שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הסכם עם טוברוק
21-Jan-2014, 10:59
הודעה: #31
לזכותו של איזיקוביץ
יאמר,שהוא מומחה בתחומו,אין שני לו בארץ(ואני רחוק מציניות),את עבודתו הוא עושה נאמנה ובשורה התחתונה יש קבלות(ולא מעט).
מצד שני,נכון להיום הוא בירידה בכל המישורים/בכל הפרמטרים והוא לחוץ לגבי ההמשך(בכל מאבק על שחקן צעיר בין מכבי נתניה לבינו ב2 העונות האחרונות,השחקן בחר במכבי נתניה),הקבוצות בליגת העל למדו את דרכו(אפשר לעבוד על אחד פעם אחת,אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן) ולא מממנים את פעילותו תמורת זכויות עתידיות ולא משלמים סכומי עתק על ילדים,שניתן לקבלם דרך הוועדה למעמד השחקן.

ולגבי ההשוואה בין המועדונים,ישנם מחזורים מוצלחים יותר בטוברוק,ישנם מחזורים מוצלחים יותר במכבי נתניה,התוצאה הסופית תיהיה בבוגרים.
נכון להיום,בנבחרת של 95 למכבי נתניה יש 3 נציגים לטוברוק יש 1,בנבחרת 96 למכבי נתניה אין נציגים לטוברוק יש אחד או שניים,בנבחרת 97 יש 1 לכל מועדון,בנבחרת 98 יש 4 למכבי נתניה ו2 לטוברוק ו99 עדיין לא זומנו(סביר להניח ששם הפער יהיה בולט לטובת מכבי נתניה).
ושוב,מדובר בבני נוער שהשינויים משנה לשנה מדהימים(וגם במהלך השנה).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
חזום חזום (2121-0101-2014201420142014)
21-Jan-2014, 16:39
הודעה: #32
RE: הסכם עם טוברוק
(20-Jan-2014 22:27)דוד חטב כתב:  ניצן התארים שאתה מדבר עליהם זה של קבוצת הנוער כי תארים היו ...
וגם הנוער הגיע ל-3 גמרים .
הבעיה היא שחשבנו בתקופת יאמר שאנחנו מרסקים את טוברוק וזה לא קרה .
ויחסי הכוחות היום הם שווים במקרה הטוב...

וודאי שהתייחסתי לתארים שהושגו ע"י הנוער.
אני מאמין בכל ליבי שניתן לשחזר זאת.
אני לא חי בעולם של "מרסקים".
זה בסה"כ כדורגל.
אנו צריכים להיות טובים ולהאמין בדרך שלנו(להמשיך להשקיע ולהביא מאמנים טובים),בסוף זה משתלם,כי בנוער בניגוד לבוגרים,לא כל אחד הוא פרימדונה אחרי 2 גולים שמבקש העברה למכבי חיפה או ת"א.
פס ייצור נכון ועם המשכיות יוביל לתוצאות טובות יותר בעתיד שישפיעו(כך אני מקווה ) על הבוגרים.שחקנים שנוכל להחתים ל-5 שנים ויותר, ליצא לחו"ל ,להשקיע את הכסף חזרה בקבוצות שלנו וע"י כך להתקדם.
22-Jan-2014, 1:41
הודעה: #33
הכוונה במרסקים היתה בלהחזיר את טוברוק להיות מועדון משני בנתניה מה שהיה בתקופה שאני שיחקתי שהיה את מכבי ומי שלא הצליח להשתלב במכבי עבר לבית״ר ...
חוץ מגלאם שעשה קריירה בליגת העל ויוסי קרלוס לא היה שם כמעט כלום כי חיים לוי גדל בהפועל ורפי תשובה בהפועל אולי היה את יהודה בוארון שטיפה הצליח ...צריך להחזיר את הגלגל ... אישית אני לא מאמין במועדון של איש אחד שיאריך חיים אדון איזיקוביץ אבל לא רואה שיש שם המשך או מסורת או בן ממשיך או עוד אנשים דומיננטיים ...במכבי אני כן רואה יש מסורת ויש מתקנים ויש אהבה שתחזיר במוקדם או במאוחר את ההיררכיה...
22-Jan-2014, 7:08
הודעה: #34
Re: RE: הסכם עם טוברוק
(22-Jan-2014 1:41)דוד חטב כתב:  הכוונה במרסקים היתה בלהחזיר את טוברוק להיות מועדון משני בנתניה מה שהיה בתקופה שאני שיחקתי שהיה את מכבי ומי שלא הצליח להשתלב במכבי עבר לבית״ר ...
חוץ מגלאם שעשה קריירה בליגת העל ויוסי קרלוס לא היה שם כמעט כלום כי חיים לוי גדל בהפועל ורפי תשובה בהפועל אולי היה את יהודה בוארון שטיפה הצליח ...צריך להחזיר את הגלגל ... אישית אני לא מאמין במועדון של איש אחד שיאריך חיים אדון איזיקוביץ אבל לא רואה שיש שם המשך או מסורת או בן ממשיך או עוד אנשים דומיננטיים ...במכבי אני כן רואה יש מסורת ויש מתקנים ויש אהבה שתחזיר במוקדם או במאוחר את ההיררכיה...

גלאם וקרלוס גדלו בביתר נתניה ולא טןברוק. אמנם זה אותו מגרש אבל תקופות שונות.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
22-Jan-2014, 8:09
הודעה: #35
קודם כל עם עובדות קשה להתווכח, לזכותו של איזקוביץ יאמר שעסקים הוא יודע לעשות, בתקופת יובש של שחקני נוער בכל הארץ ,אצלו טופחו כמה שחקנים מוכשרים מאוד כדוגמת אייברטמן, ביטון, כהן, עזרא, וגולסה, והוא ידע למנף את המועדון ובצדק, כמובן שאין קבוצת בוגרים יש כסף להשקיע במועדון וזה כולל הבאת צוותי אימון מהמובחרים שיש, להשקיע בסקוטינג בכל הארץ ולמשוך אלייך את השחקנים הצעירים בכל הגילים, ולהמשיך לייצר שחקנים לכל קבוצות ליגת העל , אבל כנראה שהמתכון הזה כבר לא אטרקטיבי , וזה הזמן לחיבור מחדש עם מכבי נתניה , במידה והכל יהיה גלוי ואמין ולטובת שני המועדונים אז כולם ירוויחו .
בהצלחה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים