונאים יעבדו עבורם תמורת ידיעות כאלו ואחרות בעתיד...אותם עיתונאים יוצרים דעת קהל ולצערי גורמים לחלק מאיתנו לקחת את אותם ידיעות למקומות אחרים.
ד.על מנת לא לפגוע בשחקני עבר והווה בנתניה לא אכנס לשמות...אך הפרסומים שבONE על שחקני טוברוק,זו הדוגמא הקלאסית ליחסי ציבור לצורך משא ומתן,כבר שנה ישנם סיפורים על קבוצות בגרמניה שרוצות בבלם ובתאומים ובשוער ובאחרים...וטוברוק רק שכללו את השיטה...שיש לה אבות רבים.
04-Feb-2014, 16:31
הודעה: #107
טל מה אתה לא מבין ? אתה הראשון שהתלוננת שהקבוצה לא מתפקדת כראוי וצדקת כנראה שגם המאמן חשב ככה הוא רוצה להתחזק בזר ומישהו צריך לפנות מקום הוחלט שזה יהיה פינאס לא מצליחים להביא את הזר שרצו אז פינאס נשאר וילך הסוף העונה מה לעשות אותו דבר עם פרדה רוצים אותו מאוד אני מעריך שגם אתה כחלק מהמומ הוצא שחקן שלא הצליח השנה לחזור ליכולות שלו משנים קודמות ובסהכ הוא הוצא לקבוצה בליגת העל שבה הוא הצליח שנה שעברה לא יסתדר הוא נשאר וימשיך כאילו מה הבעיה פה מנסים להשתדרג לא טוב ?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Feb-2014, 17:18
הודעה: #108
(04-Feb-2014 16:31)amir כתב:  טל מה אתה לא מבין ? אתה הראשון שהתלוננת שהקבוצה לא מתפקדת כראוי וצדקת כנראה שגם המאמן חשב ככה הוא רוצה להתחזק בזר ומישהו צריך לפנות מקום הוחלט שזה יהיה פינאס לא מצליחים להביא את הזר שרצו אז פינאס נשאר וילך הסוף העונה מה לעשות אותו דבר עם פרדה רוצים אותו מאוד אני מעריך שגם אתה כחלק מהמומ הוצא שחקן שלא הצליח השנה לחזור ליכולות שלו משנים קודמות ובסהכ הוא הוצא לקבוצה בליגת העל שבה הוא הצליח שנה שעברה לא יסתדר הוא נשאר וימשיך כאילו מה הבעיה פה מנסים להשתדרג לא טוב ?

1. אני לתומי חשבתי שכשמנסים להשתדרג מחליפים את החלק החלש בחלק חזק ולא מחלישים צד אחד על מנת להתחזק במקום אחר כשנסיון העבר (וכמה מהר כולכם שוכחים ...) הראה שמה שיש בקבוצה לא מספיק לצד ימין.
2. וגם אם הולכים למהלך של טופי משוחרר תמורת קשר זר (ואיכותי לא פלופ ..) פלוס מחליף בצד ימין -
סדר הדברים הוא - מוצאים (רצוי לפני סוף חלון ההעברות אחרת זו סתם רשלנות) קשר ומחליף מימין, דואגים שהם יוחתמו, משחררים את מי שצריך. לא ההיפך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Feb-2014, 17:22
הודעה: #109
טופי הוא זר אם שכחת ולפי דעת המאמן הוא הזר הכי לא יעיל והוא זה שהמאמן החליט לשחרר לפי דעתי בצדק גמור זה שהמהלך כנראה לא צלח עוד לא עושה אותן לא נכון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Feb-2014, 18:48
הודעה: #110
מה לגבי הקשר היהודי ארגנטיני שנבחן,הוא נחשב זר?ויש התפתחות לגביו?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים