שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצחון של אייל סגל - קוגבניה לא שיחק מנצחים .
29-Sep-2018, 23:20
הודעה: #1
ניצחון של אייל סגל - קוגבניה לא שיחק מנצחים .
נכון ברור שהשחקנים השאירו את הלב והזיעה על המגרש , נכון המאמנים סלובו ושי הכינו את הקבוצה מצוין , נכון השופט בן זונה עיוור ולא בגלל הפנדל ....נכון אשדוד חלשה מאוד ...אבל הניצחון הזה הוא קודם כל של אייל סגל ואסביר למה !!!

אייל סגל היה צריך למכור את דיע סבע בתחילת הקיץ וזה נמרח ונמרח ופגע בהכנות הקבוצה , גם ההחתמות היו מאוחרות מאוד , גבי קניקובסקי הגיע ממש בגביע הטוטו ללא מחנה אימון בכלל , ואז הגיעה ההפתעה של ערן לוי שחשב שהוא מעל המועדון ...אייל סגל לא נבהל השאיר את הברירה לערן לוי להישאר או לעזוב וערן לוי עזב . אני לא מכיר הרבה בעלים שהיו עומדים בלחץ האוהדים ששכחו שהמועדון קודם לכן שחקן ואוהד . חתיכות שדיע סבע נמכר מאוחר בתוך הליגה , אייל סגל חיזק את הקבוצה בשני חלוצים קשר התקפי וקשר נסוג .

המהפך של הקבוצה היא תוצאה של התנהלות הבעלים שהתווה את הדרך , נתן בטחון למאמנים שגם עם פתיחה רעה זה בסדר אתם מקבלים את הגב של המועדון . אני רק מתאר בדמיון את סלובו ושי מאמנים את מכבי חיפה פותחת עונה כזאת אחרי הפסד אחד היה המקום שלהם מתערער והיו ניגונים בתקשורת ....

וכן זה נצחון גם של השחקנים בסופו של דבר ראית הפעם קבוצה נחושה כמו נגד מכבי תל אביב , עדיין השחקנים לוקים בחוסר דיוק משווע במסירות , חובה לתקן זאת מהר , ומי שעדיין לא שם לב , משחק ראשון שקוגבניה לא משחק בכלל ואנחנו מנצחים , מקרה ? מה אכפת לי העיקר לנצח !!!
שוב פעם כמה אנקדוטות ...חזום מה דעתך על ברשצקי ? נגיעה ראשונה בכדור בישול שגרם לפנדל על מלמד !!! מה יש לכם לומר על הבישול של אולסק לבצ'ראי ? אני אומר לכם אולסק יכול להיות הקשר התוקף הכי טוב בליגה יש לו ראיית משחק ומסירות אומן . עלי מוחמד עדיין שחקן בין החלשים בקבוצה , אביב אברהם טיפה יותר טוב מלפני כן אני מצפה ממנו העונה לעשות סוויץ' ולהפוך לאחד הקשרים הטובים בליגה , בנתיים עדיין לא מה שנתן עונה שעברה וחבל .למרות השער .
שיהיה לכולנו שבוע טוב מקווה שהרבה לחוצים נרגעו !!! בושה לטוקבקיסטים אינטרסנטים שמלכלכים על אייל סגל , קודם שימו 10% אחוז מהכסף שהאוהד הזה שם במועדון ואחרי זה גם אל תלכלכו !!! ממש תת רמה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Sep-2018, 14:23
הודעה: #2
RE: ניצחון של אייל סגל - קוגבניה לא שיחק מנצחים .
השתיקו את כולם ניצחון גם על בני יהודה וחוזרים לדרך חדשה וכמו שאמרתי כשחזרנו לשחק 4-4-2 יהלום חזרנו לשחק כדורגל וכדורגל טוב
30-Sep-2018, 16:45
הודעה: #3
בשביל לנצח את בני יהודה צריך הרבה הקרבה וריכוז , לדעתי למרות השיפור הקטן של עלי מוחמד ואברהם עדיין הייתי מעדיף לראות את ניקו אולסק במקום אחד מהם , כוח המסירה והחטיפה שלו עולה על שניהם
01-Oct-2018, 20:34
הודעה: #4
המפתח לנצח את בני יהודה ידוע מראש קוגבניה ביציע נתניה מנצחת!!!
The following 1 user Likes שימי's post:
אלדד (0202-1010-2018201820182018)
02-Oct-2018, 12:53
הודעה: #5
אלדד תפתח פוסט על בני יהודה
אפשר לנצח את בני יהודה אבל שוב הכל תלוי בהגנה
02-Oct-2018, 13:08
הודעה: #6
תפתח אל תחכה לי..
02-Oct-2018, 13:30
הודעה: #7
תפתח אתה לא מחליפים מזל טוב אני רוצה לנצח את בני יהודה אתה הקמיע
02-Oct-2018, 14:19
הודעה: #8
חחחחח מסורת לא שוברים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים