שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גביע המדינה - עולים לגמר?
28-Feb-2019, 5:01
הודעה: #1
גביע המדינה - עולים לגמר?
אז עלינו לחצי גמר גביע המדינה תודות למשחק גדול של עלי עם בישול לבצ'יראי שכובש את שערו ה-13 העונה בכל המסגרות מה שבקלות מציב אותו בתור שחקן ההתקפה הזר הטוב ביותר שהיה אצלנו מאז קאיודה (לא שעבר כל כך הרבה זמן, אבל עדיין 4 שנים חלפו מאז שהניגרי עזב).

העלייה לחצי הגמר מציינת למעשה 10 משחקים רצופים ללא הפסד. שוב, פשוט כיף לראות את זה ומי יודע, אולי סוף כל סוף נזכה לראות את גביע המדינה חוזר לבירת השרון? מה אתם אומרים - עושים את זה השנה? Huh
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2019, 10:38
הודעה: #2
RE: גביע המדינה - עולים לגמר?
לא חושב שהיה משחק גדול לעלי. היה טוב יותר במשחקים קודמים וחייב להפסיק לעשות דריבלים קרוב לרחבה שלנו.
שיחקנו כאילו יש אבנים ברגליים. אבל העיקר הנצחון.
מי שבלטו אתמול היו פיניש ומלדה. מלדה הביא את השינוי. חייב לציין שבתחילת העונה ציינתי שהוא לא מתאים שחלש מאד פיזית. אבל עושה רושם שהגדיל קצת מסה והתחזק.
מלמד חלוד וכבד חייב לשפר את הכושר הגופני/ניידות.
בעיטות העונשין של אולסק איבדו מהחדות וזה נראה לי גם קשור לעייפות. אנחנו לא מנצלים את הקרנות ובעיטות העונשין ויכולים להפיק מהם יותר.
בציראי חלוץ ענק אבל מאמנים ילמדו אותו ויסגרו את צד הימין שלו(תמיד חותך עם רגל ימין ימינה).
ולגבי חצי הגמר רוצה את מכבי תא. אמנם תא רמה אחת מעל כולם. אבל היא לא מבריקה ואם ננצל את מרכז ההגנה האיטית שלהם אז ננצח.
צריך להחזיר את אביב לעיניינים. אני הייתי נותן לאולסק לנוח ופותח עם אביב.
השנה ב.ה הגביע שלנו!!!!
06-Mar-2019, 16:54
הודעה: #3
RE: גביע המדינה - עולים לגמר?
עלי היה הרבה יותר טוב מסכים , טוב שהוא ינוח נגד חדרה , גם קניקובסקי צריך לנוח , גם בצ'יראי צריך לנוח , יש מספיק שחקנים טובים ומגוונים לכמעט כל עמדה , זה הכוח שלנו העונה .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים