שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70 נקודות ועולים .
09-Feb-2014, 17:13
הודעה: #21
RE: 70 נקודות ועולים .
(09-Feb-2014 15:07)אייל ס כתב:  
(09-Feb-2014 15:02)amir כתב:  נתת את התשובה בפיסקה למעלה לפי דעתי הוא יעשה קופה על עבדול רחימי ואולי החלוץ החדש שהוא הביא ויחפש לברוח.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אנשים ישרים לא יכולים לעשות כסף בכדורגל(רק לתרום כפילנטרופים),בעתיד הקרוב גם לא ישרים לא יכלו...

הייתי מרחיב את המסקנה שלך...

אנשים ישרים לא יכולים לעשות כסף...

אבל כיוון שאתה לא נולדת עם כפית וכו' והיום אתה לא תפרן...

אתה עוד תאשים אותי בהוצאת דיבהBig Grin

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Feb-2014, 18:05
הודעה: #22
הייתי מרחיב את המסקנה שלך...

אנשים ישרים לא יכולים לעשות כסף...

אבל כיוון שאתה לא נולדת עם כפית וכו' והיום אתה לא תפרן...

אתה עוד תאשים אותי בהוצאת דיבהBig Grin
[/quote]

התכוונת,לכאורה..Tongue
04-Apr-2014, 20:15
הודעה: #23
תותח יוסי מיזרחי את הפוסט של ה70 נקודות העלתי בינואר בול פגיעה של יוסי וזה מה שהוא אמר עכשיו
ערן לוי חגג עלייה: "רוצה לפרוש בנתניה"
שחקן העונה של הליגה הלאומית פתח את השמפניה יחד עם חבריו אחרי ה-1:3 על בית"ר ת"א/רמלה שהבטיח את העלייה: "אני מבסוט פה". יוסי מזרחי: "כשהגעתי הקהל בכה, עכשיו הוא מחייך. זו התמורה הכי גדולה". הבעלים יוסי מאור: "רוצים להיות בין ארבע הגדולות של הכדורגל הישראלי"
זאב גולדשמיט פורסם: 04.04.14 , 18:14

רק בחודש מאי האחרון בכו אוהדי מכבי נתניה אחרי שקבוצתם ירדה לליגה הלאומית. היום (ו'), פחות משנה לאחר מכן, היהלומים חגגו באופן רשמי את החזרה לליגת העל אחרי שניצחו 1:3 את בית"ר תל אביב/רמלה ופתחו פער של 20 נקודות מבני לוד השלישית, שישה מחזורים לסיום העונה.

לטבלת הליגה הלאומית

עם שריקת הסיום החלו החגיגות על כר הדשא, כאשר השחקנים, אשר לבשו חולצות עם הכיתוב "מכבי נתניה חוזרת", פצחו בריקודים. לאחר מכן הם ישבו בשורה על הדשא ושרו עם הקהל ביציע את המנון האוהדים, כאשר קובי חסן הורם על כתפיים והניף דגל ענק.

המאמן יוסי מזרחי, שגם חוגג היום יום הולדת, איפשר לעצמו לשחרר סוף סוף חיוך רחב: "אני רק זוכר איך קיבלתי בקיץ את מכבי נתניה. אני זוכר את הקהל הזה בוכה לפני שנה ועכשיו הוא שמח. זו התמורה הכי גדולה שאני יכול לקבל. לא כולם יודעים, אבל היינו על סף פירוק לפני פתיחת העונה. זו עונה גדולה".

המאמן סיפר מה סוד ההצלחה: "דבר ראשון, יש פה שחקנים שעברו דברים בכדורגל. חדר ההלבשה שלנו היה חזק. שחקנים היו חברים וגם בתקופות הפחות טובות הם היו ביחד. יש לי 22 שחקנים, ערן לוי הוא אחד מהם והוא עשה את העבודה שלו. ידעתי שהוא יעצבן אותי הרבה פעמים, אבל האמנתי שהוא יחזיר על הדשא".

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים