שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פושעי עילוט לדין!
06-Jan-2014, 2:04
הודעה: #11
פושעי עילוט לדין!
חבר׳ה בואו כולנו נירגע ? לא כל הערבים אויבים שלנו לא כל היהודים נחמדים במיוחד. אין טעם להיות עיוור ולא לראות מה קורה במדינה ואי אפשר להתכחש לעובדה שרוב האלימות מגיעה ממשחקי חוץ של קבוצות יהודיות שמתארחות במגזר. פעם זה הפועל תא בסכנין פעם זה ביתר בסכנין פעם זה קרית גת בכפר קאסם פעם זה נצרת עילית בעילוט והפעם הגיע תורנו. די להתמם כי זה לא יעזור. תגידו לי מתי בפעם האחרונה קבוצה מהמגזר התארחה אצל קבוצה יהודית וספגה מכות אבנים או אלימות ? מתי נכנסו מאבטחים והכו אותם ? אני זוכר את סכנין בקופסא נתלים על הגדרות וצועקים אללה הוא אכבר .. מישהו עשה להם משהו ???
וכן - יש קומץ נתנייתי שמשום מה כנראה מגיע רק למשחקי חוץ כי אין לי מושג מי היצורים האלה שראיתי בסרטונים. אז שהנהלת נתניה תזהה אותם ותעיף אותם מהמגרש אין לי בעיה עם זה! בין זה לבין מה שראינו בעילוט המרחק שמים וארץ. אין פה דו קיום ולא נעליים יש פה שנאה הדדית וזו לצערי המציאות המרה. טועה מי שחושב אחרת. אין לזה מקום אסור לקבל את זה והפושעים האלה מעילוט צריכים לשלם. הגיע הזמן שגם בפורום הזה ילמדו לתמוך בקבוצה ובאוהדים ואת הכביסה המלוכלכת, ויש, אפשר לכבס בבית בשקט. כל מי שיודע על חוליגנים משלנו מוזמן ליצור קשר עם ההנהלה ולהציג את גרסתו. אני משוכנע שתהיה לו אוזן קשבת .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (0606-0101-2014201420142014)
06-Jan-2014, 2:20
הודעה: #12
RE: פושעי עילוט לדין!
פשששש יום חג טל שאפו !!!
06-Jan-2014, 3:40
הודעה: #13
פושעי עילוט לדין!
פששש... נהיה מעניין בפורום הזה...
אי אפשר להשאיר אתכם שבוע בלי שיהיה פה כזה בלאגן....
עשו טובה, זה פורום של מכבי נתניה, אל תהפכו את זה לזירה פוליטית. יש לנו מספיק על מה לריב פה גם בלי מלחמות היהודים ערבים שכנראה לא נפתור פה.
אני רק יכול להגיד שאני מבין את מה שירון אומר ובהחלט מזדהה איתם. ואין לי בעיה שגם עלי תקפצו (אני כבר רגיל לזה מוויכוחים אחרים...).
ועוד בקשה קטנה לבוסים , במטותא מכם, לפני שהפורום הזה הופך להיות תת רמה כמו כמה פורומים שהכרנו מהעבר, טפלו בכמה מסתננים שנכנסו לפה (שמעיזים לכנות את עצמם בשמות עבר של הגדולים ביותר).
גם לדמוקרטיה יש גבולות והם מזמן נחצו פה .

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Jan-2014, 10:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jan-2014 על ידי 11:12 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
הדבר האחרון שהקבוצה צריכה עכשיו הוא משחק נגד קבוצה מהמגזר.
אני חושש מאוד שהמשחק מחר יהפוך למפגן של שנאה וגזענות נגד הקבוצה מליגה א' ובכלל, דבר שיוביל לעוד העמדה לדין ועוד הענשה.
זה סוג של כדור שלג שלא נראה לי שאותם אוהדים צעירים משולהבים מבינים את ההשלכות של זה.
אני מקווה שראשי חוג האוהדים הבוגרים יותר ידעו להרגיע את האוירה, לא הייתי רוצה שנהפוך להיות "נושאי הדגל" של הגזענות בארץ.
06-Jan-2014, 10:37
הודעה: #15
(06-Jan-2014 1:47)לואיסס מרין כתב:  אני רוצה שיעיפו את הקבוצות הערביות מהליגה הרי הם מניפים דגלי פלסטין אז שישחקו שם

ובאייאקס ובטוטנהם מניפים דגלי ישראל אז שיעיפו אותם משם ושיבואו לשחק בליגת העל.

"לואיס מרין" או כל שם אחר שתבחר,
על פי התגובות שלך אתה בדיוק כמוהם, אין כל הבדל.
וזו לא מחמאה גדולה עבורך.
גזענות ושנאת האחר היא אם כל חטאת ואתה נגוע בזה ,נגוע בזה בצורה קשה.
אם תעצור רגע ותחשוב תבין שאתה טועה.
06-Jan-2014, 10:42
הודעה: #16
פושעי עילוט לדין!
(06-Jan-2014 10:06)פיליפצוק כתב:  הדבר האחרון שהקבוצה צריכה עכשיו הוא משחק נגד קבוצה מהמגזר.
אני חושש מאוד שהמשחק מחר יהפוך למפגן של שנאה וגזענות נגד הקבוצה מליגה א' ובכלל דבר שיוביל לעוד העמדה לדין ועוד הענשה.
זה סוג של כדור שלג שלא נראה לי שאותם אוהדים צעירים משולהבים מבינים את ההשלכות של זה.
אני מקווה שראשי חוג האוהדים הבוגרים יותר ידעו להרגיע את האוירה, לא הייתי רוצה שנהפוך להיות "נושאי הדגל" של הגזענות בארץ.

כנל ... זה יהיה אחלה חומר לוועדה ביום רביעי. מציע שירגעו כולם ישתו מים קרים תה חם מה שבא להם ודיי ,

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Jan-2014, 23:54
הודעה: #17
בסופו של דבר, עצם זה שעומד מולנו רדיוס על תנאי אומר שישנה בעיה שצריכה להיפתר. אני לא זוכר עונה שקיבלנו בה רדיוס, זה בכלל לא אופייני לקהל שלנו.
07-Jan-2014, 0:46
הודעה: #18
חטפנו אבנים גם בשכונה כשהורדנו את בני יהודה, אבל, היי, אולי הם לא יהודים?

מפגר אבל אופטימי
07-Jan-2014, 1:14
הודעה: #19
(07-Jan-2014 0:46)אריאל כתב:  חטפנו אבנים גם בשכונה כשהורדנו את בני יהודה, אבל, היי, אולי הם לא יהודים?

זה באמת היה אחד הרגעים המפחידים בחיים שלי. אני זוכר ששתי דקות אחרי הגול של וילנר הסתכלתי ליציע של בני יהודה שהיה ריק ואז הסתכלתי ממעלה היציע החוצה והיו שם בערך 300 עם מקלות ואבנים. יצאנו אחרי 45 דקות ופחדנו להגיע לאוטו.
אבל גם בשישי היה מפחיד מאוד. חבל שהשיח כולו סובב סביב חיפוש אשמים כשברור לחלוטין שאף צד לא תמים. אני בעיקר מדוכא מאוד מיום שישי כי אתה מתחיל לשאול את עצמך: מה לי ולחגיגת האלימות הזו? בשביל זה אני מוציא כל כך הרבה אנרגיה וזמן?
וצריך להתרכז בשני דברים מבחינתי. האחד הוא טיפול בהתנהלות הדבילית של אנשי האבטחה והשוטרים(וגם פה צריך לציין שגם שוטרים יהודים יודעים להרביץ יפה מאוד לאוהדים) והשני הוא חינוך והסברה לאוהדים, לא ליצור פרובוקציות ובטח שלא להיגרר אליהן.
07-Jan-2014, 1:41
הודעה: #20
חטפנו אבנים גם בשכונה כשהורדנו את בני יהודה, אבל, היי, אולי הם לא יהודים?

זה באמת היה אחד הרגעים המפחידים בחיים שלי. אני זוכר ששתי דקות אחרי הגול של וילנר הסתכלתי ליציע של בני יהודה שהיה ריק ואז הסתכלתי ממעלה היציע החוצה והיו שם בערך 300 עם מקלות ואבנים. יצאנו אחרי 45 דקות ופחדנו להגיע לאוטו

זה היה גול של ויורל טנסה הרומני לא וילנר

שלא תגידו שלא...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים