שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה קורה ללויטה?
01-Feb-2014, 11:29
הודעה: #21
מה קורה ללויטה?
(31-Jan-2014 23:38)פיליפצוק כתב:  כרגיל הפוסטים ההיסטריים אחרי איבוד נק', שום חדש תחת השמש אצל אוהדי הקבוצה ההיסטריים.
לויטה הוא לא מכונה ועדיין לא גם מנואל נויר פעם אחרונה שבדקתי וגם לו לפעמים יכולים להיות משחקים חלשים, מה גם שלהגיד שהוא אשם בשני השערים זה קישקוש מוחלט, שני הגולים הם של ההגנה + צלישר (משחק מחריד), שפורפרה היום על ימין ועל שמאל.
בכלל, עושה רושם שחולית ההגנה שהיתה יציבה עד כה, נמצאת במגמת ירידה ואנו מקבלים גולים בקלות גם בדקות שאנו שולטים (גם ביום שלישי הגול היה מטעות של ההגנה) ויוסי דיבר על כך בסיום המשחק.
הרי זה הזוי לחשוב שהקבוצה היתה ממשיכה בקצב צבירה הנקודות של הסיבוב הראשון גם בסיבוב השני ולכן כדאי להעריך עכשיו יותר מתמיד את הסיבוב הראשון היפה שעשתה הקבוצה.
אז הפער הצטמק ל- 12-13 סוף העולם הגיע, העלייה הסכנה, שומו שמיים!!!!

בוא תגיד לי עם היד על הלב שאתה מאמין שנעלה אם נתחיל את הפלייאוף העליון עם פער נגיד 3-4 נק מהמקום השלישי . תאוריית ה״אנחנו מחרבנים במכנסיים מרוב פחד במאני טיים״ כבר הוכחה בנתניה כמה עשורים כל פעם מחדש.
לא הייתי מציע להתייחס בביטול להקטנת הפער כי זה יעלה לנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Feb-2014, 12:21
הודעה: #22
RE: מה קורה ללויטה?
גם אני חושב שאם נגיע לפלייאוף אם הפרש של 3 נקודות , אין מצב שאנחנו עולים.
לוד, ואשקלון מתחזקות ומה שלא הלך להם עד עכשיו פתאום יתחיל ללכת, גם את נצרת צריך לקחת בחשבון.
01-Feb-2014, 12:59
הודעה: #23
(01-Feb-2014 11:29)טל.מ כתב:  
(31-Jan-2014 23:38)פיליפצוק כתב:  כרגיל הפוסטים ההיסטריים אחרי איבוד נק', שום חדש תחת השמש אצל אוהדי הקבוצה ההיסטריים.
לויטה הוא לא מכונה ועדיין לא גם מנואל נויר פעם אחרונה שבדקתי וגם לו לפעמים יכולים להיות משחקים חלשים, מה גם שלהגיד שהוא אשם בשני השערים זה קישקוש מוחלט, שני הגולים הם של ההגנה + צלישר (משחק מחריד), שפורפרה היום על ימין ועל שמאל.
בכלל, עושה רושם שחולית ההגנה שהיתה יציבה עד כה, נמצאת במגמת ירידה ואנו מקבלים גולים בקלות גם בדקות שאנו שולטים (גם ביום שלישי הגול היה מטעות של ההגנה) ויוסי דיבר על כך בסיום המשחק.
הרי זה הזוי לחשוב שהקבוצה היתה ממשיכה בקצב צבירה הנקודות של הסיבוב הראשון גם בסיבוב השני ולכן כדאי להעריך עכשיו יותר מתמיד את הסיבוב הראשון היפה שעשתה הקבוצה.

בוא תגיד לי עם היד על הלב שאתה מאמין שנעלה אם נתחיל את הפלייאוף העליון עם פער נגיד 3-4 נק מהמקום השלישי . תאוריית ה״אנחנו מחרבנים במכנסיים מרוב פחד במאני טיים״ כבר הוכחה בנתניה כמה עשורים כל פעם מחדש.

ומה גורם לך לחשוב שזה יירד ל 3-4 ?
למה אתה תמיד מתעקש לראות שחורות?
סתם לצורך השוואה, במחזור הבא נתניה משחקת נגד הרצליה, משחק שבו בסיבוב הקודם הגיע ההפסד הראשון.
למחזור הזה בסיבוב השני היא תגיע עם הפסד ושלוש תוצאות תיקו, בסיבוב הקודם היא הגיעה עם פעמיים תיקו.
זה לא כזה הבדל דרמטי (אם ינצחו את הרצליה זה יהיה הבדל של תיקו אחד בין הסיבובים) אז די עם ההיסטריה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
תומר חרוב (0101-0202-2014201420142014)
01-Feb-2014, 13:08
הודעה: #24
ואם תפסיד להרצליה ואשקלון , מה אתה אומר?
01-Feb-2014, 13:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2014 על ידי 13:14 טל.מ.)
הודעה: #25
מה קורה ללויטה?
(01-Feb-2014 12:59)פיליפצוק כתב:  
(01-Feb-2014 11:29)טל.מ כתב:  

ומה גורם לך לחשוב שזה יירד ל 3-4 ?
למה אתה תמיד מתעקש לראות שחורות?
סתם לצורך השוואה, במחזור הבא נתניה משחקת נגד הרצליה, משחק שבו בסיבוב הקודם הגיע ההפסד הראשון.
למחזור הזה בסיבוב השני היא תגיע עם הפסד ושלוש תוצאות תיקו, בסיבוב הקודם היא הגיעה עם פעמיים תיקו.
זה לא כזה הבדל דרמטי (אם ינצחו את הרצליה זה יהיה הבדל של תיקו אחד בין הסיבובים) אז די עם ההיסטריה.

למה כל פעם שמישהו רואה בעיה אומרים שהוא היסטרי ??! ככה היה גם שנה שעברה. כשאנשים ואני בתוכם אמרו עוד נגד קופס שאנחנו חלשים להחריד היו כאן כאלה שטענו כמוך ותראה לאן הגענו ?

למה אני חושב שהוא ירד ? כי כרגע אנחנו אנחנו במגמת ירידה ואם זה ימשך זה מה שיקרה. מעבר לזה אם תיזכר בכל המשחקים נגדינו בסיבוב הראשון קבוצות הסתגרו ובקושי תקפו אותנו. היום אף אחת לא מסתגרת, ומי שתוקפת אותנו גם כובשת ודי בקלות.

שורה תחתונה אני קצת סקפטי לגבי היכולת של הקבוצה לעמוד בלחצים. לא רואה את האיכות ואת ההבדל המטורף ביננו לבין הפועל פת למשל שהיא באמת לא יותר מסתם קבוצה. כל ההבדל הוא ערן לוי.
ולכן למאני טיים כדאי שנגיע עם פור גדול.

01-Feb-2014, 14:56
הודעה: #26
אני חולה מת ובאמת אין לי כוחות שוב להכנס לעימותים (כי ביננו אף אחד לא יסוג מהעמדות שלו) ,אבל פיליפצ'וק כמובן צודק.
אנשים התרגלו פה לטוב כנראה. הקבוצה מובילה את הליגה ב - 13 פור, 70 אחוזי הצלחה ואתם מדברים איתי על קבוצה חלשה. אז נכון שאין פה תצוגות של ליגת האלופות אבל בכל משחק ,כולל החלשים ביותר, הקבוצה מגיעה לפחות ל 4-5 מצבי הבקעה בטוחים שרק בגלל שלומאליות של שחקנים לא נכנסים. זה קרה גם היום. ר"ג הגיעה ל 3 מצבים והכניסה שניים. אנחנו הגענו ל 5-6 מצבים וגם הכנסנו שניים. זה ההבדל.
אז באמת הגיע הזמן להפסיק עם הדרמות אחרי כל תיקו או הפסד. הליגה הזאת זה פח זבל אחד גדול והסטטיסטיקה לא משקרת.
ונכון שעוד לא עלינו אבל צריך לקרות משהו קיצוני כדי שזה לא יקרה.
01-Feb-2014, 15:09
הודעה: #27
טל, יש הבדל בין לזהות בעיה לבין לפנות באופן מיידי להשלכות הכי חמורות שיכולות להיווצר ממנה.

אני לא נוהג להיות אופטימי אבל אם הקבוצה שיחקה נורא אתמול (וזה באמת היה די נורא) ובכל זאת לקחה נקודה במגרש קשה מול קבוצה שטובה מהמיקום שלה ושעלתה עם מוטיבציה להוכיח אחרי ההפסד בשלישי, אז אפשר להיות גם מרוצים.
עכשיו, למה אני חושב שאפשר טיפה להוריד מהלחץ(וזה גם מה שהקבוצה צריכה)? כי:
א. יש לנו את יוסי על הקווים, הוא מנוסה והוא מזהה בעצמו את הבעיות ויטפל בהן.
ב. יש סגל די עמוק, יש תחרות על ההרכב כמעט בכל עמד, כולל עמדת השוער. יש שני בלמים שרעבים מאוד לדקות משחק ורוצים להוכיח את עצמם. עומר פרץ הוכיח את עצמו כאופציה בקישור, יש לנו שלושה חלוצים שמשחקים וכובשים, קובי חסן אמור לחזור בקרוב ולהוות אופציה נוספת גם לצד וגם במקום ערן לוי. יש לנו שחקנים מספיק איכותיים לליגה הזו, אם הם מגיעים מפוקסים ומשקיעים לא צריכה להיות בעיה.
ג. זה די נורמלי שיש קצת ירידה בקצב צבירת הנקודות המטורף שהיינו בו בסיבוב הראשון, אבל אני מזכיר שאת הרצף שהביא לנו את היתרון המשמעותי בפסגה עשינו אחרי המשחק מול הרצליה. הקבוצה משחקת טוב ברוב הזמן, אנחנו לא מצליחים לגמור משחקים אבל כן משחקים טוב. משחקים טוב זה לא אומר הצגות ושישיות כמו שאנשים חושבים אלא מצליחים לכפות את סגנון המשחק שלנו ברוב הזמן. בנוסף, הקבוצה גם מגוונת יותר, לא רק שערים ממשחק עומד ומצבים נייחים אלא שלאחרונה שיפרנו את היציאה למתפרצות. שוב, למזלנו הבעיה הנוכחית היא בחוליה שיש עליה הכי הרבה תחרות ואם יש משהו שלמדנו להכיר אצל יוסי מזרחי זה שהוא לא חושש לעשות שינויים ולתת הזדמנויות לשחקנים.
01-Feb-2014, 15:55
הודעה: #28
מה קורה ללויטה?
תומר וגם פליפיצ׳וק ואופיר (תהיה בריא) - אני לא מאמין ביכולת הקבוצה ליצר ווינריות במאני טיים. עם שחקנים שעשו במכנסיים בשנה שעברה כמו צלישר עידו לוי ועומר פרץ, עם שחקנים שלא הוכחו כווינרים עד עכשיו נותר לסמוך על שניים בלבד. אחד שהיה במצב הזה כל שנה וזה קובי חסן והשני ערן לוי בעיקר בגלל היכולת.
לדעתי הקבוצה צריכה רענון ואני לא חושב שהסגל כזה עמוק. בקישור למשל אין לנו שום עומק. יש לנו עומק בעמדות הבלמים אבל כולנו מכירים את איכות העומק. מגן שמאלי - מאולתר. התקפה לצערי בנויה משני מחמיצנים כרוניים. קישור אחורי מוגבל מאוד.
אם אני מזרחי אני מחתים את גזל היום. תזכור - אפשר להתחיל לזהות סימנים של בעיה ולטפל בהם כשהם רק סימנים. לא קוראים לזה היסטריה. בדיוק כמו שאי עשיה ולהמשיך כמו שאנחנו אינה גבורה אלא קבעון.
ואני רוצה לחדד שוב למי שלא הבין - אני כותב את זה לא בגלל שהפער לא מוצא חן בעיני אלא מכיון שאני מפקפק ביכולת הקבוצה להתמודד עם הלחץ שיגרם אם וכאשר המגמה תמשך.

01-Feb-2014, 16:24
הודעה: #29
(01-Feb-2014 13:08)Shaul כתב:  ואם תפסיד להרצליה ואשקלון , מה אתה אומר?

ואם ואם ואם...
ואם קאיודה/אקסברד היו מבקיעים אתמול ומנצחים את המשחק
ואם אברג'ל לא היה אנוכי נגד בני לוד
ואם ערן לוי לא היה מורחק נגד פ"ת בסיבוב השני
ואם היה שופט אחר כמשחק מול ר"ג בסיבוב הראשון
ואם ערן לוי היה משחק נגד הרצליה בסיבוב הראשון
ואם קובי חסן לא היה מושבת כל השנה
ואם בין יוסי מזרחי לערן לוי היה קורה פיצוץ שהורס לקבוצה את כל העונה.
ואם ערן לוי לא היה מבקיע את הגול המדהים מול פ"ת בסיבוב הראשון
ואם השופט היה מאשר את הגול של עראבה בדקה 90
ואם עוז צבאג היה מבקיע בשבוע שעבר לקטמון ומשווה ל 3:3
ואם טל בנין היה מפוטר בשנה שעברה קצת יותר מוקדם
ואם סכנין לא היתה משווה בדקה 90 בשנה שעברה
ואם אחמד סבע וקובי דאג'ני היו מתרכזים בכדורגל בשנה שעברה
ואם אלי שגב ויוסי מאור היו מגיעים כבר בשנה שעברה
ויש עוד הרבה "אם" אבל זה התחיל להימאס עליי אז הפסקתי.
01-Feb-2014, 16:33
הודעה: #30
מה קורה ללויטה?
זה באמת היה ארוך ולא מעניין. מה רצית להגיד ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים