שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה-בני יהודה
03-Oct-2018, 10:30
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה-בני יהודה
לא ניראה לי שאתם צודקים לשחק בלי קשר אחורי זה טעות במיוחד שעלי מוחמד לא אותו שחקן של לפני הפציעה .
לגבי ברשצקי הוא עוד יתן עונה גדולה וחזם אם אתה טוען שקוגבניה יותר שלם ממנו אתה טועה בגדול כי קוגבניה תוקע את משחק ההתקפה המהיר ומצד שני גורם להרבה חורים בגנה כי הוא לא סוגר כמו שצריך והרבה פעמים עוזב את השחקן שלו לגבי ברשצקי אני עדיין לא יודע נחכה להמשך העונה כשהוא יתחבר לקבוצה כמו שצריך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Oct-2018, 17:01
הודעה: #12
אני מבין שהתיאבון גדל אבל אני חושב בדיוק הפוך , ההגנה והקישור האחורי עם עזרת הקשרים ה 50-50 יקבעו אם ננצח , עונה שעברה כאשר הפסדנו לבני יהודה זה היה בהתקפות מתפרצות כשהחלק האחורי שלנו הופקר , יוסי אבוקסיס כמו קלינגר דוגל תמיד קודם כל הגנה ויציאה למתפרצות .
צריך להיזהר מהמשחק הזה עד מאוד גם כשניצחנו אותם בחוץ זה היה מבעיטה של ערן לוי פעם בדור וגול בלתי נתפס של ניקו אולסק .
חייבים לבוא נחושים ונמרצים כמו נגד אשדוד ויותר מכך ראשונים לכל כדור ראשון ושני .
05-Oct-2018, 4:35
הודעה: #13
צריך לשחק רגוע וחכם ולא לאבד אשתונות לאט לאט יש לנו קבוצה איכותית שרק מתחילה להתחבר ומי שראה את המשחק האחרון של בני יהודה הם משחקים על התקפות מתפרצות מהירות ואם בהגנה נשחק חכם אפשר לקחת את כל הנקודות
05-Oct-2018, 7:07
הודעה: #14
ההרכב שלי למשחק :
עמוס
,טויטו , תירם , הויבך , כחלון
פיניש
מוחמד אברהם
אולסק
מלמד , בצ'יראי
ספסל : אלקסלסי , אזולאי , קניקובסקי ,ירושלמי , ברשצקי , גוזלן ,
07-Oct-2018, 2:02
הודעה: #15
לא ברור מה נתן הניצחון משבוע שעבר כי המשכיות לא היה כאן. מבאס לומר את זה, אבל אני מטיל ספק שדראפיץ' את ברדה יסיימו כאן שלוש עונות רצופות. זה פשוט נראה מוזר, מבולגן ויוצר תחושה שבכוח רוצים להיאבק בתחתית העונה.
07-Oct-2018, 16:44
הודעה: #16
ראזק הם יסיימו כי הם מאמנים טובים שהשתן עלה להם קצת לראש , כשיבינו שהעונה אין קבוצות חלשות וגם קבוצות טובות ילחמו בתחתית אז הם יחליפו את הישנוניות ...
עלי מוחמד לא ברמה שלו חובה להושיב אותו על הספסל , אביב אברהם לא ברמה שלו חובה להושיב אותו על הספסל , כחלון לא ברמה שלו חובה להושיב אותו על הספסל , והאמת גם הויבך מזייף העונה יותר מדי משחקים .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים