שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה vs תא
23-Sep-2018, 0:49
הודעה: #31
RE: נתניה vs תא
אופטימי שיחקנו לא רע. שיפור משמעותי מהמשחקים הקודמים
עמוס התחיל גרוע את העונה כנראה הראיון שאמר שהוא השוער הטוב בארץ הוציא אותו מהפוקוס.
כחלון טוב השתפר כרגיל צהוב מיותר בהתחלה.
טוויטו השתפר מה עם הרמה נורמלית.
הוייבך בינוני צריך את וורגוץ לידו.
תירם איטי הגול איזן.
ניקו די אפאטי חסר את הקיליריות שאיפיינה אותו. מרוצה מהכדורים החופשיים שלו.
אברהם תואם טוטו תמוז התנהלות לא מקצעונית חייב לשלם בהרכב.
קניקובסקי היה לטעמי הטוב בנתניה מאמין שישתפר עם הקבוצה.
עלי מתחיל לחזור לעצמו היה טוב.
מלמד לא רע בשביל משחק ראשון.
בציארי חזק פיזי פיבוט. מלמד ייתן הרבה גולים בזכותו רק חבל שפירגן למלמד מבקום להבקיע קצת מזכיר לי בשפת הגוף הביישנית את לובה הגדול.
נתניה הפתיע אותי לטובה אני אופטימי מאמין שנזכה לראות קבוצה ונצחונות במחזורים הבאים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like חזום חזום's post:
אלדד (2323-0909-2018201820182018), זאב רווח (2323-0909-2018201820182018)
23-Sep-2018, 5:02
הודעה: #32
כולנו מקווים חחח היייתה בעיה קשה במשחק והמאמנים עשו טעות מוחמד ואביב דקה 60 כבר היו מתים מעייפות וכשאתה משחק נגד קבוצה כזאת החילוף שאתה עושה אמור להיות קצת יותר הגנטי עם בריק ולא עם קוגבניה שהחליף את אביב ולכן בסופו של יום קיבלנו את הגול כי לא היתה עזרה בצד של טוויטו מה שהיה רוב המשחק עד שהחושך קוגבניה נכנס.
23-Sep-2018, 7:06
הודעה: #33
מסכים איתך חלקית שימי אלי דסה הגיע מהצד של קוגבניה שלא עשה הגנה , אבל אם תסתכל היטב הפריצה הגיעה מהצד של ויקי כחלון אצילי עבר את כחלון ומסר רוחב שעבר את כל שחקני ההגנה ...כחלון , תירם , הויבך , טויטו , ונראה לי גם עלי מוחמד היה קרוב לפני אלי דסה .....

חזום קניקובסקי לא שיחק טוב מחצית ראשונה השנייה היה הכי טוב נכון , בכל המשחק אולסק היה הכי טוב .

מסכים איתך חזום יש לנו קבוצה טובה וכמו שאולסק אמר בראיון לפני המשחק הכל תלוי במצב הרוח של השחקנים כי יכולת יש להם .
שוב אני חוזר ואומר לדעתי אביב ומוחמד לא ברמה שלהם צריך להושיב לפעמים שחקן בספסל כדי שיתעורר
23-Sep-2018, 11:02
הודעה: #34
גבר מבקש מאשתו שתגיד לו משפט אחד שגם יעשה אותו מאוד מאושר, וגם מאוד עצוב. הכל במשפט אחד. אז אשתו אומרת לו - "מכל החברים שלך, לך יש את הכלי הכי גדול". נזכרתי בזה שחשבתי על זה שזה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה, ועדיין הפסדנו.

אני דווקא חושב שמוחמד סוף סוף נראה כמו השחקן מתחילת שנה שעברה.
אביב וקניקובסקי חצי ראשון זוועה, חצי שני סביר לאביב. קניקובסקי עדיין הצליח לאבד כל כדור שהגיע אליו.
מלמד נראה שחקן (יש לי חבר אוהד מכבי פתח תקווה והוא טוען שגנבנו שחקן ענק. נראה)
בצ'יראי עושה רושם של חלוץ אמיתי.
The following 1 user Likes idobenami's post:
זאב רווח (2323-0909-2018201820182018)
23-Sep-2018, 12:29
הודעה: #35
וכבר מפורסם בספורט 5 שבצאירי מבוקש בינואר במכבי תא.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
זאב רווח (2323-0909-2018201820182018)
23-Sep-2018, 13:45
הודעה: #36
הפסד של המאמנים החילופים היה צריך לבוא מוקדם יותר ולהכניס שחקן מהיר כשעוד מכבי תל אביב עליו למחצית מבולבלים ולנצל אתזה..הבנתי שברדה רצה לעשות חילוף מהיר וסולבאן דראפיץ עיכב אתזה ובסוף הכניבו לקראת דקה שמונים שכבר היה מאוחר מיידי..
23-Sep-2018, 14:47
הודעה: #37
חזום מתאים לי עם מכבי תל אביב טרייד , מתן חוזז תמורת בצ'ראי בכיף
23-Sep-2018, 16:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2018 על ידי 16:48 חזום חזום.)
הודעה: #38
בצארי אחלה שחקן. חלוד כי לא שיחק בהרכב המון זמן. אבל ברגע שיכנס לכושר נראה ממנו המון. שים לב איך אתמול הבלמים של תא לא הסתדרו מולו. הוא מאד חזק. כמעט ראשון לכל כדור. במיוחד לכדורי גובה. מפרגן לחלוצים ולקשרים לידו .מושך אליו מגינים ואז מי שלידו(מלמד) יירוויחו.
23-Sep-2018, 18:13
הודעה: #39
נקווה שהוא גם סקורר כי מלמד גם לא אגואיסט ואם שניהם יפטמו אחד את השני שניהם ירוויחו , עדיין אני מצפה לראות את ברשצקי מצד ימין חותך בשמאל ואת קניקובסקי או אברהם חותכים מצד שמאל לימין . ואז כשיש לך 2 קשרים טובים ו 2 חלוצים טובים + קישור אחורי טוב ומגינים טובים ??? תהיה לנו קבוצה תוססת

למרות הפרסומים עדיין עלי מוחמד לא ראוי לעלות להרכב הראשון בריק טוב ממנו על פי המשחק בקריית שמונה , ואם סתיו פיניש יכנס מהר לעמדת הקשר האחורי מה שמעלה את ניקו אולסק לקישור ההתקפי לאביב אברהם ועלי מוחמד תהיה תחרות רצינית .

בנתיים החוליה החלשה שלנו היא מגן ימני מחליף מגן שמאלי מחליף ושיפור של הויבך בענין הויבך זה יותר קריטי כי הוא היה אמור להיות בלם ראשון , אם לא ישתפר צריך לחפש מעכשיו בלם מחליף לא לחכות עד ינואר להתחיל בחיפושים
25-Sep-2018, 12:27
הודעה: #40
הרי גם הוא יודע זה העונה האחרונה של הויבך בנתניה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter