שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מלפפונים בינואר
31-Dec-2018, 14:36
הודעה: #6
RE: מלפפונים בינואר
חוץ מירדן כהן מגן שמאלי אין בשוק הישראלי מגן שמאלי , מה שמדאיג הכי הרבה בענין זה ששוב פעם לא פועלים נכון , אני הייתי מביא גם שחקן זר לכמה שבועות מבחן לפני שמחתימים , יכלו בזמן הזה לזמן כמה זרים להתאמן ולבחון את הרמה ואת ההתאמה לקבוצה ולמאמנים למחיר ולפוטנציאל .
עכשיו אנחנו לא מקום רביעי כמו שדראפיץ' אומר , אולי בנתניה יתחילו להתעורר ויראו שכל הנצחונות האחרונים ירקנו דם בשביל הנקודות האלו ....
שימו לב שם מקבלי ההחלטות
יש את מכבי תל אביב אם חלילה נפסיד גם לאשדוד ויש גם את משחק הגביע ועוד את מכבי חיפה באר שבע ובני יהודה על הראש , כל משחק סופר קשה חוץ מהמשחק נגד אשדוד כביכול , רק תארו לעצמכם אם נפסיד או מספיק לא ננצח באף משחק אנחנו חוזרים להיות מתחת לקו האדום !!!!!
אם יש הזדמנות להביא שחקן ישראלי טוב כמו דן ביטון או גדי קינדה או יעקב בריהון ( לא מכיר את בריהון רק מתרשם מהרצון של המאמנים ...) או זריהן , אז כן להביא ואתמול . מגן שמאלי אנחנו משחקים באש , טויטו טוב אבל לא מספיק , חלילה צהוב חמישי או אדום אנחנו מושבתים . אולי לא נעים לומר לבורשטיין בגלל שהוא עולה חדש ??? הבעיה שאין ברירה .
בנתיים עמדת הבלם לא מפריעה יש לנו 4 בלמים טובים , אבל לעונה הארוכה נצטרך עוד בלם . אלא אם כן כל הידיעות לגבי הויבך קשורות לחוזה שלו ....ואין לי עם זה בעיה להביא בלם ברמה שלו עם השליטה בכדור מאחור כמוהו בפחות כסף , אבל קודם להביא לבחון ורק אחרי זה להחליט !!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מלפפונים בינואר - זאב רווח - 31-Dec-2018 14:36
אכזבה - שי הלוי - 01-Feb-2019, 13:41

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים