שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תאום ציפיות
10-Aug-2013, 12:35
הודעה: #11
RE: תאום ציפיות
(10-Aug-2013 12:27)Nakar Dudi כתב:  אני חושב שמפריזים כאן בעוינות כלפי שפיגלר. בכל זאת אחד השחקנים הגדולים שקמו לקבוצה הזו אם לא הגדול ביותר. מאמן האליפות האחרונה ונכון פה גדול שמאוהב בעצמו בקנה מידה מופרז. ובכל זאת, אם אחד הבעלים המיועד יחליט שהוא מעוניין בו בתפקיד כזה או אחר צריך לכבד זאת ולא לעשות מזה עניין כל כך גדול. יש לנו מטרה אחת השנה, לעלות ליגה. כל השאר לא חשוב.

השאלה איזה מוטלה נקבל.
את מוטלה הרשמי על הנייר שבא להצטלם באירועים ולחפור על העבר או את מוטלה שמחפש להתערב וכופה את עצמו בכל נושא מתוך אינטרס אישי. מוטלה שמבקש כבוד או שדורש כוח. בעיקרון, הוכח שלאורך זמן מוטלה לא מסתפק בכבוד(העצום שהוא קיבל ממכבי נתניה ומאוהדיה) אלא רוצה גם את הכוח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2013, 12:43
הודעה: #12
(10-Aug-2013 9:55)אייל ס כתב:  סדרי עדיפויות בחיים..

זו בעיקר השקפת עולם וקשה לי להתווכח עם נימוקים שכל אחד בפני עצמו נכון כשמבודדים אותו מהסך הכל הכולל.

בשורה התחתונה מכבי נתניה ב4 שנים האחרונות עמדה מספר פעמים בפני פרוק,פעמיים ממש ממש,פעם אחת בקייץ שיאמר נטש והחליט להעמיד תקציב מינימום ופעם שניה בימים האחרונים,בפעם הראשונה הפתרון למניעת פרוק היה מכירת חיסול של מרבית שחקני עידן יאמר בתוספת הזרמת מיליון ש"ח מגורם חיצוני שגררה התחייבות של יאמר לתקציב הגיוני.
והפעם ,מציאת שני אנשי עסקים שהם לא תושבי נתניה ולא אוהדי הקבוצה ולא בטוח שהם הלחם והחמאה של כל האוהדים כי הם לא עומדים להזרים עשרות מיליוני שקלים לשנה כיאמר ולא לרכוש כל זב חוטם ולשלם לו מאות אלפי דולרים לשנה ולא להתחייב על אליפות תוך שנתיים ואולי להשאיר את שפיגלר במערכת בתפקיד כזה או אחר ואולי לשחרר שחקן או שניים כי לא הגיוני להחתים בליגת המשנה שחקן ספסל על חוזה של 70 אלף דולר.
ואם שואלים אותי(ואתם לא שואלים),אני בדעה שלשדר צניעות בדרישות ובתנאים ובתקציבים ולהשקיע בפרוייקטים לטווח ארוך ולבצע בניה מהיסוד בלי פתרונות אינסטנט זו הדרך ולא לחזור על טעויות יאמר(זריקת 80 מיליון ב3 שנים) או אלונה ברקת(זריקת 15 מיליון כל שנה בלי בסיס..).

חטב,אני יודע שאתה אוהד שרוף ואני יודע שאתה כותב את שאתה כותב מתוך אהבה לקבוצה,אני חושב שאתה נסחף לא מעט פעמים בתקיפה האישית שלך נגד גיל וקובי שלא חפים מטעויות בעיקר בעונת 12/13.
לך אני אומר,באחריות מלאה שלולה גיל וקובי היו משדרים עסקים כרגיל ובונים(למרות שלא היה להם כיסוי)קבוצה ב12/13 מיליון ש"ח עם צוות מקצועי של צמרת ליגת על ושחקנים של מרכז טבלה בליגת העל,לא היו נימצאים רוכשים והקבוצה היתה מתפרקת.
עוד אני אומר לך שלולה גיל לב היה שומר על קשר עם אלי שגב(למרות פיטורי בנין) וממשיך לטפטף לו על האטרקטיביות של הבעלות על נתניה וגורם לו להגיע בשבוע שעבר לארץ ולהפגש עם יוסי מאור ולשבת עליו יומם ולייל(גם שהיה ברור שהוא יורד מהסיפור...)לא היו לנו היום בעלים ולא היתה לנו היום קבוצה ולא היה לנו היום פורום שאפשר להתווכח בו על עיניינים אלו ואחרים.

קשה לי להיות אובייקטיבי כי אני(אישית) הנפגע העיקרי מתקופת בנין ומרות זאת בחרתי לשים את התקופה ההיא(עונת 12/13) מאחור ולהביט קדימה בתקווה ולתת כתף לרוכשים ולעשות הכל כדי שמכבי נתניה תחזור להיות אותה מכבי נתניה שגדלתי עליה.

אייל, אין ספק שאתה צודק בגישה שלך שאומרת שהשקעה בקבוצת כדורגל צריכה להעשות בחכמה ולטווח רחוק ולא בפתרונות אינסטנט כמו שידידנו יאמר ניסה לעשות.
אבל מצד שני, בסופו של דבר, מדבור בספורט הישגי וכמו בכל ענף תחרותי המטרה של קבוצה רצינית שמחזיקה מעצמה היא להביא הישגים. אם תרצה או לא להביא תואר אחרי כל הרבה שנים זה הדבר שכולנו מייחלים לו. ואני לא אומר שעכשיו צריך לבוא ולשפוך עשרות של מיליונים בשביל להשיג את המטרה הזאת, ואני גם לא אומר שזה צריך לבוא על חשבון טיפוח מחלקת הנוער, אבל חשוב לעשות את קפיצת המדרגה הזאת (גם תקציבית) כדי שתוך מספר שנים לא גדול נוכל להוות פקטור בצמרת הגבוהה של הכדורגל הישראלי.

ואני יודע שדג'אני וסבע גרמו לך לפתח תיאוריה לגבי השחקן הישראלי (שבאמת נכונה בחלק מהמקרים) אבל יש גם כמה יחידי סגולה בכדורגל הישראלי שאי אפשר לפסול בגלל כמה שחקנים עם אפס מחויבות ומנטליות חרא. ואני כבר לא מדבר על זרים שמגיעים עם חינוך ואופי שונה ממה שאנחנו מכירים.

אז זה בסדר להנמיך ציפיות אבל אני בטוח שלמרות הדברים שלך ואם שגב מתכוון לדברים שהוא אמר ("נחזיר את הקבוצה לצמרת הכדורגל") תהיה לנו קבוצה איכותית בשנים הקרובות. אני מאמין שעם האוכל יבוא התאבון...
כן יהי רצון....
10-Aug-2013, 13:37
הודעה: #13
תאום ציפיות
השאלה אם יש להם אמצעים כלכליים ורצון להשקיע סכומים גדולים. יכול להיות שהם סוג של יואב כץ או אשר אלון מבחינת יכולתם הכלכלית או רצונם להשקיע, ואם כך - זה מה יש וזה מקסימום יגרד את צמרת הליגה.
ביננו - בוא נעלה קודם...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Aug-2013, 13:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2013 על ידי 13:47 nitzan.)
הודעה: #14
חברים ואוהדים.
אני כמו כולנו כאן קודם כל אוהד.
אני רק רוצה שהקבוצה תחיה,שיהיה דור המשך.
יש לקבוצה הזו ומה שסביבה (אוהדים והיום גם איצטדיון),המון פוטנציאל.
צריך להתחיל מההתחלה ,לא מאמצע ומן הסוף.
אני לא חלק ואף פעם לא הייתי חלק מהתלהמות וקיצוניות.
לכל אלו המקללים ומגדפים,עזבו את זה ,זה לא נתן כלום אף פעם.
מי שיכול(באמצעיו) לעזור שיעזור.
כל היתר,תמשיכו לבוא ולעודד ולקוות שנחזור תוך שנה ונתקדם.
לרמת השרון ורעננה או עכו ,מכב פ"ת,אפילו אשדוד ובני יהודה אין תשתית של קהל ופטנציאל כמו לנתניה.
ובכל זאת הן בליגת העל ואנחנו לא...
אז עזבו עכשיו בנין,שפיגלר ,כאלו או אחרים.
תנו למי שלקח על עצמו לעשות את העבודה(עם טעויות בדרך,מה לעשות כולם בני אדם)לעשות אותה.
אני בטוח שגם שפיגלר למשל הרגיש כמו כל אוהד כשירדנו ליגה..
הלוואי ונתחיל מהלך של שנות חיוכים לכולנו.
העיקר,להישאר צנועים ומחוייבים.
בהצלחה לכולנו.
10-Aug-2013, 14:19
הודעה: #15
אייל הרבה צדק בדברייך אני מדבר בעיקר מכאב העונה האחרונה שאבה אותי שוב ללילות בלי שינה והרבה מחשבות .
בעבר גם בתקופה שעבדתי במועדון וגם לפניה ראיתי את הדברים דרך משקפיים אחרות היום אולי בגלל ניסיון אולי בגלל דברים אחרים אני יודע שהכל זה אינטרסים וכסף ומה לעשות למדתי לקרוא את הדברים בין השורות וברוב הדברים אני גם לא טועה ... אני למשל כדוגמא קטנה לא אכלתי את השטות שרצו להחתים את חן עזרא בכל מחיר ואח״כ גם קיבלתי אישור לדברים מכמה גורמים... מכבי נתניה במקרה חן עזרא לא רצתה לקחת סיכון שחלילה הוא ייפצע ויגמור את הקריירה ואז זו מכת מוות ללא הכסף וללא השחקן...לעניין העונה האחרונה והעושים במלאכה יש לי הרבה הערכה לקובי בעניין גיוס ספונסרים ותרומות אבל בקטע הניהולי הוא טעה בענק כשזז הצידה מנכל לא זז הצידה אלא מזיז אחרים ... לגבי גיל לב רוב האחריות וגם הירידה לדעתי רשומה בעיקר על שמו כל הסיפור עם שגב ומוטל׳ה על גבו ועל אחריותו הטיפול בסוררים היה לקוי ניהולשהוא שערוריה אחת גדולה . אני עדיין בדיעב שאין צורך גם בקובי וגם בגיל בטח לא ברמות תקציב של ליגה שניה ... לגבי התנהלות גיל לב בנושא שגב בחודש האחרון אני לא מאמין שיש איש עסקים שניתן לשכנע אותו לקנות מוצר שאין לו או שהוא לא מאמין בו...
לא ממש מעורב בטח לא כמוך אבל החוכמה היא למכור כשאתה בנקודת חוזק ולא כשאין לך ברירה ... נראה כאילו מכרו בלית ברירה...אחרי שטעי לאורך הדרך עשרות פעמים ונשארו בלי ברירה ...
אני טוען שתודה מגיע למי שתורם מכספו או מזמנו ללא תמורה !!!! המקרה של קובי וגיל זה לא המקרה ... לגבי הרוכשים החדשים נקווה שלא יעשו טעויות של מתחילים נקווה שידעו לנקות את האורוות לא להשאיר את גיל לב !!! כן להשאיר את קובי אבל רק בגיוס ספונסרים !!! לא יקרבו את מוטל׳ה לתחום המקצועי כי יוסי מזרחי בדקה הולך הביתה !!!
אגב גם מאד חורה לי שהמנהל המקצועי של מחלקת הנוער עסוק כל הקיץ בחופים קבוצה ונבחרת במקום להתעסק במחלקת הנוער ! בעיקר שבטוברוק התחזקו משמעותית עם זאביק זלצר ...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
Hagiqq (1212-0808-2013201320132013)
10-Aug-2013, 14:41
הודעה: #16
(10-Aug-2013 12:35)תומר חרוב כתב:  
(10-Aug-2013 12:27)Nakar Dudi כתב:  אני חושב שמפריזים כאן בעוינות כלפי שפיגלר. בכל זאת אחד השחקנים הגדולים שקמו לקבוצה הזו אם לא הגדול ביותר. מאמן האליפות האחרונה ונכון פה גדול שמאוהב בעצמו בקנה מידה מופרז. ובכל זאת, אם אחד הבעלים המיועד יחליט שהוא מעוניין בו בתפקיד כזה או אחר צריך לכבד זאת ולא לעשות מזה עניין כל כך גדול. יש לנו מטרה אחת השנה, לעלות ליגה. כל השאר לא חשוב.

השאלה איזה מוטלה נקבל.
את מוטלה הרשמי על הנייר שבא להצטלם באירועים ולחפור על העבר או את מוטלה שמחפש להתערב וכופה את עצמו בכל נושא מתוך אינטרס אישי. מוטלה שמבקש כבוד או שדורש כוח. בעיקרון, הוכח שלאורך זמן מוטלה לא מסתפק בכבוד(העצום שהוא קיבל ממכבי נתניה ומאוהדיה) אלא רוצה גם את הכוח.

שאלה רטורית במקרה שלו!!! אנשים לא משתנים בגיל כזה.
10-Aug-2013, 16:01
הודעה: #17
תאום ציפיות
אז מה בעצם אתה אומר דוד ..? שבנושא חן עזרא כל המעורבים דהיינו קובי גיל ואייל - כולם עבדו עלינו בעיניים בצורה מתוזמרת היטב ? קונספירציה ?

10-Aug-2013, 16:33
הודעה: #18
(10-Aug-2013 16:01)טל.מ כתב:  אז מה בעצם אתה אומר דוד ..? שבנושא חן עזרא כל המעורבים דהיינו קובי גיל ואייל - כולם עבדו עלינו בעיניים בצורה מתוזמרת היטב ? קונספירציה ?

בדקה ה120 של משחק הגביע בין הפועל ת"א למכבי חיפה,כשהפועל הבקיע את שער הנצחון ועלינו לאירופה שלחתי sms לגיל וקובי "חייבים להשאיר את כולם כולל חן ופיראס" ומאותו רגע זו היתה התוכנית וזו היתה המטרה,לצערנו ללא הצלחה
בנקודת הזמן ההיא איש לא חשב שהשניים ינטשו ,שדג'אני בעיצת סוכנו יתנהל כפי שיתנהל,שנגלה שלסבע יש חולשה ל2 נושאים שרחוקים מספורטיביות,שעומרי ועידו הם 2 שחקני הגנה בינוניים במקרה הטוב ושנחלשנו דרמטית בעמדת המאמן.

כל אמירה בנושאי קונספירציה לא הגונה ולא הוגנת.
10-Aug-2013, 16:35
הודעה: #19
תאום ציפיות
אותי אתה לא צריך לשכנע. מבחינתי בקיץ שלפני שנה ההנהלה עשתה הכל כדי להשאיר את הסגל .

10-Aug-2013, 17:36
הודעה: #20
(10-Aug-2013 9:55)אייל ס כתב:  סדרי עדיפויות בחיים..

זו בעיקר השקפת עולם וקשה לי להתווכח עם נימוקים שכל אחד בפני עצמו נכון כשמבודדים אותו מהסך הכל הכולל.

בשורה התחתונה מכבי נתניה ב4 שנים האחרונות עמדה מספר פעמים בפני פרוק,פעמיים ממש ממש,פעם אחת בקייץ שיאמר נטש והחליט להעמיד תקציב מינימום ופעם שניה בימים האחרונים,בפעם הראשונה הפתרון למניעת פרוק היה מכירת חיסול של מרבית שחקני עידן יאמר בתוספת הזרמת מיליון ש"ח מגורם חיצוני שגררה התחייבות של יאמר לתקציב הגיוני.
והפעם ,מציאת שני אנשי עסקים שהם לא תושבי נתניה ולא אוהדי הקבוצה ולא בטוח שהם הלחם והחמאה של כל האוהדים כי הם לא עומדים להזרים עשרות מיליוני שקלים לשנה כיאמר ולא לרכוש כל זב חוטם ולשלם לו מאות אלפי דולרים לשנה ולא להתחייב על אליפות תוך שנתיים ואולי להשאיר את שפיגלר במערכת בתפקיד כזה או אחר ואולי לשחרר שחקן או שניים כי לא הגיוני להחתים בליגת המשנה שחקן ספסל על חוזה של 70 אלף דולר.
ואם שואלים אותי(ואתם לא שואלים),אני בדעה שלשדר צניעות בדרישות ובתנאים ובתקציבים ולהשקיע בפרוייקטים לטווח ארוך ולבצע בניה מהיסוד בלי פתרונות אינסטנט זו הדרך ולא לחזור על טעויות יאמר(זריקת 80 מיליון ב3 שנים) או אלונה ברקת(זריקת 15 מיליון כל שנה בלי בסיס..).

חטב,אני יודע שאתה אוהד שרוף ואני יודע שאתה כותב את שאתה כותב מתוך אהבה לקבוצה,אני חושב שאתה נסחף לא מעט פעמים בתקיפה האישית שלך נגד גיל וקובי שלא חפים מטעויות בעיקר בעונת 12/13.
לך אני אומר,באחריות מלאה שלולה גיל וקובי היו משדרים עסקים כרגיל ובונים(למרות שלא היה להם כיסוי)קבוצה ב12/13 מיליון ש"ח עם צוות מקצועי של צמרת ליגת על ושחקנים של מרכז טבלה בליגת העל,לא היו נימצאים רוכשים והקבוצה היתה מתפרקת.
עוד אני אומר לך שלולה גיל לב היה שומר על קשר עם אלי שגב(למרות פיטורי בנין) וממשיך לטפטף לו על האטרקטיביות של הבעלות על נתניה וגורם לו להגיע בשבוע שעבר לארץ ולהפגש עם יוסי מאור ולשבת עליו יומם ולייל(גם שהיה ברור שהוא יורד מהסיפור...)לא היו לנו היום בעלים ולא היתה לנו היום קבוצה ולא היה לנו היום פורום שאפשר להתווכח בו על עיניינים אלו ואחרים.

קשה לי להיות אובייקטיבי כי אני(אישית) הנפגע העיקרי מתקופת בנין ומרות זאת בחרתי לשים את התקופה ההיא(עונת 12/13) מאחור ולהביט קדימה בתקווה ולתת כתף לרוכשים ולעשות הכל כדי שמכבי נתניה תחזור להיות אותה מכבי נתניה שגדלתי עליה.

בשביל הודעות כאלה שווה שיהיה פורום אוהדים.
ברכה והצלחה לכל המעורבים, וכשאתה בפנים, אני הרבה יותר רגוע...
The following 1 user Likes עדיאלבז's post:
Shaul (1212-0808-2013201320132013)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים