שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה קורה ללויטה?
01-Feb-2014, 16:37
הודעה: #31
RE: מה קורה ללויטה?
(01-Feb-2014 16:33)טל.מ כתב:  זה באמת היה ארוך ולא מעניין. מה רצית להגיד ?

שאתם מבלבלים את המוח בספקולציות היפותטיות.
ולי תמיד סיפרו שאוהדי הפועל ת"א חרדתיים, אתה עוקף אותם בסיבוב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Feb-2014, 16:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2014 על ידי 16:40 טל.מ.)
הודעה: #32
מה קורה ללויטה?
(01-Feb-2014 16:37)פיליפצוק כתב:  
(01-Feb-2014 16:33)טל.מ כתב:  זה באמת היה ארוך ולא מעניין. מה רצית להגיד ?

שאתם מבלבלים את המוח בספקולציות היפותטיות.
ולי תמיד סיפרו שאוהדי הפועל ת"א חרדתיים, אתה עוקף אותם בסיבוב.

ידע שור קונהו וחמור אבוס בעליו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Feb-2014, 16:44
הודעה: #33
טל, אני לא חושב שאתה היסטרי אבל אתה כן מקדים את המאוחר.

בנוגע לווינריות- הקבוצה כן הוכיחה עד כה שהיא ווינרית, גם אתמול היא כבשה שער בדקה מאוחרת כמו שהיא עושה כל השנה. ווינריות זו לא תכונה מולדת אלא תוצאה של הצלחה לאורך זמן, הקבוצה הזו מאמינה שהיא מסוגלת לכבוש בכל דקה וגם עושה את זה. הקבוצה הזו הוכיחה אופי, אם כשהיא חזרה מפיגור מוקדם מול קטמון, או ניצחון על אשקלון אחרי שוויון מאוחר ובעוד הרבה מקרים. אין קבוצה בשתי הליגות שכבשה יותר מאיתנו בדקות האחרונות, אתה יכול לזלזל בזה אבל זה כן אופי.
וצלישר לא עשה במכנסיים שנה שעברה, דווקא במאני טיים הוא בישל שער חשוב לפיראס בטדי...(וגם השנה בישל במאני טיים לקובי חסן מול רמת גן) וגם לא עומר פרץ. המאכזבים האמיתיים כבר לא איתנו וטוב שכך. השנה שעברה מתה, אני מבין שאנחנו עדיין בטראומה מזה אבל יש לנו קבוצה חדשה עם מאמן חדש, זה לא אותו דבר.

לגבי חיזוק. דבר ראשון יכול להיות שעוד יגיע. דבר שני, לא תמיד הדרך לפתור בעיות היא בחלון ההעברות, הכל תלוי באופציות. אני יכול להגיד לך שעלה לפחות שם אחד מאוד מעניין שלא יצא לפועל ולא מן הנמנע שברגע שראו מה יש בחוץ מעבר לשחקנים שבודאות משדרגים אותך, אז החליטו שזה לא שווה את זה. בעניין הזה אני סומך על יוסי מזרחי במאה אחוז, הוא לא מתבייש להביא רכש ולא מפחד, אם הוא יחליט שהוא צריך אז יהיה וזה הכל.
01-Feb-2014, 16:52
הודעה: #34
חיזוק לא יגיע, יוסי אמר את זה בסיום המשחק ואני מסכים איתו.
לא ראיתי אף שחקן פנוי שיכול לשדרג את הקבוצה בחצי השנה הקרובה וגם בליגת העל.
אף שחקן אני מניח לא יסכים לחתום לחצי שנה ואני חושב שזה טעות להחתים שחקנים בינוניים שאח"כ יצטרכו להיפטר מהם, גם ככה הקבוצה צריכה להתחזק משמעותית בקיץ.
להביא סתם שחקנים כעת, זה משדר היסטריה, הבעת חוסר אמון בשחקנים שעל המשבצת שלהם מביאים שחקנים, אף אחד לא מבטיח שאותו שחקן יתרום ומצד שני אנחנו מורידים ביטחון לשחקן פעיל שרץ עם הקבוצה מתחילת העונה.
כל הקבוצות האחרות לקחו כל מה שזז ומדובר בשחקנים בינוניים מינוס שלא ישנו את מאמן הכוחות בליגה.
בשורה התחתונה, צריכים לקרות יותר מידי דברים כדי שהקבוצה לא תעלה ליגה.
01-Feb-2014, 18:29
הודעה: #35
המצב של הקבוצה מצוין (תסתכלו על הטבלה היא לא משקרת). צריך לחבר מס' נצחונות והעליה מובטחת. היתרון שלנו מול האחרות הוא ביציבות היחסית של הקבוצה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
01-Feb-2014, 19:44
הודעה: #36
(01-Feb-2014 18:29)yaron73 כתב:  המצב של הקבוצה מצוין (תסתכלו על הטבלה היא לא משקרת). צריך לחבר מס' נצחונות והעליה מובטחת. היתרון שלנו מול האחרות הוא ביציבות היחסית של הקבוצה.

לך תסביר את זה להיסטריים שחושבים שקבוצות כמו בני לוד בגלל שהחתימה עכשיו את גילי בלומשטיין וסר'ג איילי וקבוצה כמו אשקלון שהחתימה איזה מהמר בבת"ים, הם הולכים לדרוס את הליגה ולהשאיר אבק לנתניה שתעצור מלכת ותיתן לשייירה לעבור אותה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (0101-0202-2014201420142014)
01-Feb-2014, 20:10
הודעה: #37
מה קורה ללויטה?
אני מזהה אצלך זלזול מוחלט ביריבות שלך כאילו שהקבוצה שאתה אוהד היא דרגה אחת לפחות ביום בינוני מעל השאר. את אשקלון ניצחת עם מתנה של השופט. גם אז חשבת ככה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Feb-2014, 20:43
הודעה: #38
(01-Feb-2014 20:10)טל.מ כתב:  אני מזהה אצלך זלזול מוחלט ביריבות שלך כאילו שהקבוצה שאתה אוהד היא דרגה אחת לפחות ביום בינוני מעל השאר. את אשקלון ניצחת עם מתנה של השופט. גם אז חשבת ככה ?

מכבי נתניה היא רמה אחת מעל כל הליגה המצ'וקמקת הזו, כן בהחלט! ולא יעזור כמה תחפש פרצות וכמה תסתכל על החלק הריק בכוס כל הזמן.
כל משחק בליגה הזו (בבית ובחוץ) תלוי קודם כל במכבי נתניה וכך גם סיפור העלייה ומתי היא תובטח סופית.
אני גם מעדיף שהפער יישאר בטווח הזה פחות או יותר לפחות עד תחילת הפלייאוף, זה שומר על רמת מתח בריאה אצל השחקנים.
01-Feb-2014, 20:57
הודעה: #39
מעניין אותי לדעת אם אתם חושבים שלויטה שוער ברמה של אגידה?
צטט הודעה זו בתגובה
01-Feb-2014, 21:10
הודעה: #40
לזה קוראים שאננות , מכבי נתניה ניצלה בסיבוב הראשון את חוסר היציבות של שאר הקבוצות ,ובגלל זה נוצר הפער , כיום הקבוצות האחרות מתחילות להתייצב ואנחנו בירידה , ולמעט ערן לוי אין לנו שום עדיפות על אף קבוצה ומפליא שיוסי מזרחי לא רואה את זה ולא מחפש חיזוק לעמדות המגן שמאל וקישור אחורי , מעניין שלפני חודש הוא אמר שיפתח חלון העברות הוא יחזק את הקבוצה בנקודות החלשות ומעניין שהוא לא לוחץ להביא חיזוק ויש את מי להביא לדוגמא: גזל, אלירן דנין,אזובל , אבוטבול מירושלים,ויש עוד רשימה של שחקנים שיכולים להמשיך גם בשנה הבאה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים