שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בושה וחרפה
15-Dec-2018, 22:35
הודעה: #1
בושה וחרפה
המאמנים לא לומדים אביב לא עוזר בהגנה קוגבניה לא שחקן ליגת העל ומלמד מאז הגול בפוקס לא עושה כלום חוץ מלרוץ מצד לצד עד מתי ניראה שחקנים שלא נותנים גלום על המגרש היום קניקובסקי נתן משחק טוב אבל ראו שחסר לו כושר ל90 דקות ירושלמי בסדר אבל צריך לשחק מתחת לחלוצים שם הוא יותר טוב כחלון חושב שהוא כבר בביתר .
את סכנין אני לא רואה שאנחנו מנצחים ואני רואה פתיחת סיבוב שני שחוזר על הסיבוב הראשוןConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
AngryAngryAngryAngry
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Dec-2018, 23:18
הודעה: #2
RE: בושה וחרפה
גול השיויון באשמתו הישירה של אביב אברהם , המשחק היה שקול יכולנו לנצח אבל החמצנו הרבה . לא היה פאול בגול השני של חיפה השופט פשוט עיוור לא רואה ממטר , שופט כזה אסור לו לשפוט אם הוא לא ראה ממטר שכחלון מוציא כדור נקי אז למה לשפוט ?? הוא קבע את תוצאת המשחק תיקו היה יותר משקף , אבל אני מעדיף הפסד על תיקו .

לא נראה לכם הזוי שמרבית הזמן מכבי נתניה שיחקה עם זר אחד בלבד ? סתם שאלה איזה מן זר זה דידייה קוגבניה ??

דווקא עם החיסרון של עלי מוחמד הסתדרנו . מוזר לי החולשה של ניקו אולסק וגיא מלמד , מוזר לי עוד יותר הקרדיט שגיא מלמד מקבל , אין לו כושר גופני ומהדקה ה 65 נשפך לו הלאגר . גם דני עמוס היה חלש הרבה פאניקה במסירות רגל לא מדוייקת , תירם ואזולאי היו טובים חשוב פעם דודי תירם לא צריך לבנות את ההתקפות מאחור שימסור כדור פשוט למגן !!!
כחלון נכנס אחרי 3 שבועות והיה חלש לא ראיתי ממנו לא הגנה ולא התקפה משהו לא ברור עובר על המגן הכשרוני שלנו בדיוק כמו אביב אברהם

לגבי אביב אברהם פשוט צל של עצמו , במקום לשחק פשוט להיות לוחם הוא מחפש להיות פליימייקר מה שהוא לא בהחלט , יש לו מהירות אבל גם הוא שופך לאגר מוקדם מדי , טויטו היה בסדר חסר לו חלק התקפי וחבל .

למה טוב שהפסדנו ?? כי אם היינו מנצחים לא היו חושבים לחזק טוב את הקבוצה ועכשיו כבר ברור שהסכנה לירידה גדול מהאפשרות לפלייאוף עליון . אנחנו קבוצה מאוד רכה בהגנה .

ספרתי 2 טעויות של המאמנים במשחק !!! הראשונה האשראי המוגזם שגיא מלמד מקבל . השני קוגבניה . חבל . בכל זאת לציין לטובה את ההזדמנות לתת לאיילון ירושלמי לשחק הבחור הצעיר הזה מוכיח כל משחק שמגיע לו לשחק .
הכי טוב אצלנו היה גבי קניקובסקי וגם בצ'יראי
16-Dec-2018, 1:35
הודעה: #3
לא בושה ולא חרפה מסוג המשחקים המנחוסים שידעת אחרי האחד אפס שאם לא תבקיע אז תחטוף .
הגנה חלשה מאד. מגן שמאלי דחוף. כחלון צילם את אזובל . הייתי מסיט את זבידת או כחלון לאגף שמאל.
ניקו חלש ושבע. אין פרגון בחלק ההתקפי. עושה רושם שמלמד משחק בשביל עצמו.
נקודות האור היחידות הם קניקובסקי (כשעוד היה לו כח) ובציראי שנחלש בסוף.
סלוברדה חייבים לתת לקניקובסקי לפתוח יש לו כל כך הרבה כישרון. משחק קדימה ויודע גם לאיים על השער.
עמוס חייב לדעת לשחרר את הכדור מהר הוא תוקע את הקבוצה.
אנחנו קבוצה בינונית מינוס. חסרת ברק. חייבים מגן שמאלי זר וחנן ממן.
16-Dec-2018, 3:13
הודעה: #4
חנן ממן כבר בפנסיה לא צריך עוד שחקן שיעשה עלינו סיבוב
אין לנו התקפה בכלל גם הגול של בצ'יראי היה מהברקה עצמית ולא כדורגל קבוצתי לא מאימונים אין תרגילים הכל מקרי , אתה לא יכול להבין מה הם עושים באימונים בענין ההתקפה .
לא מסכים איתך לגבי המגן שמאלי טויטו טוב מהרבה מגינים שמאליים שראיתי בליגת העל , גולדברג , שיימן , דילמוני, ועוד כמה שעולים לי בראש ...הגול זה אשמת אביב אברהם שלא סגר את עליית המגן של חיפה , גם לעמוס יש אשמה בגול זה לא היה כדור חד וחזק שהוא לא יכל לצאת אלא כדור קשתי שעבר בתוך ה 5 ...שוער חייב לצאת לכדור כזה ולקטוף אותו . כל נגיעה בשוער זה פאול בתיבת ה 5 אז למה לא לנצל את זה ?
ושוב לא ההגנה הפסידה לנו את המשחק אלא חוסר יעילות בהתקפה , עם כל השער היפה של בצ'יראי אם יש לי ברירה בן אז'ובל או בצ'יראי בוחר בבן אז'ובל . מלמד או בן אז'ובל כנ"ל .
עדיין לא מבין למה מחקו את שובל גוזלן , בכל מצב גוזלן טוב מקוגבניה
16-Dec-2018, 8:29
הודעה: #5
אתה מוביל 1-0 אתה רואה שמלמד חלש תכניס במחצית את פיניש שיעזור במרכז המגרש ויותר מאוחר תחליף קשר התקפי ותכניס את גוזלן שיכול להפתיע הגנה שעולה גבוהה אבל לא לומדים פה וזו בעיה קשה הרי זה היה ברור שהפועל חיפה יעלו באטרף במחצית השניה אחרי שהם בפיגור אבל משום מה לנו זה לא היה ברור במקום קודם לעצור אותם להוריד להם את האוויר ואז לעקוץ אותם עשו הכל הפוך.
16-Dec-2018, 12:22
הודעה: #6
(16-Dec-2018 3:13)זאב רווח כתב:  חנן ממן כבר בפנסיה לא צריך עוד שחקן שיעשה עלינו סיבוב
אין לנו התקפה בכלל גם הגול של בצ'יראי היה מהברקה עצמית ולא כדורגל קבוצתי לא מאימונים אין תרגילים הכל מקרי , אתה לא יכול להבין מה הם עושים באימונים בענין ההתקפה .
לא מסכים איתך לגבי המגן שמאלי טויטו טוב מהרבה מגינים שמאליים שראיתי בליגת העל , גולדברג , שיימן , דילמוני, ועוד כמה שעולים לי בראש ...הגול זה אשמת אביב אברהם שלא סגר את עליית המגן של חיפה , גם לעמוס יש אשמה בגול זה לא היה כדור חד וחזק שהוא לא יכל לצאת אלא כדור קשתי שעבר בתוך ה 5 ...שוער חייב לצאת לכדור כזה ולקטוף אותו . כל נגיעה בשוער זה פאול בתיבת ה 5 אז למה לא לנצל את זה ?
ושוב לא ההגנה הפסידה לנו את המשחק אלא חוסר יעילות בהתקפה , עם כל השער היפה של בצ'יראי אם יש לי ברירה בן אז'ובל או בצ'יראי בוחר בבן אז'ובל . מלמד או בן אז'ובל כנ"ל .
עדיין לא מבין למה מחקו את שובל גוזלן , בכל מצב גוזלן טוב מקוגבניה
חנן ממן בן 29 ואם לא טועה היה שחקן העונה לפני שנתיים. אז להגיד שחקן גמור זה סתם הצהרה. רמת המגנים השמאלים בארץ ירודה אז זה אומר שאתה צריך ליישר איתם קו. מגן שמאלי שנוגע בכדור כמעט כל התקפה ולא מסוגל להרים הרמה אחת מדוייקת ושורת הבישולים /הבקעות אפס לא צריך לפתוח וכנל לגבי בורנשיין. בטוח שבליגה הצרפתית השניה תמצא אחלה מגן. יש לנו הגנה ברמה של אמצע או תחתית ליגה לאומית. גם הקישור ההתקפי באותה רמה ירודה ובגלל זה אנחנו מאבדים נקודות חשובות.
16-Dec-2018, 13:11
הודעה: #7
חזום אם אתה מדבר על מגן שמאלי זר אז כן בכיף חשבתי שאתה מדבר שהבעיה שלנו היא מגן שמאלי ולא כך היא , אם אני צריך להחליט אז מוותר על בלם זר מביא את טל כחילה , מוותר על בורשטיין מביא מגן זר ( הזר של מכבי פ"ת מצוין ) ואם לא תמצא אז בן תורג'מן שווה לנסות כברירת מחדל אנס דאבור גם רעיון , חוץ מזה יש לנו בעיה הכי בעייתית בהתקפה , חייבים להביא מחליף לקוגבניה , אם זר לא טוב אין מה להחזיק בו בליגה הישראלית .

קודם לחזק את ההגנה להמשך הליגה שלא נרד ליגה , לא יתנו לסכנין לרדת ליגה כי פוליטית מדינית זה טוב שיש קבוצה מהמיגזר הערבי בליגת העל זה סותר את טענות האפרטהייד ..., הפועל תל אביב וביתר ירושלים לא ירדו ליגה כי הם סמל חשוב וקהל ענק לליגה , נשארנו שאר הקבוצות הפרובינציונליות , נתניה אשדוד הפועל חיפה פ"ת רעננה בני יהודה חדרה , מתוך 7 הקבוצות הללו ירדו 2 קבוצות . אשדוד עם הרבה כסף , הפועל חיפה ובני יהודה חזק בצמרת , מכבי פ"ת עם הרבה יחסים בצמרת ההתאחדות , אז חדרה רעננה ואנחנו במצב הכי עדין .

לא צריך לדבר על פלייאוף עליון צריך לברוח מהירידה !!!

אם נפנים את הדבר עכשיו לקראת חלון ההעברות בינואר ונתחזק כמו שצריך לא רק שנברח מהתחתית אלא גם נצליח להגיע לפלייאוף העליון !!
שוב פעם : טל כחילה - שחרור וארגוץ' או הויבך , מגן זר שמאלי - שחרור בורשטיין , קשר מתחת לחלוץ או קיצוני מהיר זר ברמה גבוה - שחרור קוגבניה , ואם רוצים יותר ביטחון אז נא להביא עוד זר להרכב . זר מוכח עם ניסיון .

כמה שאני אוהב צעירים ולתת הזדמנות לצעירים כשהמצב עדין אז קודם נקודות , כי המועדון קודם והאוהדים קודמים להשארת הקבוצה בליגת העל !!!

סכנין והפועל תל אביב יצאו בשלב מסוים מהמצב הנוכחי של חוסר מזל וחוסר יכולת , מניסיון קבוצות שנכנסים למשבר לקראת סיום העונה הן אלו שיורדות ליגה . צריך להתעורר ומהר !!! יותר מדי משחקים בגלל שחקן זה או אחר הפסדנו נקודות יקרות !!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים