שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הסכם עם טוברוק
19-Jan-2014, 17:34
הודעה: #11
RE: הסכם עם טוברוק
(19-Jan-2014 17:14)Hagiqq כתב:  חזום...
קצת קרדיט לבעלים החדשים שמשקיע זמן וכסף..
מזרח תיכון חדש.... Smile

http://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ

תן צאנס.... מה יש פה להפסיד בכלל ?
הסוחר (סוסים?) רוצה כסף בעד השקעתו. מזה הוא חי ומתקיים. וזה לגיטימי לגמרי !
מכבי נתניה תקבל (אולי) שחקנים מוכשרים במקום שקבוצות אחרות יהנו מהם.
שנים ניסו למחוק אותו ולא הצליחו , רק גדל והגדיל את כוחו.
אז אפשר להמשיך להתעלם ולקטר/לבכות שכשרונות עושים דרכם לגביר בחיפה או אפשר לעשות מעשה ! וזה מה שעשה הבעלים החדשים
כבוד !

לא גדל ולא הגדיל את כוחו,
מכבי ת"א ומכבי חיפה לא מוכנות לעשות איתו עסקים כבעבר
להפועל ת"א אין כסף
הפועל פ"ת לא רלוונטית
בית"ר ירושלים(לראשונה מאז חן עזרא/אלמוג כהן) פנתה לוועדה ושילמה 50000 ש"ח על כרטיסו של רועי זכרי
נשאר "בתול" אחד בעיר....
לפניו ניסה כל גורם שהגיע למכבי נתניה ולא צלחה דרכו,
השיטות היו אותם שיטות
וקל להתפתות

אגב,מכבי נתניה מכרה ב5 שנים האחרונות שחקנים בערך שגדול בסדרי גודל מהסכומים שטוברוק מכרה מאז ומעולם(ובטח ובטח ב5 שנים האחרונות).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Jan-2014, 19:15
הודעה: #12
אייל...
אם מכבי נתניה הייתה משכילה להחתים ולשמור כמה כשרונות של איזיקוביץ - היינו היום במקום אחר לגמרי...
השחקנים שמכרנו ב-5 שנים האחרונות הם שחקני מחלקת הנוער ל מכבי נתניה ,או שחקנים שדניאל יאמר הביא (גם מטוברוק) ?
בגדול , מבלי להכנס לקבוצת בודדת... האם כיום מחלקת הנוער של נתניה יותר טובה ממחלקת הנוער של טוברוק ?
19-Jan-2014, 20:52
הודעה: #13
הכתבה לא מסבירה כלום ולא נותנת שום אינדיקציה לגבי העתיד .
איזיקוביץ איש מאד ממולח שיודע את העבודה טוב מאד מה יש בינו לבין שגב אני אישית לא יודע ...
אבל מאד מפתיע אותי היכולת של שגב ללכת נגד הרוח או יותר נכון בניגוד לדעת כל מנהלי העבר ודי אם נזכיר את אשר אלון ,יאמר , בלדב, גיל לב , וגניש כולם שותפים להסכם שמוצג בכתבה כהודנא שלדעתי רע מאד למכבי נתניה אישית אני בעד לקבל זכות ראשונים מבלי לשלם על כך כסף אולי אם מרים מעורבת זה אומר שההקצבה של טוברוק תהיה על חשבון הזכות ראשונים !!!
אישית אני חושב שמחלקת הנוער בטוברוק מנוהלת טוב יותר בעיקר מסיבה אחת שמה יש רק אדם אחד שקובע ובנתניה אף אחד לא יודע מי קובע...
לגבי יחסי הכוחות לדעתי הם כמעט שווי ערך ...למרות שהשנה אנחנו לא מלקקים דבש במשחקי הדרבי ...
אבל אני זוכר שלפני שנתיים -שלוש טוברוק היו מאד קרובים לירידה ונהנו מרחמיו הטובים של איזי שירצקי ותמורה קיבלו 2 שחקנים נדמה לי ווהבה וזכרי... לדעתי אחרי השנת מעבר הזו יהיו גם שינויים מתבקשים בניהול שלנו סוף סוף כמה ספיחים שהונחתו ע״י יאמר אומרים שלום ראיתי גם ששיחררו את מנהל האקדמיה ומינו את מאמן הנוער לדעתי אחרי 8 שנים אין מנוס גם להחליף את המנהל המקצועי ולו בשביל שינוי אוירה .
19-Jan-2014, 21:35
הודעה: #14
(19-Jan-2014 20:52)דוד חטב כתב:  הכתבה לא מסבירה כלום ולא נותנת שום אינדיקציה לגבי העתיד .
איזיקוביץ איש מאד ממולח שיודע את העבודה טוב מאד מה יש בינו לבין שגב אני אישית לא יודע ...
אבל מאד מפתיע אותי היכולת של שגב ללכת נגד הרוח או יותר נכון בניגוד לדעת כל מנהלי העבר ודי אם נזכיר את אשר אלון ,יאמר , בלדב, גיל לב , וגניש כולם שותפים להסכם שמוצג בכתבה כהודנא שלדעתי רע מאד למכבי נתניה אישית אני בעד לקבל זכות ראשונים מבלי לשלם על כך כסף אולי אם מרים מעורבת זה אומר שההקצבה של טוברוק תהיה על חשבון הזכות ראשונים !!!
אישית אני חושב שמחלקת הנוער בטוברוק מנוהלת טוב יותר בעיקר מסיבה אחת שמה יש רק אדם אחד שקובע ובנתניה אף אחד לא יודע מי קובע...
לגבי יחסי הכוחות לדעתי הם כמעט שווי ערך ...למרות שהשנה אנחנו לא מלקקים דבש במשחקי הדרבי ...
אבל אני זוכר שלפני שנתיים -שלוש טוברוק היו מאד קרובים לירידה ונהנו מרחמיו הטובים של איזי שירצקי ותמורה קיבלו 2 שחקנים נדמה לי ווהבה וזכרי... לדעתי אחרי השנת מעבר הזו יהיו גם שינויים מתבקשים בניהול שלנו סוף סוף כמה ספיחים שהונחתו ע״י יאמר אומרים שלום ראיתי גם ששיחררו את מנהל האקדמיה ומינו את מאמן הנוער לדעתי אחרי 8 שנים אין מנוס גם להחליף את המנהל המקצועי ולו בשביל שינוי אוירה .

תבדוק כמה כיום יוצאי מחלקת הנוער של מכבי נתניה הם שחקני ליגת על לגיטימיים וכמה שחקנים יוצאי מחלקת הנוער של טוברוק.
מאחר וממחלקת הנוער של נתניה אני כבר לא מצפה (ככה זה אחרי שנים של סחורה בינונית ומטה) ומאחר ואני מעדיף שיהיו כמה שפחות שכירי חרב, אני בהחלט חושב שזה טוב מאוד שלמועדון תהיה את האופציה הראשונית ללקט את המובחרים שבשחקני טוברוק.
19-Jan-2014, 21:46
הודעה: #15
מוכן לעבור איתך שנתון שנתון ולהוכיח לך שב-4 השנים האחרונות יצאו ממכבי לא פחות מטוברוק
ואני מדבר משנתון 89 עד 93 שהם הרלוונטיים...
19-Jan-2014, 22:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jan-2014 על ידי 22:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #16
(19-Jan-2014 21:46)דוד חטב כתב:  מוכן לעבור איתך שנתון שנתון ולהוכיח לך שב-4 השנים האחרונות יצאו ממכבי לא פחות מטוברוק

שיר צדק, בן הרוש, בן שבת, ימפולסקי, דגני, אלמוג כהן וחן עזרא (שני האחרונים הם חצי טוברוק) .
כל השאר התאדו להם, על המוצא תבוא הברכה.
תכנס לאתר של "נס טוברוק" יש שם לינק של בוגרי המועדון בליגת העל, רשימה מעוררת כבוד.
19-Jan-2014, 22:58
הודעה: #17
הסכם עם טוברוק
(19-Jan-2014 22:48)פיליפצוק כתב:  
(19-Jan-2014 21:46)דוד חטב כתב:  מוכן לעבור איתך שנתון שנתון ולהוכיח לך שב-4 השנים האחרונות יצאו ממכבי לא פחות מטוברוק

שיר צדק, בן הרוש, בן שבת, ימפולסקי, דגני, אלמוג כהן וחן עזרא (שני האחרונים הם חצי טוברוק) .
כל השאר התאדו להם, על המוצא תבוא הברכה.
תכנס לאתר של "נס טוברוק" יש שם לינק של בוגרי המועדון בליגת העל, רשימה מעוררת כבוד.

שכחת את מוגרבי עידו לוי ודניאל ליפשיץ (אומנם ליגה לאומית).

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Jan-2014, 23:01
הודעה: #18
אל תדבר איתי על ארביטמן ,כנפו וכו... אני מדבר מהתקופה שיאמר הגיע אתה לא רוצה שנגיע לתקווה ויגאל מנחם ...
שלא תבין אני חושב שהמחלקה שלנו מנוהלת גרוע והמנהל המקצועי הוא במקסימום סקאוטר ....
תשמע אתמול שיחק בהרכב של הפועל ת״א ילד משכונת סלע שאצלנו בנוער לא היה לא מקום עבר לכפ״ס ואתמול שיחק בהרכב של הפועל ת״א בוגרים פשוט כואב הלב וזה שחקן שנעלם לכולנו מהעיינים בשקט בצנעה הגיע לליגת העל ... פשוט כאב לב שילד כזה ששנים היה פה ומישהו אחר קוצר את הפירות ...
זו רק דוגמא למה אמור היה לצאת מאליאס זאנה , ריף מסיקה , בלסטרה,חן ראובן , אבנד , ועוד הרבה ....
אפילו עדי נימני לא פה מישהו יודע למה ????
עצוב להגיד אבל תן לאיזיקוביץ את הרשימה שלא במכבי וכולם היום בליגת העל בעצב אני אומר את זה....
19-Jan-2014, 23:05
הודעה: #19
(19-Jan-2014 23:01)דוד חטב כתב:  אל תדבר איתי על ארביטמן ,כנפו וכו... אני מדבר מהתקופה שיאמר הגיע אתה לא רוצה שנגיע לתקווה ויגאל מנחם ...
שלא תבין אני חושב שהמחלקה שלנו מנוהלת גרוע והמנהל המקצועי הוא במקסימום סקאוטר ....
תשמע אתמול שיחק בהרכב של הפועל ת״א ילד משכונת סלע שאצלנו בנוער לא היה לא מקום עבר לכפ״ס ואתמול שיחק בהרכב של הפועל ת״א בוגרים פשוט כואב הלב וזה שחקן שנעלם לכולנו מהעיינים בשקט בצנעה הגיע לליגת העל ... פשוט כאב לב שילד כזה ששנים היה פה ומישהו אחר קוצר את הפירות ...
זו רק דוגמא למה אמור היה לצאת מאליאס זאנה , ריף מסיקה , בלסטרה,חן ראובן , אבנד , ועוד הרבה ....
אפילו עדי נימני לא פה מישהו יודע למה ????
עצוב להגיד אבל תן לאיזיקוביץ את הרשימה שלא במכבי וכולם היום בליגת העל בעצב אני אומר את זה....

אני לא מחפש אשמים, בשורה תחתונה אין תוצרת מהנוער כבר כמה וכמה שנים.
טוברוק מוציאה תותחים במקרה הטוב ושחקני ליגת העל לגיטימיים במקרה הרע.
19-Jan-2014, 23:51
הודעה: #20
פיליפצ׳וק היקר בישראל אין כמו באירופה אחראי מעבר בין הנוער לבוגרים אין ליגת מילואים , אין תוכנית מסודרת לטוברוק יש יתרון משמעותי אין להם קבוצה אחת יש להם 28 קבוצות ב-2 הליגות הבכירות . אצלנו במידה ואתה חלוץ ויש כבר 2-3 חלוצים הסיכוי שתקבל צ׳אנס הוא קטן כי יש חובת הוכחה מיידית ואם משחק או שניים אתה לא טוב הקהל הורג אותך ...
תראה מה קרה למנצור קיבל צ׳אנס במשחק בית הראשון של בנין בליגה האירופית מאז נאדה כלום...פירורי דקות לא נחשב
וקח לדוגמא את צלישר עשרות משחקים ובסוף זה נתפס והוא עוד יהיה הרבה יותר טוב .
אגב מקרה צלישר הוא הנכון ואיך דברים צריכים להיראות...
לא יעזור ויהיה מאד קשה לשכנע אותי אבל ויקי כחלון עדיף על סופר בכל פרמטר...
מישהו זוכר איך שתו לטאגה , גזל, אוזן את הדם בקשית שנים....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים