שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל קריית שמונה
27-Dec-2018, 8:41
הודעה: #1
מכבי נתניה - הפועל קריית שמונה
כמעט כל קבוצה שאנחנו משחקים נגדה חוץ ממכבי תל אביב , מגיעה נגדנו אחרי תקופה לא טובה ...ככה היה עם קריית שמונה בסיבוב הראשון הוצאנו אותם מהבוץ , ככה הפועל תל אביב , מכבי פ"ת , סכנין , רעננה , בני יהודה !!!

אנחנו לא חברת חילוץ מהבוץ של הקבוצות ושל מאמני הליגה , יש לנו את הצרות והבעיות שלנו !!

צריכים להתכונן היטב נגד קריית שמונה ולחבר עוד נצחון שיגרום לנו לברוח מהתחתית , חובה לבדוק למה אנחנו משחקים רק מחצית אחת , בכל מצב אני מעדיף להוביל 0-2 ולא להדביק פיגור במשחק .

כאן המקום להתחיל עם שמירת טריות השחקנים לקראת הגביע , יש לנו את קריית שמונה , אשדוד , גביע !!! ואחרי זה כמדומני פגרה של ינואר . להשתמש ברוטציה בשכל , מלמד צריך לנוח ולתת לגוזלן לשחק , להשתמש יותר בין פיניש ואולסק , ברשצקי וירושלמי , אביב וקניקובסקי . אפשר לנצח את שלושת המשחקים הבאים מה שיכול להפוך את העונה למוצלחת !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Dec-2018, 19:22
הודעה: #2
RE: מכבי נתניה - הפועל קריית שמונה
כרגיל יהיה קשה לנצח כי הם מגיעים בתקופה לא טובה ולכן הם ינסו לנצח בכל מחיר ובמקרה הכי גרוע תיקו אבל מצד שני הם מגיעים לחוצים למשחק ואם נשחק חכם מאחור ונתקוף מהר יהיה אפשר לקחת את כל הנקודות לגבי רוטציה הייתי מאוד שמח אם יהיה שינוי קטן בקבוצה שקניקובסקי יפתח עם ירושלמי בקישור וירושלמי יהיה בעמדה הקדמית יותר עם גוזלן ובציראי בחוד יהיה מהירות בהתקפה שלנו.
27-Dec-2018, 19:44
הודעה: #3
צודק מסכים איתך שימי ההרכב הזה עדיין לא עבר ניסיון אף פעם .
אין כאן בכלל ברירה חייבים לנצח לא מענין המצב של קריית שמונה ולא המצב של סילבס אחרי זה יש את המצב של אשדוד והמצב של מכבי תל אביב ...אין סוף למצבים של הקבוצות - צריך לנצח ולברוח מהתחתית .
28-Dec-2018, 10:37
הודעה: #4
אם ננצח את קרית שמונה אפשר להגיע למקום שלישי , אני לא חושב שהשחקנים בראש התכוננו למשחק הזה !!!
28-Dec-2018, 12:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2018 על ידי 12:25 שימי.)
הודעה: #5
כי נפסיד

אובר ביטחון
The following 1 user Likes שימי's post:
זאב רווח (2828-1212-2018201820182018)
28-Dec-2018, 16:57
הודעה: #6
זה התפקיד של המאמנים להשאיר אותם במתח , איביץ' עושה זאת מצוין במכבי תל אביב , אין סיבה שגם סלובו ושי לא יעשו זאת
29-Dec-2018, 23:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Dec-2018 על ידי 23:45 זאב רווח.)
הודעה: #7
ניצחון למרות המאמנים ....
החלטה אומללה לעלות עם בורשטיין המגן שמאלי , לא מבין מה הם מוצאים במגן הזה , לפעמים להודות בכשלון קשה מאשר להפסיד משחקים בגללו . נכון למרות בורשטיין ניצחנו , אבל בשביל לשחוט את השחקנים האחרים על מנת להבטיח ניצחון שהיה אמור להיות הרבה יותר קל ????

גיא מלמד חוץ מהבישול לא עשה שום דבר , בצ'יראי היה טוב אבל ראבק כמה אגואיסט יכולנו לפחות עוד 2 שערים לכבוש אם לא האגואיזם שלו ....
כחלון הפתיע אותי לטובה במשחק הגנה מצוין הלוואי וימשיך ככה
קניקובסקי באנקר בהרכב שחקן פשוט משכמו ומעלה , אביב אברהם שוב שפך לאגר אחרי 60 דקות . איפה אתה יניב מדר ??
עלי מוחמד שוב שחקן מצוין ההצעה שלי אם אפשר גם עליו 2 מליון יורו לא להמתין אלא אם כן הוא מעונין להאריך חוזה לעוד כמה שנים .

דודי תירם מתחיל להראות שהוא הבלם הכי יציב בנתניה , וארגוץ' היה לא רע בכל מצב אני מעדיף את טים הויבך אבל מוכן לוותר על שניהם תמורת טל כחילה .
רק שאלה לכל 10 השחקנים שנשארו על המגרש , חוץ מגולן אלקסלסי למה אתם לא נשכבים על הדשא ומשחקים אותה שנתפס לכם השריר ?? זה מה שהקרייה עשתה נגדנו כשהפסדנו להם בקרייה , לפעמים אין מה לעשות אלא להתנהג כמו מניאק !!!

השופט שוב היה גרוע מחמיר עם נתניה ומתנהג ברחמנות עם הקרייה ....עד מתי זה יימשך ???
30-Dec-2018, 1:22
הודעה: #8
אלקסלסי הביא שלוש נקודות יחד עם בציראי שהיו מעל כולם.
בורנשיין צריך לפרוש. נתניה חייבת להתחזק במגן שמאלי גם בורנשטיין וגם טוויטו לא מתאימים לליגה.
קניקובסקי היה טוב מאד שמח שסלוברדה מתחילים לתת בו אמון זה שחקן 50 50 קלאסי שנותן 11 קמ ויותר בכל משחק ומסכן אץ השער.
כחלון השתפר חייב לעבוד על סגירה נכונה בהרמות. עלי היה טוב. ניקו נחלש צריך לשפר את הכדורים החופשיים ולבעוט יותר לשער. אביב משתפר עדיין לא אביב של שנה שעברה. וורגוץ היה לא רע חבל שהוייבך לא משחק לידו. תירם נותן 100אחוז קצת קשה לו מול שחקנים זריזים.
נתניה משתפרת עדיין חסר ברק ומגן שמאלי ברמה.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
זאב רווח (3030-1212-2018201820182018)
30-Dec-2018, 12:59
הודעה: #9
אני שומע את הראיון עם סלובו ומודאג ...
אנחנו מנצחים נצחונות בקושי בשיניים עם אופי אבל גם עם הרבה מזל
צריכים מגן שמאלי ברמה של טויטו ויותר ואנחנו כבר נראה את זה מול קנדיל ומכבי תל אביב - שוב פעם אם לא רוצים זר ברמה גבוה אז ירדן כהן
בעמדת המגן הימני אנחנו בסדר . לא צריך את לבאדידי אם כבר הייתי מעדיף את שי קונסטנטין .
אנחנו במקום רביעי כן אבל יותר קרובים לתחתית מאשר למקום הראשון ככה שכל הליגה לא רחוקה ואם כולם מתחזקים אז חובה להתחזק בשביל לנסות להיות בפליאוף העליון , בית"ר התעוררה , מכבי חיפה התעוררה , הפועל חיפה ומכבי פ"ת הפסדנו לשניהן ואם כן מתחזקות אנחנו חייבים להתחזק !!!
עכשיו יש לנו סיכוי להתברג לפלייאוף העליון צריך לחשוב טוב טוב , קוגבניה חייב להיות מוחלף בזר מצוין שיהיה גם מוכן לעונה הבאה . ושוב חובה לומר את האמת חוץ מארבעת הבלמים שלנו אנחנו צריכים עוד בלם מצוין . קבוצה חזקה נחשבת לקבוצה עם עומק טוב , עד עכשיו כל הבלמים שלנו השתתפו כשבקושי עברה חצי עונה של הליגה הרגילה . יהיו הרחקות יהיו פציעות חלילה לא צריך לטמון הראש בחול בגלל ניצחון דחוק !!
01-Jan-2019, 21:56
הודעה: #10
בשיניים זה מה שהייתי אומר על המשחק הזה מה שבטוח שקניקובסקי מוכיח שהוא הברק שהיה חסר עד היום טוויטו היה טוב מהרגע שנכנס הוא אחלה מגן מחליף אבל אם רוצים לקחת משהוא מתי שהוא צריך שחקן ברמה טובה יותר ההגנה מתייצבת יש לנו בעיה בקישור האחורי הייתי מעדיף את אולסק כקשר ימני וקשר אחורי גרזן לידו ככה ההגנה שלנו ברזל ועם שני קשרים קדמיים כמו קניקובסקי וברשצקי או ירושלמי וחוץ חוד אחד יהיה לנו התקפה טובה קישור חזק והגנה שלא צריכה לעמוד גבוהה ואני חושב שיש לנו את אחת ההגנות הטובות כשתוקפים אותנו כשאנחנו סוגרים מאחור עם כחלון וטוויטו כמגינים אולי אפילו זבידאת במקום כחלון .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים