שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל סגל אם אתה מתכנן להחזיר את ערן לוי רק יחד עם בניון
17-Dec-2018, 21:02
הודעה: #1
אייל סגל אם אתה מתכנן להחזיר את ערן לוי רק יחד עם בניון
למרות שאני לא רוצה לראות את שני השחקנים במכבי נתניה בגלל הגיל בלבד , אני חושב שהבאת אחד מהם תעשה נזק אדיר לקבוצה , אבל אם יסכימו לשחק מחצית מחצית יש לנו לנו שחקן מושלם אחד , כזה שיכריעו כל קבוצה בזכות הכשרון שלהם . ובוודאי לא בזכות הניידות שלהם .

כהרגלי אני מעדיף כשרונות צעירים כמו גבי קניקובסקי ומוטי ברשצקי אבל אם רוצים להביא משהו אחר כמו ערן לוי חובה להביא את יוסי בניון יחד מחצית מחצית בהסכמה מראש פעם זה יפתח פעם זה יפתח .

אני חוזר למי שיש הגנה חזקה לא יורד ליגה , צריך לחזק את ההגנה קודם , מגן שמאלי ברמה גבוה ובלם ברמה גבוה .

אם רוצים גם פליאוף עליון אז בלם מגן שמאלי ערן לוי ובניון יעשו את העבודה על הצד המלהיב ביותר .
אם אני מחליט על רכש אז , טל כחילה , בן תורג'מן או תומר של רעננה , פנחס חוזז .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2018, 21:05
הודעה: #2
RE: אייל סגל אם אתה מתכנן להחזיר את ערן לוי רק יחד עם בניון
להביא את שני האגואים הגדולים בתולדות הכדורגל זה פצצה גרעינית. שלום ולא להתראות. הפנים קדימה.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
זאב רווח (1717-1212-2018201820182018)
17-Dec-2018, 23:12
הודעה: #3
לכן חזום זה צריך להיות מוסכם מראש בין שניהם עם המאמנים וההנהלה יחד

מה אתה אומר על החיזוק שהצעתי ? אם כבר לבזבז כסף אז הכי טוב על כשרון צעיר כל השלושה שהבאתי הם כשרונות גדולים
17-Dec-2018, 23:21
הודעה: #4
חוזז זה שחקן שאני אוהב אבל לא מתאים לשיטה הוא שחקן של מתפרצות.
בכל שאר האופציות אתה מקדש את הבינוניות.
הצעתי להביא מגן שמאלי זר וקשר תוקף אם לא חנן ממן אז שחקן זר.
הבינגו הכי גדול לטעמי יהיה מהליגה הצרפתית השניה. טונות של כישרון יש שם. למצוא את הפלומין הבא.
18-Dec-2018, 8:48
הודעה: #5
דווקא בשיטה של התקבצות בחצי שלנו מתפרצות זה דבר מתבקש וחוזז כמו כפפה ליד .
כל פעם שתקפנו העונה הפסדנו כי אין לנו את הכלים של עונה שעברה לכן השיטה משתנה .
גם אני בעד מגן שמאלי זר ובתנאי שיהיה ברמה גבוה , אבל אם לא נמצא אז מה ? אני מקווה מאוד שאנחנו כבר יודעים איזה שחקנים להביא בחלון ההעברות ולא להתחיל לחפש בינואר מקווה מאוד שזוויטי עשה עבודה רצינית אם לא אז למה להחזיק סקאוט ? .
טל כחילה בינוניות ? הוא יותר טוב מוארגוץ' ומהויבך יחד . אני בעד ישראלי כמו כחילה על עמדת זר כמו וארגוץ' או הויבך , זה לא שוארגוץ' או הויבך הם חיים בר או לואיש מארין הם בהחלט בינוניים לליגת העל .

לגבי זר שישי ....אם זה המגן ניחא אבל רצוי לשחרר את קוגבניה ולהביא זר טוב הרבה יותר ממנו בעמדת הקשר מתחת לחלוץ או קיצוני מהיר ושוב מעדיף את פנחס חוזז קיצוני מוכח ולא ניסיונות ...

צריך לזכור עוד ענין חשוב גם שאר הקבוצות משתנות בינואר צריך לכלכל את צעדינו גם בהתאם לחוזק הקבוצות האחרות שנמצאות מתחתינו בטבלה .

בענין פנחס חוזז אפשר להגיע למתווה עם מכבי תל אביב על מכירה + זכות קניה בחזרה , זה נהוג בליגה הספרדית . לקנות מהם את חוזז במחיר איקס ולומר שאם בעוד שנתיים או יותר ירצו לקנות אותו חזרה יש להם זכות ראשונים במחיר קבוע מראש , ככה הם לא מפסידים דבר . ואנחנו מרוויחים כשרונות צעירים .
18-Dec-2018, 16:40
הודעה: #6
הייתי נותן לאיזי שירצקי להיות הסקאוט שלנו. גם היום עושה רושם החתים שחקן בינגו.
19-Dec-2018, 10:25
הודעה: #7
כל פעם איזי פוגע בזרים שהוא מביא מחפש אותם בקפידה.
לגבי ערן ויוסי אין למה להביא אותם כי זו השקעה לא נכונה זה לעונה שתיים ויש הרבה קבוצות שרוצות אותם בינואר וזה רק מעלה את המחיר שלהם. אותו הדבר גם לגבי ממן.
אישית הייתי רוצה את יונתן כהן בנתניה וחוזז ואפילו מחזיר את גלזר.
19-Dec-2018, 10:55
הודעה: #8
בנתיים צריך להיות חכם , טל כחילה מוצע למכירה כדאי מאוד מאוד לבנות עליו ועל דודי תירם את ההגנה לשנים הבאות יחד עם אזולאי . אסור לנו לפספס את ההזדמנות . כמובן במחיר ההגיוני .
יעקב בריהון אני רק הבנתי שסלובו ושי רצו אותו , מקווה שהוא טוב מספיק ולא בלוף .

מי זה עילי שוויקה שקרית שמונה מחתימה ? מגן שמאלי ? אם הוא מספיק טוב לקרית שמונה הוא לא לנתניה ?
חזום בוא נמתין לראות מה הסקאוט שלנו עשה מאז הקייץ ונחליט מי טוב יותר איזי שירצקי או ישראל זביטי
19-Dec-2018, 15:11
הודעה: #9
בררור שאיזי יותר טוב אני אומר צריך להכין את הקבוצה לשנה הבאה ולא לחלום על אירופה או פלייאוף עליון צריך להישאר בליגה ואז עם שחקנים נכונים שיקבלו עכשיו שיפשוף טוב יהיה אפשר לחזק בזזרים ברמה ואז להילחם למעלה.
19-Dec-2018, 16:45
הודעה: #10
לא יודע אם לא לפליאוף עליון אולי מבחינה כלכלית זה משתלם יותר להשקיע כדי להיות בפליאוף עליון ואז ההשקעה חוזרת בגלל המיקום ? באמת שאני לא יודע מה השיקולים , בשבילי אם לא אליפות אין הבדל בין מקום שני ל עשירי ....העיקר להישאר בליגה , אבל אולי השיקולים אחרים אם מישהו רוצה להבהיר נשמח

הענין שבשביל להגיע לפליאוף עליון צריך לנצח משחקים אם ההגנה שלנו תהיה חזקה באמת ננצח משחקים זה בטוח .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים