שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי חיפה - מכבי נתניה לא חייבים לנצח , גם תיקו זה בסדר
22-Oct-2018, 23:58
הודעה: #11
RE: מכבי חיפה - מכבי נתניה לא חייבים לנצח , גם תיקו זה בסדר
שאפו ענק לסלוברדה. שיחקו חכם כמו שצריך. עיבו את מרכז השדה ותיסכלו את חיפה. זה היה צפוי שככל שיתקדם הזמן חיפה תילחץ וכך קרה. לא יכולת אישית גבוה אבל כולם ירקו דם כדי לנצח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
זאב רווח (2323-1010-2018201820182018)
23-Oct-2018, 0:24
הודעה: #12
משחק מצוין , משחק ראשון העונה שלא ספגנו שער , מרוצה מהמשחק , עוד יותר מרוצה מהנצחון . דודי תירם יעבור את דיע סבע .....
אני מקווה שגם נגד באר שבע נשחק בשיטה הזאת , נצופף בהגנה ובחצי שלנו נתסכל את באר שבע ונעקוץ אותם בצורה הזאת .
רק הערה אחת
צריך לעבור יותר על המתפרצות , הן לא מדוייקת להחריד , שחקני הקישור ובהתקפה חייבים לדייק יותר

תודה רבה למועדון בכללותו על הנצחון הזה
23-Oct-2018, 10:15
הודעה: #13
(21-Oct-2018 9:24)לואיס ראזאק כתב:  לא, אתה צריך ואפילו חייב לקחת 3 נקודות מהמשחק הזה, זה לא שמכבי חיפה כיום בבית שלה היא קבוצה שיודעת לשמור נקודות באופן מרשים במיוחד. לצערי הרב, פשוט לא רואה את זה קורה אבל מקווה לאכול כובע.

שמח לאכול את הכובע. יש לו טעם מדהים, טעם של ניצחון חוץ חשוב שחייב להתלוות אליו ניצחון בית שימשיך להיות טעים.

ועכשיו ברצינות, מלבד מכבי ת"א וחדרה (לא שזה הולך להחזיק מעמד הרבה זמן במקרה שלהם) הליגה הזאת צמודה מדי, לחבר ניצחון שני ברציפות הוא מצרך חובה (!!!) אם לא רוצים להיות בתחתית העונה. אז יאללה, בחייאת, לצאת לדרך חדשה אחרי ניצחון חוץ נהדר.
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
זאב רווח (2323-1010-2018201820182018)
23-Oct-2018, 11:37
הודעה: #14
גם תיקו נגד באר שבע יתקבל בברכה אבל אם רוצים לנצח צריך לחזור על אותה המתכונת + לשפר את היציאה למתפרצת , ההתקפה של באר שבע הרבה יותר טובה מזו של מכבי חיפה .
23-Oct-2018, 11:59
הודעה: #15
אני חושב שהמפתח לנצח את באר שבע הוא לשחק עם קניקובסקי במקום אביב שלא מציג יכולת טובה מתחילת העונה
24-Oct-2018, 10:21
הודעה: #16
(23-Oct-2018 11:37)זאב רווח כתב:  גם תיקו נגד באר שבע יתקבל בברכה אבל אם רוצים לנצח צריך לחזור על אותה המתכונת + לשפר את היציאה למתפרצת , ההתקפה של באר שבע הרבה יותר טובה מזו של מכבי חיפה .

כל תוצאה שהיא לא הפסד תתקבל בברכה על הנייר, אבל צריך לצאת מחוסר היכולת של לחבר 2 ניצחונות ברצף וזו ההזדמנות לעשות את זה. לא לשנות יותר מדי בהרכב שהשיג את הניצחון בחיפה, לגנוב שער ו... מצידי? בונקר. כי כרגע מה שחשוב באמת זה להוציא 6 מ-6 ולא כדורגל מדהים.
24-Oct-2018, 10:42
הודעה: #17
הלוואי ראזק יותר חשוב לי לא לקבל שער שתהיה לנו הגנת ברזל , אנחנו שווים שער לפחות בכל משחק , לא לשכוח שבאר שבע חייבת לנצח על מנת להיצמד למכבי תל אביב , תיקו בשביל באר שבע זה כמו הפסד במיוחד אחרי כל השינויים שהיא עברה .
אני מצפה להרבה יותר מגיא מלמד בינתיים הוא לא מצדיק את השכר הגבוה שהוא מקבל
25-Oct-2018, 10:29
הודעה: #18
תצטרך להסביר לי מה הציפייה שלך מגיא מלמד. מדובר בשחקן שעד עכשיו התפוקה שלו בכל עונה בליגת העל הייתה דלה, מה בדיוק השתנה בו שהציפייה יותר גבוהה? אני עדיין לא מבין למה הצוות המקצועי היה "חם" על מלמד, אבל בסדר, הלוואי ואוכל כובע בהקשר אליו. העונה הזאת מאוד רחוקה מלהיות אבודה, הכל צמוד ואין סיבה לא לחבר ניצחון שני רצוף ולהתחיל לעלות למעלה. זו חייבת להיות החשיבה של כולם במערכת לקראת המשחק הזה.
איי, אני עדיין שובר את הראש בכדי להבין איך חטפנו 5 מהפועל חיפה שלא הצליחה לרשום ניצחון מאז ועושה רושם של מי שעל בטוח תהיה בפלייאוף התחתון. פשוט לא מובן. עוד דבר שלא מובן הוא שדודי הוא מלך השערים שלנו עד כה, ואם כמה שאני שמח בשביל דודי על היכולת המפתיעה להיות סקורר... זה מצביע שמשהו פשוט לא בריא עם שחקני ההתקפה שלנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים