שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תאום ציפיות
11-Aug-2013, 1:19
הודעה: #21
RE: תאום ציפיות
כן טל זה בדיוק מה שאני טוען מכבי נתניה (לא נכנס לנכון או לא) חששה ששחקן שעבר 2 פציעות משמעותיות ייפצע שוב ואז נשארים בלי השחקן ובלי הכסף...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Aug-2013, 1:48
הודעה: #22
(10-Aug-2013 12:35)תומר חרוב כתב:  
(10-Aug-2013 12:27)Nakar Dudi כתב:  אני חושב שמפריזים כאן בעוינות כלפי שפיגלר. בכל זאת אחד השחקנים הגדולים שקמו לקבוצה הזו אם לא הגדול ביותר. מאמן האליפות האחרונה ונכון פה גדול שמאוהב בעצמו בקנה מידה מופרז. ובכל זאת, אם אחד הבעלים המיועד יחליט שהוא מעוניין בו בתפקיד כזה או אחר צריך לכבד זאת ולא לעשות מזה עניין כל כך גדול. יש לנו מטרה אחת השנה, לעלות ליגה. כל השאר לא חשוב.

השאלה איזה מוטלה נקבל.
את מוטלה הרשמי על הנייר שבא להצטלם באירועים ולחפור על העבר או את מוטלה שמחפש להתערב וכופה את עצמו בכל נושא מתוך אינטרס אישי. מוטלה שמבקש כבוד או שדורש כוח. בעיקרון, הוכח שלאורך זמן מוטלה לא מסתפק בכבוד(העצום שהוא קיבל ממכבי נתניה ומאוהדיה) אלא רוצה גם את הכוח.

חחחחחחחחחחח... " איזה מוטל'ה נקבל".. בדיחת השנה.
מעולם אגב לא ראיתי 'נשיא כבוד' של מועדון שמהבעלים עד לגננים של משטח הדשא לא רצוי ולא אהוב.
אנשים מתביישים לעשות לעניין שלו במכבי נתניה סוף, פשוט ככה.
11-Aug-2013, 1:51
הודעה: #23
תאום ציפיות
בכנות דוד גם אני חששתי. אבל יש הבדל בין לחשוש להתחבט להתלבט ואז לקבל החלטה שמחתימים אותו בשכר של 190 אלף דולר לשלוש שנים ומנסים למכור אותו לחול בתקופה הזו, לבין להגיד את כל זה אבל רק בכאילו כדי לעשות הצגה יפה לאוהדים ובפועל להציע אותו למרבה במחיר. אני אומר א. אתה מחזיק ב ב׳.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Aug-2013, 10:20
הודעה: #24
טל יכול להיות שבמקרה הנ״ל מדובר במעשה חכם כי הסיכון גדול והנזק למועדון במצב שלנו יכל להיות בלתי הפיך...
אבל בדיוק מה שאני שונא בכדורגל לכן אני לא שם ולא אהיה לעולם צביעות ושקרים ...
11-Aug-2013, 12:28
הודעה: #25
(09-Aug-2013 20:49)אייל ס כתב:  עדיין לא יבשה הדיו,משום שלא היה שימוש בדיו וגם לא בעט נובע או "סטיק",
לא היה משא ומתן מייגע ולמעשה לא היה משא ומתן,איש לא הציג דרישות חריגות ולמעשה לא הוצגו דרישות.
גיל וקובי(למרות כל המלעיזים) הצליחו בתוספת הזמן של תוספת הזמן למצוא אנשי עסקים שלא מחפשים פרסום ולא טובות הנאה בנתניה ומעיריית נתניה(כפי שהחג'ג'ים מחפשים מקבלים ומשקיעים בהפועל)ולא מחפשים לגיטימציה.
ומכיוון שה31/7 היה תאריך קובע וב23/8 מתחילה הליגה אחרי שהקבוצות עוברות בקרה,נעשה הליך זריז של הסכמות ומסגרות תקציב על מנת לאפשר את פתיחת העונה בצורה מסודרת.

ועכשיו כולנו(ואני חלק מהכולנו למרות ההודעות/כותרות/אמירות) חייבים להיות סבלניים עד שיקבעו בעלי תפקידים ויסגרו נוהלי עבודה ותצא הודעה מסודרת לקהל האוהדים.

הבעיה של רוב הישראלים ושל הקהל שלנו בפרט, היא שהם לא מבינים מהלך אסטרטגי מהו. הבניה השפויה שלכם לטווח ארוך היא זאת שתביא אותנו להצלחה.
תבנו מחלקת נוער לתפארת (יותר נכון: המשיכו לבנות), ונסו גם לבנות קהל ולחבר את מכבי נתניה לקהילה, דרך בתי הספר והמתנס"ים.

שיהיה לכם ולנו המון הצלחה, נראה לי שמתחילה עכשיו התקופה השפויה בקבוצה.
13-Aug-2013, 9:59
הודעה: #26
Re: RE: תאום ציפיות
(09-Aug-2013 21:55)Shaul כתב:  העיקר שאתה בכוורת, אני רגוע.

מסכים.
לא מבין איך החופר הצליח להרשים את שגב.. ועוד יותר לא מבין איך שמן(הנרקסיסט) ומיים(אייל סגל) יסתדרו ביחד.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
13-Aug-2013, 12:27
הודעה: #27
(13-Aug-2013 9:59)חזום חזום כתב:  

מסכים.
לא מבין איך החופר הצליח להרשים את שגב.. ועוד יותר לא מבין איך שמן(הנרקסיסט) ומיים(אייל סגל) יסתדרו ביחד.

לא יסתדרו,לכן אני בנוער.
13-Aug-2013, 12:34
הודעה: #28
Re: RE: תאום ציפיות
(13-Aug-2013 12:27)אייל ס כתב:  
(13-Aug-2013 9:59)חזום חזום כתב:  

מסכים.

לא יסתדרו,לכן אני בנוער.

אתה לא אמור להיות הנציג שלו?
אם הבנתי נכון רועי דניאל מטעם קבוצת יוסי מאור.
ואתה והחופר מטעם קבוצת שגב.
אז איך נציגים של אותם בעלים" ילכו שתיים יחדיו בלתי אם נועדו".?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים