שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - מכבי תל אביב = ביזיון
02-Jan-2019, 8:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2019 על ידי 1:01 זאב רווח.)
הודעה: #1
מכבי נתניה - מכבי תל אביב = ביזיון
כל תוצאה פרט להפסד תהיה הפתעה .

אני בדעה שניתן וצריך לנצח את מכבי תל אביב , במשחק הזה אם נשחק הגנתי וזהיר כמו רוב קבוצות הליגה נפסיד כמוהם .
אני אומר המשחק הזה הוא מוטיבציה גדולה , הרבה שחקנים רוצים לעשות כותרות ...
המפתח לנצח הוא פשוט לסגור את האגפים שלהם המגינים שלהם עולים הרבה . גם בקרנות הם טובים צריך לעבוד על סגירות בקרנות ושהשוער לא יהיה תקוע בשער בקרן !!!
הרבה עבודה יהיה לכחלון וטויטו , הרבה עבודה להלחים , אבל שוב את רוב העבודה צריכים לעשות קשרי ה 50-50 .
שחקני ההתקפה צריכים להיות מפוקסים וחדים .
לא לתת מרווח בעיטה לאצילי ועטר !!!

אני מריח הפתעה גדולה

לגבי פיטורי רונן גבאי זה פשוט מחדל , מאמן נוער זה לא מאמן בוגרים , צריך סבלנות , שמוליק פרלמן ז"ל לא לקח אליפות הנוער בשנה הראשונה , היתה מסורת שקדמה עם נוער מצוין . חוץ מזה שחקן עבר , בנוסף לכך אייל סגל אמר תמיד שלא המיקום בנוער קובע אלא כמה עולים מהנוער לבוגרים .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2019, 20:43
הודעה: #2
RE: מכבי נתניה - מכבי תל אביב
המוטיבציה ולא רק הכישרון צריכים לתת לנו ניצחון על מכבי תל אביב
מצפה מכל שחקן שמשחק ושיישב על הספסל לתת הכל בשביל לנצח
צריך בסך הכל לכבוש שער אחד יותר ממכבי תל אביב
07-Jan-2019, 20:47
הודעה: #3
RE: מכבי נתניה - מכבי תל אביב
נגד קבוצה שמחזיקה בכדור יותר קל לנו לשחק, אם לא נעשה טעויות קריטיות בהגנה יהיה בסדר
08-Jan-2019, 1:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2019 על ידי 1:24 זאב רווח.)
הודעה: #4
RE: מכבי נתניה - מכבי תל אביב = ביזיון
יש לנו 2 שחקנים בלבד בנתניה , עלי מוחמד וגבי קניקובסקי .
כל השאר רמי לוי היה מביא יותר בזול .
אלקסלסי לא לומד מטעויות מליון פעם מסבירים לו שלא צריך לצאת בצורה מופקרת מהשער כי זה הופך להיות הגול הכי קל בעולם , לא לומד ממשחק הגביע עונה שעברה גם לא ילמד עוד 20,שנה .
וארגוץ' פשוט בלם ליגה לאומית ולא יותר , דודי תירם משחק חלש מאוד , הוא ווארגוץ' יורידו אותנו ליגה פשוט לא מתואמים ...טויטו חלש מאוד ...הזהרנו שהמגן הימני שלהם הכי מסוכן ושום דבר ,חגגו עליו בכל פעם שרצו . ויקי כחלון עוד תצוגת נפל עד עכשיו הוא מפחד מהצל של אלירן עטר !!
השחקן הכי חלש היום ניקו אולסק היה פשוט 0 , כל כדור שקיבל מסר בצורה אומנותית ליריב , שום פעולה הגנתית המון חורים הוביל לגול הראשון והשני ...מקשר אחורי אתה מצפה קודם לתת הכל בהגנה ולמסור פס קצר מדוייק , עלי מוחמד מתאבד על הכדור מעביר מוסר לאולסק ואולסק מוסר למתפרצת של מכבי תל אביב .
איילון ירושלמי היה פרווה אתה מצפה משחקן צעיר שמקבל הזדמנות לתת הכל כל דקה כל רגע .
גיא מלמד נראה כאילו יש עליו 40 קילו מיותרים , לא זז תמיד מאחר לכדורים לא יודע להעביר עמוד ומתעקש לעשות דריבל . זה שחקן ששווה 300 אלף יורו ???
בצ'יראי שחקן טוב אבל הוא זקן כל פעולה שלו כאילו שיש לך עצירות אתה מתפלל שיוצא לנו משהו .

הכי גרוע זה שאתה מרגיש במשחק שאתה לא מסוגל להבקיע שער , כל כדור אתה רואה שחקני מכבי תל אביב שועטים על הכדור על השחקן ואילו השחקנים שלנו משקיפים עליהם !!! בלי להתאמץ בלי לתת את הלב ולהיות ראשונים לכל כדור אי אפשר לנצח !!! ברגע ששחקנים לא רצים לפתוח אופציית מסירה והשחקנים שלך מפחדים להחזיק בכדור , זאת התוצאה !!!
פשוט קבוצה ביזיון , ביזיתם את הקהל ביזיתם את המועדון ביזיתם את עצמכם !!!

גם המאמנים חיים בללהנד , עדיין חוץ מהמשחק נגד אשדוד בחוץ לא ניצחנו משחק אחד בצורה משכנעת , הליגה שלנו חלשה ואנחנו חלשים עוד יותר ...המאמנים לא הכינו את הקבוצה כמו שצריך השחקנים לא נתנו כלום במגרש חוץ ממוחמד וקניקובסקי
08-Jan-2019, 10:47
הודעה: #5
לא ביזיון ולא כלום.
חוזק השרשרת כחוזק החוליה/יות החלשה. אני לא זוכר מתי היה לנו מגן שמאלי ראוי ועושה רושם שלסלוברדה זה לא מפריע. בראיה שלהם זו עמדה זניחה לכן קשה לי להבין למה לא מביאים מגן שמאלי.
ואם כל ההערכה שלי לתירם הוא לא מתאים עוברים אותו בקלות .חסר זריזות והבנת משחק.
לא מובן לי מדוע סלוברדה מחזיקים מוורגוץ יותר מהוייבך גם וורגוץ חסר חוכמה והבנת משחק.
הגנה זוועתית.
קודם כל להביא מגן שמאלי. להחזיר את הוייבך ואם ישאר כסף להביא קשר התקפי ראוי.
08-Jan-2019, 18:47
הודעה: #6
ביזיון אין מילה אחרת לתצוגת הנפל של 8 שחקני שדה . תמיד יש אפשרות שאחד או שניים מקסימום לא יופיעו למשחק ולא יתנו הכל , אבל 8 שחקנים ?
אני לא מאשים את ההגנה בלבד ולא את טויטו לבד מתוך ההגנה , לא יכול להות שבשיטה שלנו הקשר השמאלי לא סוגר את המגן הימני של היריבה , מהמשחק הראשון עד המשחק האחרון יש תמיד 2 שחקנים כנגד המגן השמאלי שלנו . אלי דסה הגיע להרמה מהצד השמאלי שם לא נסגר על ידי הקשר השמאלי . טויטו לא יכול להיות בלם ומגן שמאלי ביחד , כשאצילי חודר למרכז הרחבה טויטו נמשך למרכז והצד השמאלי מופקר !!!
קבוצה מגוננת יחד ומתקיפה יחד .
על אולסק כבר אמרתי הוא לא מתאים להיות קשר אחורי עדיף לחשוב עליו כ 50-50 הוא בא יותר לידי ביטוי ולא כל מסירה לא מדוייקת שלו הופכת לחור ומתפרצת ....
מי ששם לב איך אצלנו דן גלזר ספג צהובים על שמאל ועל ימין באורח פלא במכבי תל אביב השופטים לא מוציאים לו ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים