שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמח מהשחרורים ומההחתמות
17-Sep-2018, 16:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Sep-2018 על ידי 16:50 זאב רווח.)
הודעה: #1
שמח מהשחרורים ומההחתמות
כאוהד עם ניסיון מעל 50 שנה במכבי נתניה , אני שמח גם מהמכירות וגם מהרכישות .
שוב אני מציין שאייל סגל שבר את המילה שלו בענין מכירת שחקנים שלנו לקבוצות בישראל . אבל מה עדיף לעמוד במילה ולרדת ליגה ?

עכשיו יש את מוטי ברשצקי ואיילון ירושלמי קשרים טכניים , את ירושלמי ראיתי רק במשחק נגד קריית שמונה והוא מצא חן בעיני . את ברשצקי יעידו כאן בפורום רציתי שיחתימו עוד כששיחק נגדנו כאן בנתניה עם הפועל רמת גן . עקבתי בזמנו אחריו והוא מזכיר לי את מישה גריאני ....יש לו רגל שמאל פצצה לדעתי שחקן יותר טוב מדיע סבע . מאחל לו בהצלחה ומקווה שיכנס מהר לעינינים , סלובו שי תנו לו בטחון .

מלמד באמת שאני לא מכיר בשביל לחוות עליו דעה , אבל הוא חלוץ טוב שיודע גם לבשל , הוא וגוזלן יתנו המון העונה , אני מקווה בשביל שובל גוזלן שיבין שזה עכשיו המאני טיים שלו , עד שבטאצ'י השמן יחזור לכושר זה יקח לפחות חודש , אם תוכיח את עצמך עכשיו יהיה קשה להוציא אותך מההרכב .

עשיו ניתן רק להמתין לראות מי מהקשרים האחוריים יגיע ונהפוך באמת לקבוצת צמרת .

אלדד אני משנה את ההימור . מכבי נתניה תסיים מקום 1-3 .

יופי נתניה ובני יהודה סיכמו על סתיו פיניש החתמה גדוללללללההההההה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Sep-2018, 17:02
הודעה: #2
RE: שמח מהשחרורים ומההחתמות
מלמד שחקן טוב אבל המשכורת שלו מנופחת.
בשרבסי מיותר למעט הגבהות חופשיות טובות כל השאר ברמה נמוכה שחקן רך מאד.
סתיו פיניש יכול להיות שיחוק.
הבעיות של כל השחקנים שהוחתמו כולל פטוש שהם ללא כושר משחק .חלודים ויקח המון זמן עד שיכנסו לכושר.
אבל בכל זאת בהצלחה לכולם.
17-Sep-2018, 17:04
הודעה: #3
חזום אתה עוד תאכל את הכובע גרב שלך על ברשצקי , נכון טעיתי לגבי כמה שחקנים בעבר כמו שרם , אבל ברשצקי לדעתי טוב מדיע סבע .
17-Sep-2018, 18:49
הודעה: #4
כל ההחתמות הן בינוניות להחריד. אין אף אחד שירים את הקבוצה והאמת לא הבנתי למה החתמות ל3 שנים .. שיהיה . עונה קשה מאוד לפנינו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Sep-2018, 19:37
הודעה: #5
(17-Sep-2018 18:49)טל.מ כתב:  כל ההחתמות הן בינוניות להחריד. אין אף אחד שירים את הקבוצה והאמת לא הבנתי למה החתמות ל3 שנים .. שיהיה . עונה קשה מאוד לפנינו.

כשאתה משלם דמי העברה אתה רוצה לפחות להבטיח חוזה ארוך כדי שעלות דמי העברה תתחלק.
לא מתאים משאילים תמורת מרשרשים.
17-Sep-2018, 19:56
הודעה: #6
גם חשוב שכל ההחתמות בינינות אבל ימים יגידו..
17-Sep-2018, 20:17
הודעה: #7
טל.מ דיע סבע ללא ערן לוי לא שווה מליון שקל , ואפילו עם ערן לוי כבר מכירים את סגנון המשחק שלו . דיע סבע גרם עם ערן לוי לזה שקייטה נזרק ממכבי נתניה , עם שניהם והאגו שלהם אף חלוץ לא מצליח כולל רונאלדו ...
מה הביאו במקום ?
היה חסר לנו קשר נסוג בצורה משוועת - סתיו פיניש שחקן נסוג מצוין .
היה חסר לנו עושה משחק בצורה משוועת - מוטי ברשצקי שחקן קישור מצוין , הוא ואיילון ירושלמי יחזיקו את הקישור ההתקפי .
לא יודע עד כמה היינו צריכים את גיא מלמד - המאמנים היו חרמנים עליו כמו גם חלק מהאוהדים , צ'יבוטה היה מתאים לי יותר ...אבל יש לך עכשיו 5 חלוצים . שהטוב מבינהם ישחק .
נכון שלא החתימו את מוגרבי ובצדק מכרנו אותו בזמנו בחצי מליון דולר למכבי חיפה והם רצו עכשיו אחרי כמה שנים יותר מהסכום ששיחררנו אותו , טוב מאוד למי שנתן ברקס בעיסקה הזאת מוגרבי לא שווה יותר מקניקובסקי מה גם שקניקובסקי צעיר יותר ...
תאמבי סגס רציתי שיגיע כנראה גם המאמנים אבל למה לשלם דמי השבחה על שחקן לא מוכח מספיק חצי מליון שקל ? יש את סתיו פיניש יותר זול והוא מוכח יותר מתאמבי טכני יותר ממנו .
כל ההחתמות במקום כל השחרורים במקום .
הרבה מכם יופתעו בסיום העונה הרגילה .
ואני עדיין לא מרוצה מההגנה , מתי נסיים משחק ללא ספיגת שערים ?
17-Sep-2018, 20:45
הודעה: #8
אני מרוצה מההחתמות אבל זה רק כדי להישאר בליגה ולהכין את הקבוצה לעונה הבאה לגבי כושר של השחקנים מלמד בכושר שיא מתאמן עם באר שבע ללא הפסקה והתחיל את העונה לפני כל השחקנים בנתניה עם באר שבע מה גם שהוא כבש בליגה ובגביע מה שאף שחקן אצלנו לא יכול להגיד המאמנים צריכים לגדל ביצים ולהושיב על הספסל את אביב קוגבניה ואפילו מוחמד עד שיחזרו לשחק כמו שצריך וילחמו על כל כדור כמו שנה שעברה.
נתניה עכשיו עם חיזוק בינואר נגיע אולי לפלייאוף עליון.
נקווה שהרבה שחקנים טובים לא יקבלו דקות בקבוצות הגדולות וירצו להשתחרר לנתניה בינואר.
17-Sep-2018, 21:25
הודעה: #9
לא צריך יותר שחקנים שימי גם לא בינואר
החיזוק היחידי שהייתי עושה בינואר זה מגן שמאלי במקום בורשטיין ומגן ימני במקום זבידאת
ואם אפשר למכור את קוגבניה ולהביא במקומו זר אחר מגן ימני או שמאלי
17-Sep-2018, 22:06
הודעה: #10
זה כבר כמה חיזוקים שי מגינים זר ועוד חיזוק מכירה של קוגבניה כשהוא יעזוב זה כבר יחזק אותנו חחחחח
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים