שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו משלמים מחיר על האובר טוב לב מול סבע
16-Sep-2018, 23:12
הודעה: #1
אנחנו משלמים מחיר על האובר טוב לב מול סבע
לסבע היו הזדמניות לעזוב לפני תחילת העונה. הוא משך ומשך ואף אחד לא עצר את זה. את מוגרבי יכולנו לקחת ברבע מחיר ממה שעכשיו נשלם.
קטונתי מלתת עצות אבל אבל אומר מוגרבי לא שווה יותר ממליון.
מלמד לא שווה 250 אלף דולר. ניפחו פה בועות שיתפוצצו.
להיות אבי לוזון לפעמים צריך להיות מניאקים כמוהו. לדעת קודם כל לשמור על האינטרסים שלך בלבד. לא מעניין אותי הרצונות של סבע. לא מעניין אותי הרצונות ערן. יש להם חוזים שיכבדו. לא רוצים ליציע.
אני מאד מקווה שנלמד את הלקח!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Sep-2018, 23:18
הודעה: #2
RE: אנחנו משלמים מחיר על האובר טוב לב מול סבע
בענין סבע אין לי טענות מכל המהלך הזה הרווחנו בו בלבד , אני לא מחזיק מדיע סבע כל כך , מערן לוי החזקתי יותר , עם סבע קיבלנו תבוסה בחיפה ותיקו מול סכנין , לא חושב שהיום היינו מנצחים עם סבע .
הבעיה עכשיו שאביב אברהם בועט מכל מצב וזה כבר לא חכם , אולי זאת ההוראה שקיבל אבל בהחלט לא חכם . עלי מוחמד זה שחקן אחר מישהו כאן החליף לנו אותו ...כחלון חושך הגנתית והתקפית
דני עמוס וטויטו היחידים
17-Sep-2018, 15:25
הודעה: #3
כחלון ממשיך עם החורים בהגנה והוא לא לומד אולי צריך לרדת לספסל להתעורר או שיעברו לשחק עם שלושה בלמים כי הרי אנחנו קבוצת תחתית וצריכים להלחם על כל נקודה מהיום .
אני מבסוט שערן ודיא עזבו כי עכשיו חייבים להתעורר מהחלום ולהתחיל להבין שאנחנו צריכים חיזוק טוב סבע וערן לא היו תורמים להגנה בכלל ועם קבוצה שלוחצת צריך להיות לחץ על הגנת היריב ואז ולחזור לסגור את ההגנה אם לא מרוויחים כדור ואת החלק השני חסר ממש בקיצור הבעיה העיקרית שלנו היא הקישור משהוא שם לא עובד וצריך לשנות עמדות של שחקנים מוחמד לא תורם התקפי שישחק קשר אחורי אולסק בימין במקום אביב וירושלמי בצד שמאל לפחות ככה יהיו שחקנים עם כישרון ברגלים למסור כדורי עומק.
17-Sep-2018, 15:51
הודעה: #4
לגבי ירושלמי אני מסכים איתך בהחלט שימי אבל עכשיו החתימו את מוטי ברשצקי גם הוא קשר טכני
17-Sep-2018, 16:05
הודעה: #5
ירושלמי יכול לשחק 5-50 במקום מוחמד שצריך לרדת לספסל וברשצקי קדמי יותר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים