שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיום סיבוב במקום ה 5
10-Dec-2018, 5:19
הודעה: #1
סיום סיבוב במקום ה 5
סיימנו את הסיבוב במקום ה 5. בדיוק כמו בשנה שעברה.
מבחינת קצב הנקודות, השנה השגנו 18 לעומת 20 בשנה שעברה.
הסיבה שאנחנו מרגישים שהעונה מאכזבת לעומת השנה שעברה היא בעיקר ברמת הציפיות שעלתה.

עידו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Dec-2018, 12:39
הודעה: #2
RE: סיום סיבוב במקום ה 5
השנה השחקנים חסרי ברק וכישרון ורוב המשחקים משמימים. גם אי אפשר להתעלם מהרמה הנמוכה של הליגה. קצב צבירה נמוך של מרבית הקבוצות. תוצאה ממוצעת תיקו. ומי שאשם בכך הם המאמנים בליגה. רמה מאד נמוכה. מוטיבטורים בשקל. כולם משחקים סגור ויוצאים למתפרצות וכששתי קבוצות משחקות באותה שיטה התוצאה ידועה. אני אולי הייתי משנה את שיטת הניקוד ונותן לתיקו רב שערים שתי נקודות לקבוצה. והכי חשוב להעלטת את רמת המאמנים האמון. חייבים להשתלם באירופה כחלק מהפרו.
10-Dec-2018, 13:41
הודעה: #3
אצלי הרגשות מעורבות מצד אחד כדורגל מכוער אני קורא עכשיו את התגובה של דודי תירם ואומר לעצמי הרי הוא שיחק את המשחק שראיתי מה הוא לא מבין שזה היה יותר תיקו או הפסד ? ההחטאות של חדרה היו לא פחות ממה שהחטאנו , ואין לשמוח או לקחת כלום מהמשחק הזה חוץ מאותן 3 נקודות .

מצד שני היינו במקום האחרון שיחקנו טוב יותר מהחודש האחרון ולא לקחנו נקודות , אז מה עדיף בין שניהם ? אני מעדיף את המצב שלנו עכשיו , לעזעזל המשחק היפה בנתיים עד שנתרחק בנקודות מהתחתית , המקום החמישי משקר אנחנו קרובים לתחתית יותר משקרובים למקום הראשון .

ועם כל זה אסור לשכוח , זאת לא עונה רגילה , השינויים באו מאוחר מדי אחרי שהיינו במחזור הרביעי , לא מאשים אף אחד זה היה פשוט המצב .

אם אני המאמנים ואייל סגל חושב מה לחזק בינואר כבר בשביל עונה הבאה . לא נראה לי שנהיה בפליאוף העליון אבל אם נהיה אשמח בוודאי . אירופה ? לא אוהב זה משבש את כל ההכנות לליגה .
11-Dec-2018, 10:07
הודעה: #4
לאור ההתחלה הרעה(1/12!) אפשר להיות מאוד מרוצים מהתייצבות הקבוצה.
לאחר הנפילה נגד בני יהודה המאמנים עשו סוויץ חשוב וקריטי שהביא לנו- עם יותר מזל או פחות מזל 9/9 שהפכו את המגמה השלילית לחיובית.
הכדורגל לא חיובי אבל בליגה כזו צריך נקודות וחשוב לא להפסיד וזה הצלחנו לעשות. מאז ההפסד לבני יהודה הפסדנו רק פעם אחת- וזה מצויין.
צריך קצת להרים את הרמה ולשפר את המשחק ההתקפה ואפשר להשיג בעונה הזו הרבה אבל לקחת בחשבון שאין הבדל גדול בין המרחק מהמקום השני לבין המרחק ממקום שיורדים ממנו ליגה.
זו ליגה ברמה של ליגה לאומית שהטבלה נראית די דומה לשנים מסויימות בליגה לאומית. או שאתה בפליאוף עליון או שאתה נאבק נגד הירידה. כך זה נראה נכון לכרגע.
פתחנו את העונה רע אבל אלה היו משחקים מול קבוצות ממש לא מרשימות(מלבד מכבי ת"א כמובן- שהמשחק נגדנו זו הגניבה הכי גדולה שלה העונה)- ונקווה שבסיבוב הזה נעשה מולן תוצאות טובות- וזה די יסלול לנו את הדרך הבטוחה לחלק העליון של הטבלה.
משחק חשוב בשבת.
אני לא שכחתי את מה שעשו לנו במחזור הראשון.
איך פירקו את עלי מוחמד ורצו לשים את השני והשלישי.
שבת ב 18:15 זו גם לדעתי השעה האידיאלית עבור הקהל- ואני מצפה לכמות יפה שתבוא לדחוף.
יאללה נתניה!
11-Dec-2018, 13:14
הודעה: #5
ברוך שובך עידן. מקווה שתישאר.
נראה לי שכולנו מסכימים לגבי הרמה הנמוכה.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
עידן444 (1111-1212-2018201820182018)
11-Dec-2018, 17:55
הודעה: #6
(11-Dec-2018 10:07)עידן444 כתב:  לאור ההתחלה הרעה(1/12!) אפשר להיות מאוד מרוצים מהתייצבות הקבוצה.
לאחר הנפילה נגד בני יהודה המאמנים עשו סוויץ חשוב וקריטי שהביא לנו- עם יותר מזל או פחות מזל 9/9 שהפכו את המגמה השלילית לחיובית.
הכדורגל לא חיובי אבל בליגה כזו צריך נקודות וחשוב לא להפסיד וזה הצלחנו לעשות. מאז ההפסד לבני יהודה הפסדנו רק פעם אחת- וזה מצויין.
צריך קצת להרים את הרמה ולשפר את המשחק ההתקפה ואפשר להשיג בעונה הזו הרבה אבל לקחת בחשבון שאין הבדל גדול בין המרחק מהמקום השני לבין המרחק ממקום שיורדים ממנו ליגה.
זו ליגה ברמה של ליגה לאומית שהטבלה נראית די דומה לשנים מסויימות בליגה לאומית. או שאתה בפליאוף עליון או שאתה נאבק נגד הירידה. כך זה נראה נכון לכרגע.
פתחנו את העונה רע אבל אלה היו משחקים מול קבוצות ממש לא מרשימות(מלבד מכבי ת"א כמובן- שהמשחק נגדנו זו הגניבה הכי גדולה שלה העונה)- ונקווה שבסיבוב הזה נעשה מולן תוצאות טובות- וזה די יסלול לנו את הדרך הבטוחה לחלק העליון של הטבלה.

משחק חשוב בשבת.
אני לא שכחתי את מה שעשו לנו במחזור הראשון.
איך פירקו את עלי מוחמד ורצו לשים את השני והשלישי.
שבת ב 18:15 זו גם לדעתי השעה האידיאלית עבור הקהל- ואני מצפה לכמות יפה שתבוא לדחוף.
יאללה נתניה!

(11-Dec-2018 13:14)חזום חזום כתב:  ברוך שובך עידן. מקווה שתישאר.
נראה לי שכולנו מסכימים לגבי הרמה הנמוכה.

עידן אתה לא בסדר , איפה נעלמת ? תחזור אתה לסר לי ולכל השאר כאן
12-Dec-2018, 9:54
הודעה: #7
הרבה ח'ברה היו מתחברים דרך אפליקציה שלא עובדת מאז שהאתר חודש.
חבל. זה צמצם כאן את הפעילות משמעותית. וכל הפוקוס נמצא בבית משוגעים בפייסבוק.
גם המשתמש אייל ס נטש כאן לגמריSmile
12-Dec-2018, 13:30
הודעה: #8
אייל סגל בוגד !!! חחחחחחחח
אנסה להשאיר לבן של גדעון קליינמן הודעה בקשר לאפליקציה הזאת מקווה שיענה לי
13-Dec-2018, 9:00
הודעה: #9
סיכום סיבוב מאכזב בגלל היכולת צבירת נקודות השתפר
15-Dec-2018, 19:57
הודעה: #10
היום עושים שינוי ומנצחים לתת להם שתי חתיכות וכל פעם לעקוץ הם באים עם ביטחון של תקופה טובה פה אפשר להפתיע אותם מה גם שקלינגר הבונקריסט כבר לא שם
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים