שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל תל אביב
03-Dec-2018, 10:54
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה - הפועל תל אביב
צודק עידו. באמת לא מובן מה רוצים מהוייבך. כמה חורים סגר בגלל בורנשטיין. שישחררו את וורגוץ הפציע.
הוא היחיד בהגנה שאפשר לסמוך עליו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Dec-2018, 10:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2018 על ידי 11:00 זאב רווח.)
הודעה: #12
סתיו פיניש שחקן טוב אבל היא גם נקלע ליום חלש כמו כל הקבוצה , יש לנו בעיה העונה מאז גביע הטוטו אין לנו מי שיכניס כדורים מהקישור להתקפה הכוונה כדורים מתוחכמים , אני קורא שרוצים להביא את חן עזרא או חנן ממן ולא מבין למה להביא שחקנים שהשיא שלהם מאחריהם ? לא ראיתי גדולות מחן עזרא או מחנן ממן לא בחיפה לא בירושלים ולא בבאר שבע .
קניקובסקי וברשצקי הם קשרים מצוינים על הקוים אנחנו צריכים קשר מרכזי חכם עם מסירות פז פעלתן נמרץ כספית על המגרש ...
עם כל הכבוד למה שראיתי עד עכשיו מהחלוצים החדשים בצ'יראי ומלמד אני עדיין לא מחזיק מהם גוזלן צריך לשחק לדעתי לפני שניהם בזכות המהירות שלו
את מי הייתי משחרר בינואר ?
בורשטיין , זבידאת , בריק , קוגבניה
מביא מגן שמאלי מהיר ברמה גבוה , מגן ימני נורמלי צעיר , סגס תאמבי , קשר מרכזי זר ברמה ובלם ישראלי נוסף
חזום לגבי תירם ? הוא הבלם הכי יציב עד עכשיו מתחילת העונה
חוץ מזה גם אם תביא את ריאל מדריד עם ברצלונה ביחד , אם ישחקו כמו אתמול חבל על הזמן
04-Dec-2018, 16:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2018 על ידי 16:21 שי הלוי.)
הודעה: #13
המשחק של הקבוצה היה מתחת לכל ביקורת. כמעט כל השחקים היו צל של עצמם.
גם מבחינת הרצון הפועל רצתה יותר. הקבוצה שלנו נראתה כבדה תרתי משמע כאשר מספר שחקנים לא נראים בכושר משחק מלא.
חוסר דיוק משווע של שחקנים שאמורים להוביל כמו אולסק ועלי.
בכלל שלישית הקישור : עלי ,אולסק ואביב נחלשה מאד לעומת שנה קודמת ומוסיפים לכך את האבדן של גלזר, ערן ודיא אז ניתן להבין שאחנו בבעיה.
קיימת דאגה אמיתית של הסבתכות בתחתית ואפילו סכנת ירידה עם הסגל הקיים.
ושוב אני לא יכול בלי : בורנשטיין זר לענף וחייבים לחתוך אותו בהקדם ובטח שהוא לא צריך לראות מגרש.
The following 1 user Likes שי הלוי's post:
זאב רווח (0404-1212-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים