שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה vs תא
20-Sep-2018, 15:53
הודעה: #11
RE: נתניה vs תא
זה מה שיש והוא אומר מה שהוא חושב וזה הכי אמיתי ואני מעדיף את זה במקום תירוצים ולמרוח את האוהדים הכי טוב האמת בפנים!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Sep-2018, 16:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Sep-2018 על ידי 16:07 טל.מ.)
הודעה: #12
(20-Sep-2018 14:54)אלדד כתב:  נראה אחרי המשחק מי צודק..
אף קבוצה ששולטת בכדור לא יכולה להתמודד עם הלחץ שלנו, יהיו לנו הרבה יותר הזדמנויות הבקעה מאשר נגד סכנין או הפועל חיפה שמשחקות בונקר עם 3 בלמים

תן לי לחדש לך ... אנחנו לא עושים לחץ יותר.

(20-Sep-2018 15:50)חזום חזום כתב:  פשוט נמאס מהראיונות ההזויים של דרפיץ. אני מבין שהמנהלת מחייבת אבל ראבק אי אפשר לחשוב ולהתייעץ לפני שזורקים שטויות. גם אם אתה חושב כך. אסור לך להגיד.
העזיבה של סבע עושה טוב(מסכים אבל לא צריך להגיד)
גם קוטניו עזבאת ליברפול(רק לא הזכיר איזה שחקנים נשארו/באו )
מעדיף את ברדה במסיבות העתונאים.

סלאח ופירימינו זה מלמד וברשצקי, מה לא ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Sep-2018, 16:38
הודעה: #13
את דעתי כבר היבעתי אני חושב שדאפיץ' מדבר ככה בשביל להכניס בטחון בשחקנים מצד אחד זה מצוין מצד שני יחי ההבדל הקטן ...

בקשר להרכב אני נוטה להסכים עם חזום עדיף לפתוח עם 3 בלמים ובתנאי שברדה ודראפיץ' תרגלו איתם את הענין במחנה האימון . אם לא צריך לעבות את המשחק בחצי שלנו , לא להתעייף בלחץ במגרש היריבה אלא ללחוץ הכי חזק בחצי שלנו לגרום להם לעלות עם הרבה כלים למעלה ואז לעקוץ במתפרצות , זאת הדרך שתמיד ניצחנו את מכבי תל אביב אפילו ב 0-6 זה לא התחיל במכבש עליהם ....

ההרכב שלי אם אי אפשר 3 בלמים , עמוס , טויטו , וארגוץ' הויבך , כחלון . פיניש , אולסק , בריק , קניקובסקי , גוזלן , מלמד .
אם מתאפשר 3 בלמים אז גוזלן או מלמד בחוץ .

טל.מ אם על ערן לוי אמרנו שאנחנו משחקים עם 10 שחקנים אז עם קוגבניה לא מספיק שהוא גרוע הוא גורם לכל השאר להיות אדישים כמוהו ....אולסק מוסר טוב ממנו , קניקובסקי מוסר טוב ממנו , ברשצקי מוסר טוב ממנו , איילון ירושלמי מוסר הכי טוב בקבוצה היום . הוא צריך לקבל צ'אנס אני מאמין שאם ישחק נגד מכבי תל אביב יקנה את עולמו , למאמנים שלנו יש אומץ להכניס צעירים אז בבקשה תנו לו את ההזדמנות עכשיו , אם לא יהיה טוב אין התנגדות שישאילו אותו .

לגבי אביב אברהם ועלי מוחמד כרגע עדיף שישבו על הספסל הם חלשים מאוד לא מזכירים את הנמרצות והלחימה שלהם מעונה שעברה , אם הכי טובים צריכים לשחק זה עוול אם עלי מוחמד ואביב אברהם יפתחו ...
20-Sep-2018, 18:42
הודעה: #14
טל אנחנו לא לוחצים יותר כי אנחנו השולטים בכדור נגד כל קבוצה, נגד ת"א אתה תראה את הלחץ חוזר בגדול עם 11 שחקנים ולא עם שחקן פחות
20-Sep-2018, 20:18
הודעה: #15
טוב דעתי שונה לחלוטין משלכם. שיהיה בהצלחה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Sep-2018, 21:39
הודעה: #16
אני טוען שנקבל בראש בגלל שכל הקבוצה תרצה שננצח ותפקיר את ההגנה שוב צריך לשחק אפילו עם חמישה קשרים שלושה זה אולסק מוחמד ובריק שהם בעל אופי הגנתי יותר ירושלמי וברשצקי או קניקובסקי ומלמד בחוד
21-Sep-2018, 10:41
הודעה: #17
אם לפי מה שפורסם בספורט 5 החלק הקידמי יהיה מלדה מלמד ופאטוש כאשר בהרכב יהיה גם אביב חסר הכושר וניקו לאחר מחלה אז כנראה הולכים לחטוף חזק.
מלדה הרך לא מתאים אופיידו יחגוג עליו(הוא מקסימום צריך להיכנס כמחליף). פאטוש חלוד ולא בכושר. כנל אביב וניקו.
מי יעשה הגנה? הרכב הזוי שיעשה לתא חיים קלילים. סלובו לא לומד וחי בעולם משלו.
ואני עוד קניתי כרטיס לילדה שלי שתראה בפעם הראשונה את נתניה. מפחד שיתלוננו עלי אצל יצחק קדמן.
21-Sep-2018, 13:26
הודעה: #18
מה נגיד לך אין מה לעשות כרגע אחרי פגרת הנבחרת הבאה לא ניראה יותר מידי כי יקח להם זמן להיכנס לכושר ולהתחבר
21-Sep-2018, 15:37
הודעה: #19
נו המצב טוב אם הגענו למצב שכולם חושבים שנפסיד אז נותר רק להפתיע את עצמנו , מכבי תל אביב זה לא ברצלונה ולא ריאל מדריד ... במקסימום קבוצת ליגת העל הכי טובה וניצחנו אותם עונה שעברה עם קיירטנסן בלי שכטר

אני תמיד אופטימי לפני משחק ומפחד מאוד לפני משחק אבל זה פחד בריא של מתח בריא וציפייה לטוב .
מה שמתפרסם כהרכב זה רק הרכב העיתונאים לא המאמנים .
21-Sep-2018, 16:16
הודעה: #20
ברור שזה עיתונאים ותמיד יש שינויים של הדקה האחרונה אני מקווה שנפתיע את עצמנו ונחזור לשחק כדורגל מצידי גם להפסיד אבל לראות כדורגל ושנלחמים ומנסים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים