שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא מובן
10-Aug-2013, 0:03
הודעה: #11
RE: לא מובן
(09-Aug-2013 23:37)דוד חטב כתב:  ליאור ג׳אן אמר היום למקומון בפתח תקוה שהוא מעדיף לשחק בהפועל פתח תקוה והוא בנתניה רק בגלל שהציעו לו יותר כסף ...
אם אני מנהל היום את מכבי נתניה דבר ראשון אני קונס אותו בעשירייה ודבר שני שוקל לשחרר הבעיה שאני מחזק יריבה לצמרת וזו ההתלבטות היחידה...

"מחזק יריבה לצמרת"??? איפה החיזוק פה??? לא מחזיק ממנו, החתמה מיותרת ולדעתי עדיף לנסות לקדם את צלישר בקישור האחורי ולא להשקיע בו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עדיאלבז (1010-0808-2013201320132013)
10-Aug-2013, 0:23
הודעה: #12
לא מובן
צלישר לצערי הרב לא יביא אותך לשום מקום. לא זוכר כרגע מה הרמה הטכנית של ז׳אן אבל ראינו מה צלישר יודע לעשות עם הכדור.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Aug-2013, 0:46
הודעה: #13
א. אני לא מבין מה לא בסדר בהצהרה של ליאור ז'אן. עדיף שחקנים כמו עידן טל שיסבירו לנו איך חתימה על חוזה מליונים בביתר ירושלים היא סגירת מעגל בשבילו רק כי החל את הקריירה בהפועל ירושלים? הוא התחבר מאוד למועדון ולאוהדים בכחול וזה טבעי והוא בוחר שלא לשקר לאף אחד מהצדדים.

ב. ליאור ז'אן, כשהוא משחק כבלם, הוא כנראה שחקן ההגנה הטוב ביותר בליגה הלאומית, שם היכולות האתלטיות שלו באות לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. בקישור האחורי, שם מעבר לקשיחות נדרשת גם יכולת ניווט משחק וטכניקה, הוא בינוני.
The following 1 user Likes אבירמבו המכבי's post:
תומר חרוב (1010-0808-2013201320132013)
10-Aug-2013, 3:06
הודעה: #14
Re: RE: לא מובן
(10-Aug-2013 0:03)פיליפצוק כתב:  
(09-Aug-2013 23:37)דוד חטב כתב:  ליאור ג׳אן אמר היום למקומון בפתח תקוה שהוא מעדיף לשחק בהפועל פתח תקוה והוא בנתניה רק בגלל שהציעו לו יותר כסף ...
אם אני מנהל היום את מכבי נתניה דבר ראשון אני קונס אותו בעשירייה ודבר שני שוקל לשחרר הבעיה שאני מחזק יריבה לצמרת וזו ההתלבטות היחידה...

"מחזק יריבה לצמרת"??? איפה החיזוק פה??? לא מחזיק ממנו, החתמה מיותרת ולדעתי עדיף לנסות לקדם את צלישר בקישור האחורי ולא להשקיע בו.

אם עדיין לא החתימו אותו , אזי צריך להציע לו שקל פחות מהפועל פתח תקווה. שחקן בינוני שצריך לברך על שמכבי נתניה מרשה לו ללבוש את החולצה הצהובה.חוצפה.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2
The following 1 user Likes Hagiqq's post:
10-Aug-2013, 3:42
הודעה: #15
אבירם, מסכים לגמרי. אמירה לגיטימית ואין לי איתה שום בעיה. משום מה אוהדים עדיין מעדיפים ששחקנים ישקרו להם ואז להתבאס כשהם לוקחים שיקולים מקצועיים. היה לפני שנתיים שלוש קטע עם חן עזרא שאמר שנתניה היא קרש קפיצה בשבילו וכל האוהדים כעסו עליו והעבירו ביקורת. מאז הוא לא הפסיק להגיד כמה הוא אוהב את המועדון ושהוא רוצה לשחק רק כאן וכו'...ואז כשהוא עשה בדיוק מה שהוא אמר בהתחלה כעסו עליו על כך שהוא התנהג בדיוק כפי שציפו ממנו.
צריך להבין, אף אחד לא עושה טובה לאף אחד. שחקן שלא יהיה טוב, אנחנו נשכח אותו אחרי חמש דקות. ליאור ראובן רצה להיות פה, עזר לו? למישהו היה איכפת? לא, כי השיקול היחידי הוא שיקול מקצועי וגם שחקנים עושים את זה. מה לעשות שבשבילם מקצוע שווה גם כלכלי?
The following 1 user Likes תומר חרוב's post:
10-Aug-2013, 14:44
הודעה: #16
אין בעיה עם האמירה שלו.
יש בעיה עם העובדה שלקחו אותו הן בשביל בלם (עדיף לקדם את חסן על פניו) והן בשביל קשר אחורי (עדיף לקדם את צלישר).
שיתנו לו ללכת לפ"ת ויביאו את קרופניק עדיף לדעתי.
10-Aug-2013, 17:43
הודעה: #17
(10-Aug-2013 14:44)פיליפצוק כתב:  אין בעיה עם האמירה שלו.
יש בעיה עם העובדה שלקחו אותו הן בשביל בלם (עדיף לקדם את חסן על פניו) והן בשביל קשר אחורי (עדיף לקדם את צלישר).

עם הרבה דברים שלך אני מסכים, וגם בנושא זה, של ליאור ז'אן.
אבל קרופניק?

לטעמי, אין צורך לעשות כל שינוי בסגל, וגם אם ישחררו את ז'אן, אין סיבה להביא מישהו במקומו. עדיין יש לנו סגל עמוק ומגוון.
אני מעדיף להישאר כך, ולראות אילו שינויים צריך יהיה לעשות בעתיד (ינואר).
The following 1 user Likes עדיאלבז's post:
Hagiqq (1212-0808-2013201320132013)
11-Aug-2013, 0:00
הודעה: #18
(10-Aug-2013 17:43)עדיאלבז כתב:  
(10-Aug-2013 14:44)פיליפצוק כתב:  אין בעיה עם האמירה שלו.

עם הרבה דברים שלך אני מסכים, וגם בנושא זה, של ליאור ז'אן.
אבל קרופניק?

לטעמי, אין צורך לעשות כל שינוי בסגל, וגם אם ישחררו את ז'אן, אין סיבה להביא מישהו במקומו. עדיין יש לנו סגל עמוק ומגוון.
אני מעדיף להישאר כך, ולראות אילו שינויים צריך יהיה לעשות בעתיד (ינואר).

הכל עניין של מחיר כמובן, כבלם שלישי (חייבים בסגל שלושה בלמים טובים) בליגה שנייה אני יכול לחיות עם קרופניק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים