שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל רעננה - מכבי נתניה
29-Oct-2018, 13:51
הודעה: #11
RE: הפועל רעננה - מכבי נתניה
אני לא יודע אם שמתם לב לאחר שלושת החילופים גם לעלי מוחמד נתפס קצת השריר עדיף לתת לו לנוח מול רעננה ולשחק בקישור עם אולסק פיניש קניקובסקי וברשצקי ככה שני האחרונים גם עוזרים בהגנה כמו שראינו במשחקים העונה וגם יכולים לתרום להתקפות מהירות והכנסות כדור חכמות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Oct-2018, 16:19
הודעה: #12
(29-Oct-2018 11:55)זאב רווח כתב:  אני מוציא כרגע את ברשצקי מחזיר את פיניש , מנצחים את המשחק במצית השניה , יותר חשוב כרגע לא לספוג שער .במיוחד שיש להם חלק התקפי מהיר מאוד .
עמוס
בורנשטיין , הויבך , תירם , כחלון
אולסק פיניש
עלי מוחמד , קניקובסקי
מלמד , גוזלן .
מחליפים :אלקסלסי טויטו , אזולאי , ברשצקי , ירושלמי , מלדה .

ההיגיון של ההרכב הוא לא לשחוק ל 90 דקות שחקן קישור אחורי יחיד 2 יקלו את העומס אחד עם השני + העזרה של קניקובסקי ועלי מוחמד בצד ההגנתי . במחצית השניה מכניס את ברשצקי ואת מלדה להכריע את המשחק . כשהשחקנים אחרי שעה התעייפו יש לברשצקי ולמלדה יתרון של היותם טריים

מסכים איתך. ובתור הזדמנות אחרונה הייתי נותן לקוגבניה להיות מחליף.
29-Oct-2018, 16:27
הודעה: #13
תן את ההזדמנות אם כבר לברשצקי, עדיין לא קיבל הזדמנות במשחק שצריך לפצח הגנה
את ההזדמנות של קוגבניה הוא כבר שנתיים ביזבז ובעוד חודשיים הוא כבר לא יהיה פה
29-Oct-2018, 20:11
הודעה: #14
אני אומר לכם חייבים לתת למוחמד לנוח מול הקבוצות הגדולות שהוא עושה את השינוי הוא יהיה חסר בגלל שלא נח בכלל וקניקובסקי בצד שמאל במקום אביב הוא סוגר הגנתית טוב וגם יוצא מהר למתפרצות ובצד ימין לתת לברשצקי לשחק פעם ראשונה בעמדה שהכי נכונה לו ואז תראו הכנסות כדור חכמות וגם בעיטות מרחוק מה שמול רעננה צריך שיהיה מי שיבעט מרחוק ויוציא את ההגנה שלהם בחוץ הם יבואו לסגור ולנסות לעקוץ.
30-Oct-2018, 19:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Oct-2018 על ידי 19:45 זאב רווח.)
הודעה: #15
חשוב מאוד לנצח את המשחק הזה כדי לברוח מהתחתית ואז יש 2 משחקי בית קשים מאוד , אם ננצח את שלושת המשחקים הבאים נטוס למעלה . לכן על מנת לנצח על בטוח צריך להתחיל עם מערך הגנתי תחילה ואז במחצית להכניס את הכלים העיקריים להכריע את המשחק
הבעיה שלי זאת לא אם ברשצקי יפתח או לא ? הוא ראוי לפתוח אלא שאני רוצה קודם לא לספוג ואחרי זה לנצח
31-Oct-2018, 0:32
הודעה: #16
זאב בגלל שהמשחקים מאוד קריטיים צריך לתת מעט מנוחה לעלי מוחמד
31-Oct-2018, 7:53
הודעה: #17
נראה לי שהוא נח מספיק חחחח חצי שנה בחוץ + הפציעה במחנה האימון + המשחקים שהוא שיחק חרא ...
העונה ארוכה , עכשיו רק הוא נכנס לכושר טוב , צריך לנצל את זה , אם המאמנים יחשבו שאפשר לנצח בלעדיו את רעננה אז יש מצב שילמו לו מנוחה , אם לא שינוח הפקרת הנבחרת .

דבר ראשון צריך להמשיך לא לספוג לשחק באחריות בהגנה , אחרי זה לנצח !!!

נתחיל עם רעננה , ואחרי זה נחשוב על מכבי פ"ת , יש להם קבוצה מפחידה ....הלוואי וימשיכו אצלם הפציעות של לידור כהן , והצעיר המצוין שלהם , ואם יוסי בניון ימתח שריר לפני המשחק נגדנו זה מצוין חחחחח
31-Oct-2018, 11:28
הודעה: #18
בגלל שהוא אחרי פציעה כזאת ארוכה העומס עליו יותר גדול מה לא ראית שבמשחק מול באר שבע הוא תפס את השריר האחורי ברגל לי הירידה למחצית ? קשה לי להאמין שהוא לא יצא לפגרת הנבחרות הוא כוכב בנבחרת שלו
31-Oct-2018, 14:26
הודעה: #19
כן אבל הנבחרת שלו לא כזאת שיש להם סיכוי של משהו באפריקה , בנתיים הוא השחקן הכי טוב שלנו בקישור לפי המשחק האחרון , אם נוביל מעל 2 שערים אפשר יהיה לתת לו לנוח

רעננה קבוצה חזקה ולא פראיירית כמו שרובנו יכולנו לחשוב , אם נקל בהם ראש נקבל בראש כמו נגד בני יהודה , צריך להבין אין משחקים קלים העונה בליגה , אם נשכיל כל משחק להבין שהוא משחק קריטי אז אפשר יהיה לברוח קצת למעלה , אם נפסיד נדרדר מהר .
31-Oct-2018, 16:39
הודעה: #20
צודק אני לא מקל ראש בכלל פשוט עדיף לא לסכן שחקן שהוא חשוב כמו שרואים בזמן האחרון וברשצקי וקניקובסקי יכולים לכסות על עלי מוחמד ואביב
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים