שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה קורה ללויטה?
31-Jan-2014, 21:12
הודעה: #11
RE: מה קורה ללויטה?
גם לגבי ירין חסן , אני לא מבין למה זאן מועדף על פניו, דעתי שירין טוב ממנו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jan-2014, 21:17
הודעה: #12
(31-Jan-2014 21:12)Shaul כתב:  גם לגבי ירין חסן , אני לא מבין למה זאן מועדף על פניו, דעתי שירין טוב ממנו.

הפעם ליפניה וטופי היו חלשים ז'אן היה סביר
31-Jan-2014, 21:22
הודעה: #13
(31-Jan-2014 21:17)זיו פלם כתב:  
(31-Jan-2014 21:12)Shaul כתב:  גם לגבי ירין חסן , אני לא מבין למה זאן מועדף על פניו, דעתי שירין טוב ממנו.

הפעם ליפניה וטופי היו חלשים ז'אן היה סביר

בשביל להיות סביר אני מעדיף את ירין.
31-Jan-2014, 21:42
הודעה: #14
זה לא להאמין שעם היכולת הזו אנחנו מובילים את הליגה ועוד בכזה הפרש. הליגה הלאומית היא ליגה חצי מקצוענית ורק מהשחקנים שראיתי במפגשים של אייסוקר אני יכול לבנות קבוצה שתסיים במרכז הטבלה. כל הכבוד ליוסי מזרחי שהוא עומד במטרה לעלות עם הקבוצה ליגה, אבל זה לא כדורגל. אני לא מאמין שאני משלם על זה כסף. לא טכניקה, לא יצירתיות, לא מחשבה, לא ברק - שום כלום. כשאני צריך לחכות שהחברים שלי יסיימו משחק כדי להוציא מהקבוצה המפסידה אני כבר נהנה יותר. המזל שלנו הוא שכל הקבוצות באות להתבנקר מולנו ולהעביר את הזמן במקום להתקיף אותנו, כי אחרי שהן נקלעות לפיגור ומתחילות להתקיף אותנו, הן רואות כמה זה קל לטייל עד הרחבה שלנו.

נקודת האור היחידה במשחק: הפרוז'קטורים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
31-Jan-2014, 22:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2014 על ידי 22:16 amir.)
הודעה: #15
לא לשכוח שהשבוע כבר ניצחנו את הקבוצה הזאת ולכן הם אתאמצו יותר היום בסהכ התוצאה סבירה לכך שהרבה שחקנים היום היו חלשים בעיקר המערך האחורי לא תפקד .
במישחקי הגביע השבוע נתנו כמה מאמנים לשוערים המחלפים לשחק כולנו ראינו מה עשה אריק ינקו לחיפה רק לויטה לא ישב השנה על הספסל אפילו דקה לא יקרה כלום אם ינוח משחק אחד או שניים במיוחד שעל הספסל יש לנו שוער לגיטימי וטוב .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Jan-2014, 22:16
הודעה: #16
הטקטיקה של מאמני היריבה, אם עד הדקה ה30, אנחנו לא מפצחים את ההגנה של נתניה, תנו להם להבקיע, הם יפסיקו לתקוף יכנסו לבונקר ובסוף מבקיע ואז המומנטום כבר התהפך...

מפגר אבל אופטימי
31-Jan-2014, 22:25
הודעה: #17
ואם כל היכולת הרעה שלנו היום שני מצבים שלנו דקה 90 מול שער קיואדה ו אקסברד יכלו לגמור את המשחק בקלות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Jan-2014, 22:52
הודעה: #18
מה קורה ללויטה?
(31-Jan-2014 22:25)amir כתב:  ואם כל היכולת הרעה שלנו היום שני מצבים שלנו דקה 90 מול שער קיואדה ו אקסברד יכלו לגמור את המשחק בקלות.

זה נכון אבל הסתכלתי על לוח המשחקים.. אנחנו מקבלים כרגע משחקים לא פשוטים , הרצליה שאומנם לא מפסיקים להפסיד אבל כבר ניצחו אותנו אחכ אשקלון שהוא משחק צמרת לכל דבר בעוד היריבות שלנו ממשיכות לשחק נגד נמושות הליגה . זה נכון שאנחנו נשחק נגדם אחכ, אבל צריכים להזהר ממומנטום שלילי שאם יפתח יהיה קשה לעצור כי פתאום הליגה תיפתח מחדש וכל מה שהשגנו ירד לטמיון. שני המשחקים הקרובים לדעתי קריטיים להמשך דרכינו, חייבים 6 נקודות .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2014, 23:38
הודעה: #19
כרגיל הפוסטים ההיסטריים אחרי איבוד נק', שום חדש תחת השמש אצל אוהדי הקבוצה ההיסטריים.
לויטה הוא לא מכונה ועדיין לא גם מנואל נויר פעם אחרונה שבדקתי וגם לו לפעמים יכולים להיות משחקים חלשים, מה גם שלהגיד שהוא אשם בשני השערים זה קישקוש מוחלט, שני הגולים הם של ההגנה + צלישר (משחק מחריד), שפורפרה היום על ימין ועל שמאל.
בכלל, עושה רושם שחולית ההגנה שהיתה יציבה עד כה, נמצאת במגמת ירידה ואנו מקבלים גולים בקלות גם בדקות שאנו שולטים (גם ביום שלישי הגול היה מטעות של ההגנה) ויוסי דיבר על כך בסיום המשחק.
הרי זה הזוי לחשוב שהקבוצה היתה ממשיכה בקצב צבירה הנקודות של הסיבוב הראשון גם בסיבוב השני ולכן כדאי להעריך עכשיו יותר מתמיד את הסיבוב הראשון היפה שעשתה הקבוצה.
אז הפער הצטמק ל- 12-13 סוף העולם הגיע, העלייה הסכנה, שומו שמיים!!!!
01-Feb-2014, 2:43
הודעה: #20
(31-Jan-2014 23:38)פיליפצוק כתב:  כרגיל הפוסטים ההיסטריים אחרי איבוד נק', שום חדש תחת השמש אצל אוהדי הקבוצה ההיסטריים.
לויטה הוא לא מכונה ועדיין לא גם מנואל נויר פעם אחרונה שבדקתי וגם לו לפעמים יכולים להיות משחקים חלשים, מה גם שלהגיד שהוא אשם בשני השערים זה קישקוש מוחלט, שני הגולים הם של ההגנה + צלישר (משחק מחריד), שפורפרה היום על ימין ועל שמאל.
בכלל, עושה רושם שחולית ההגנה שהיתה יציבה עד כה, נמצאת במגמת ירידה ואנו מקבלים גולים בקלות גם בדקות שאנו שולטים (גם ביום שלישי הגול היה מטעות של ההגנה) ויוסי דיבר על כך בסיום המשחק.
הרי זה הזוי לחשוב שהקבוצה היתה ממשיכה בקצב צבירה הנקודות של הסיבוב הראשון גם בסיבוב השני ולכן כדאי להעריך עכשיו יותר מתמיד את הסיבוב הראשון היפה שעשתה הקבוצה.
אז הפער הצטמק ל- 12-13 סוף העולם הגיע, העלייה הסכנה, שומו שמיים!!!!

יש לי פתרון לזה, פעמיים השתמשתי בסווטשירט שלי ״נתניה לא תרד״ ובסוף אותן עונות... ירדנו.
אני אכין אחד עליו אכתוב ״נתניה לא תעלה״ ואז בטוח עוליםIdea

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
זיו פלם (0101-0202-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים