שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לחובבי החישובים
14-Jan-2014, 19:34
הודעה: #21
RE: לחובבי החישובים
(14-Jan-2014 17:56)אופיר34 כתב:  בוא נגיד שזכרונך קצת בוגד בך...
וחוץ מזה ,תזכיר לי מתי התלהבת ממשהו שקשור למכבי נתניה ?
חמישה תותחים ישראלים ושני תותחים זרים אף קבוצה לא מביאה בארץ (חוץ ממכבי) וכנראה שגם לא אנחנו, אבל אם תהיה כוונה לייצר קבוצה איכותית נצטרך לפחות ארבעה - חמישה טובים פלוס.
ימים יגידו מה יקרה...
ואני בטוח שעכשיו אייל יוציא לנו את הרוח מהמפרשים Sad

אולי .. המח שלי עסוק במליון דברים אחרים בימינו. בכל מקרה ה7 תותחים/בכירים זו דעתו של מר חטב הנכבד ולא שלי כפי הידוע לך. אני פשוט לא התרשמתי עד עכשיו מנכונות הבעלים להשקיע סכומים באיזור ה30 מ שקל שלהערכתי קולעים להגדרה של 7 בכירים.
מתי התלהבתי מנתניה ? כשהיה ממה. להזכירך איפה אנחנו ? אני מבטיח לחזור ולהתלהב כשתהיה סיבה ראויה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Jan-2014, 20:11
הודעה: #22
(14-Jan-2014 19:34)טל.מ כתב:  
חמישה תותחים ישראלים ושני תותחים זרים אף קבוצה לא מביאה בארץ (חוץ ממכבי) וכנראה שגם לא אנחנו, אבל אם תהיה כוונה לייצר קבוצה איכותית נצטרך לפחות ארבעה - חמישה טובים פלוס.
ימים יגידו מה יקרה...

אולי .. המח שלי עסוק במליון דברים אחרים בימינו. בכל מקרה ה7 תותחים/בכירים זו דעתו של מר חטב הנכבד ולא שלי כפי הידוע לך. אני פשוט לא התרשמתי עד עכשיו מנכונות הבעלים להשקיע סכומים באיזור ה30 מ שקל שלהערכתי קולעים להגדרה של 7 בכירים.
מתי התלהבתי מנתניה ? כשהיה ממה. להזכירך איפה אנחנו ? אני מבטיח לחזור ולהתלהב כשתהיה סיבה ראויה.

לפי איכות הסגל שיש לך ורמת התקציב של הקבוצה (בליגה השנייה להזכירך) אתה דווקא כן אמור להתרשם. גם מהנכונות וגם מההשקעה.
קודם כל צריך להבטיח את העלייה ואז להתחיל בהתארגנות רצינית יותר לעונה הבאה. עד שזה יקרה אני לא יודע איך אפשר לשפוט את הכוונות והנכונות של הבעלים.
14-Jan-2014, 20:35
הודעה: #23
(14-Jan-2014 12:17)דוד חטב כתב:  חזום לא מסכים...לויטה, ליפניה, שריקי, רול, ערן לוי,פינאס , עידו לוי, אברג׳יל,צלישר, קאיודה,שליו מנשה, ירין חסן , מנצור.
לזה תוסיף 5 ישראלים תותחים ועוד 2 זרים מהטופ בארץ.
זה בערך צריך להיות הסגל אם מישהו חושב אחרת הוא חי בסרט!!!

מלבד לויטה, ליפניה, פינאס, חסן ואולי קאיודה - אף אחד מהשחקנים שציינת לא שווה ליגת על. שחקנים שמתאימים כיום לליגה הלאומית ולא יותר מזה (צלישר טוב ללאומית, בינוני ומטה לליגת העל).
14-Jan-2014, 20:53
הודעה: #24
מתאימים או לא זה לפי המטרות במידה ונעלה, הקבוצה עם הסגל של היום , אולי היתה שורדת בליגת העל של השנה.
חיזוק של 4 ישראלים טובים ואתה מרכז טבלה , תפגע בעוד 3 זרים ואתה בפלייאוף העליון, אבל כל זה עולה כסף?
וזאת השאלה יש או אין?
14-Jan-2014, 21:41
הודעה: #25
לחובבי החישובים
(14-Jan-2014 20:11)אופיר34 כתב:  
ימים יגידו מה יקרה...

לפי איכות הסגל שיש לך ורמת התקציב של הקבוצה (בליגה השנייה להזכירך) אתה דווקא כן אמור להתרשם. גם מהנכונות וגם מההשקעה.
קודם כל צריך להבטיח את העלייה ואז להתחיל בהתארגנות רצינית יותר לעונה הבאה. עד שזה יקרה אני לא יודע איך אפשר לשפוט את הכוונות והנכונות של הבעלים.

צודק אבל יש הבדל של כ18 מ שקל פלוס מינוס מאיפה שאנחנו היום לבין 30 מ. הרבה מאוד כסף שאני לא יודע אם הבעלים רוצה או יכול להשקיע. אין לי תלונות, זה שלהם לא שלי . הייתי מציע רק להרגיע את הציפיות . מכל מה שקראתי והבנתי עד היום כנראה שנגיע לתקציב של איזור ה20 מ, תקציב שאפשר להצליח איתו אם פוגעים בשחקנים, וכמו שראינו אפשר גם לצנוח איתו צניחה חופשית ללאומית. אני כמובן אשמח להתבדות, ושוב להבהיר אין לי טענות.

14-Jan-2014, 22:30
הודעה: #26
קראתי היום בספורט חמש שרוצים להביא שחקן פח בשם בן מלכה ששיחק ברמת השרון כפר סבא עכשיו ברעננה אתם מבינים מה בונים עונה הבאה? וגם את אנס דאבור מנצרת רוצים להביא אולי שיביאו את האנס בני סלע וזהו יותר זול , אתם קולטים 3 בעלים לקבוצה לא יכולים להעמיד תקציב כמו שבאר שבע שזה מועדון קצת יותר קטן מנתניה מעמיד המסקנה לחפש עוד אנשי עסקים העיקר יוסי מאור רצה לקנות את הפועל חיפה לבד והבטיח שאיתו הפועל חיפה תהיה יותר טובה מחיפה של כץ ביזיון
צטט הודעה זו בתגובה
14-Jan-2014, 22:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jan-2014 על ידי 22:40 טל.מ.)
הודעה: #27
לחובבי החישובים
(14-Jan-2014 22:30)לואיס מריןןןןן כתב:  קראתי היום בספורט חמש שרוצים להביא שחקן פח בשם בן מלכה ששיחק ברמת השרון כפר סבא עכשיו ברעננה אתם מבינים מה בונים עונה הבאה? וגם את אנס דאבור מנצרת רוצים להביא אולי שיביאו את האנס בני סלע וזהו יותר זול , אתם קולטים 3 בעלים לקבוצה לא יכולים להעמיד תקציב כמו שבאר שבע שזה מועדון קצת יותר קטן מנתניה מעמיד המסקנה לחפש עוד אנשי עסקים העיקר יוסי מאור רצה לקנות את הפועל חיפה לבד והבטיח שאיתו הפועל חיפה תהיה יותר טובה מחיפה של כץ ביזיון

ביום שתגיע ל10 ן סופית, סוגרים את הפורום..
אתה צודק זו בושה. במשחק הבית הבא לדעתי כל האוהדים צריכים לקרוא לבעלים להתפטר ולהעביר את הבעלות לאוהדים אמידים, כמו תשובה יאמר ושקד למשל!

14-Jan-2014, 22:48
הודעה: #28
(14-Jan-2014 22:39)טל.מ כתב:  
(14-Jan-2014 22:30)לואיס מריןןןןן כתב:  קראתי היום בספורט חמש שרוצים להביא שחקן פח בשם בן מלכה ששיחק ברמת השרון כפר סבא עכשיו ברעננה אתם מבינים מה בונים עונה הבאה? וגם את אנס דאבור מנצרת רוצים להביא אולי שיביאו את האנס בני סלע וזהו יותר זול , אתם קולטים 3 בעלים לקבוצה לא יכולים להעמיד תקציב כמו שבאר שבע שזה מועדון קצת יותר קטן מנתניה מעמיד המסקנה לחפש עוד אנשי עסקים העיקר יוסי מאור רצה לקנות את הפועל חיפה לבד והבטיח שאיתו הפועל חיפה תהיה יותר טובה מחיפה של כץ ביזיון

ביום שתגיע ל10 ן סופית, סוגרים את הפורום..
אתה צודק זו בושה. במשחק הבית הבא לדעתי כל האוהדים צריכים לקרוא לבעלים להתפטר ולהעביר את הבעלות לאוהדים אמידים, כמו תשובה יאמר ושקד למשל!

טל אני עוד בהלם שהוא יודע לקרוא
14-Jan-2014, 22:54
הודעה: #29
(14-Jan-2014 21:41)טל.מ כתב:  
(14-Jan-2014 20:11)אופיר34 כתב:  
ימים יגידו מה יקרה...

צודק אבל יש הבדל של כ18 מ שקל פלוס מינוס מאיפה שאנחנו היום לבין 30 מ. הרבה מאוד כסף שאני לא יודע אם הבעלים רוצה או יכול להשקיע. אין לי תלונות, זה שלהם לא שלי . הייתי מציע רק להרגיע את הציפיות . מכל מה שקראתי והבנתי עד היום כנראה שנגיע לתקציב של איזור ה20 מ, תקציב שאפשר להצליח איתו אם פוגעים בשחקנים, וכמו שראינו אפשר גם לצנוח איתו צניחה חופשית ללאומית. אני כמובן אשמח להתבדות, ושוב להבהיר אין לי טענות.
ואולי יכול להיות שההבדל נמצא בפער בין ההכנסות שיש לקבוצה בליגה הלאומית לזאת שבליגת העל. כמו שאתה יודע המספרים שונים בין שתי הליגות ,ולא מדובר פה ב 100 או 200 אלף שקל. זה מיליונים.
מעבר לזה, מי יודע, אולי אפילו תשובה שזרק לא מזמן משהו על "להחזיר את נתניה לימיה הגדולים" יתרום את חלקו.
בקיצור, דיה לצרה בשעתה....
14-Jan-2014, 23:10
הודעה: #30
חשבון פשוט ישקיעו כסף יחזירו חלק מההשקעה בכרטיסים ומנויים לא ישקיעו ישקעו זה הכל , אופיר מתשובה לא נראה אגורה עם הוא היה רוצה היו לו מספיק הזדמנויות לרכוש את המועדון מה לעשות נתקענו עם שלושה אבי ללוז עד הפשיטת רגל הבאה

אגב רכש לא חסר את מי להביא למשל סולארי אפשר להביא אותו מסיים חוזה ובהגנה הייתי נותן לליאור זאן לשחק ביחד עם ירין חסן
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים