שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחרי שנקבע שאנחנו קבוצה זונה נשאר רק להתמקח על המחיר
14-Sep-2018, 11:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2018 על ידי 11:53 זאב רווח.)
הודעה: #1
אחרי שנקבע שאנחנו קבוצה זונה נשאר רק להתמקח על המחיר
נשבר טאבו אצל הקבוצה במיוחד אצל אייל סגל שאני מוקיר מפה ועד להודעה חדשה .
מקביעה חד משמעית שאנחנו לא משחררים שחקנים לקבוצות ישראליות אלא רק לאירופה , הנה מודיעים לנו שעיסקת דיע סבע הולכת להתבצע .
נכון יבואו ויאמרו על מה אתה מדבר ? הרי חגי גולדברג עבר לקריית שמונה וערן לוי עבר לבית"ר ....אבל אלו היו שחרורים חינם והמועדון לא עמד בדרכם . מכובד אם שחקן לא רוצה להישאר בנתניה שישחררו .....

אז עכשיו שאנחנו כן מועדון שמשחרר לכל קבוצה שחקנים כמו בימי אלון ובלדב , ונקבע שקבוצות עשירות כמו מכבי תל אביב הפועל באר שבע ומכבי חיפה יכולות לקנות מאתנו שחקנים ...[/b]

מה זה עושה לנו ?

בדרך הזאת כל שחקן מצוין לא נוכל להחזיק אצלנו , כי בצדק כל שחקן ירגיש עצמו מקופח שלא "התקדם " לקבוצה גדולה ועשירה , אז חזרנו לאותה משבצת של להיות מועדון בינוני ....
לא היה עדיף להכניס שותף שעם יכולות כלכליות גדולות יותר יכולנו לרוץ לתארים ? אם הכל זה ענין של כסף אז למה לא לחפש שותף לפני כל החתמה של משהו אחר ?
אני לא מאוכזב שדיע סבע הולך , אני מאוכזב משבירת המילה שהיא כבר לא מילה , מאוכזב משבירת הדרך ....[b]
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Sep-2018, 12:23
הודעה: #2
RE: אחרי שנקבע שאנחנו קבוצה זונה נשאר רק להתמקח על המחיר
דבר ראשון לא היו צריכים לשחרר את גולדברג וערן בחינם יכלו להוציא לפחות מליון שקל אם לא יותר (מה שהיה סוגר לנו את הרכישה של מוגרבי)
דבר שני אתה צודק במאה אחוז שחייבים שותף לעסק הזה כי סגל אומנם טוב והציל אותנו אבל בסכומים שמדברים בשוק היום יהיה קשה לנו לקחת איזשהוא תואר בזמן הקרוב סגל תתעורר ותחפש שותף לדרך שהתחלת כי אם היה מי שיעזור בזה דיא היה נשאר ולא הולך בלית ברירה עכשיו
ואחרון אומנם מכרנו את סבע לקבוצה בארץ אבל זה לא כמו פעם כי הפעם באמת ניסו קודם כל למכור לחול אך סבע התעקש וכמו שחשבתי כשהוא לא חתם בלודוגורץ הוא היה מעוניין להתקדם קודם פה בארץ ואז בבמה האירופית הוא יוכל להתקדם ליותר טוב כמו זהבי.
כרגע כל קבוצה בארץ יודעת שמה שנתניה דורשת זה מה שהיא תקבל וזה רק לאחר שלא נותר אופציות טובות ואני בטוח שאם היינו נראים אחרת בתחילת העונה והיינו לוקחים 6 נקודות ונראים טוב אין מצב שסבע היה הולך וזה גם קשור לעסקה כי איך אמר שירצקי אם אני לא רץ למעלה עדיף להוציא את המיטב ולנו זה המיטב כרגע נקווה שבאמת אולי סגל יביא איזה משקיע או שותף שישקיע בנו אני אומר בוא נחפש איזה אוליגרך או שייח מוסלמי או כל משקיע אחר אבל שיהיו מעוניינים להמשיך בכיוון שהתחלנו ולא במה שהיה הקיץ הזה.
14-Sep-2018, 13:41
הודעה: #3
שייח מוסלמי בליגה הישראלית במכבי נתניה ? לבושתם הגדולה של אנשי העסקים העשירים של העיר נתניה ...האיש אולי הכי עשיר במדינה לא מסתכל על המקום שהוא היה בו , יכול לסייע אפילו רק בפרסום לחברת הגז במיליון שקל לפחות למחלקת הנוער שזה קודם כל חינוך לקרש קפיצה לכשרון עני דוגמת יוסי בניון , אלי אוחנה , משה סיני ועוד רבים וטובים !!! שהכדורגל הציל את משפחתם מעוני ....

ולא אמרתי על עוד עשרות אנשי עסקים שקובי בלבד היה מתחנן שיפרסמו עם איזה שלט במגרש .....פשוט בושה וחרפה !!

אייל סגל התחיל בהבראת הקבוצה אני מאמין שכשהקבוצה הבוגרת תהיה מספיק מושכת אוהדים ויבואו למשחקים רגילים כמו קבוצות נגד סכנין בני יהודה 7000 אוהדים נתנייתים נחזור להיות אימפריה . כשנהיה קהל אוהדים כזה אתה תראה הרבה אנשי עסקים שירצו פתאום לרכוש את המועדון !!!

בינתיים חזרנו להיות קבוצה זונה ! ומילה של אייל סגל צריכה להילקח בערבון מוגבל !!! יכול להיות שלא רצה למכור אבל לא עמד בלחץ ....
14-Sep-2018, 15:33
הודעה: #4
זה כבר לא משנה רק חבל שלא עוזרים לנתניה בכסף היא יכולה לחזור להיות אימפריה.
15-Sep-2018, 8:24
הודעה: #5
אני לגמרי מסכים, בצער רב אייל הוכיח שמילה מסתבר ואין לו. כמובן שמדובר לטובת המועדון, אבל יש דרך לעשות את זה ולא ברכבת הרים כזו מוזרה שברגע אחד אתה מרגיש גאווה שמשאירים את השחקן החם ביותר בליגה ודקה אח"כ מעבירים אותו ליריבה שנואה.
אגב, בכל הקשור למחיר? האסלביינק נמכר מק"ש לב"ש ב-1.5 מיליון יורו וסבע יימכר ככל הנראה ב-1.6 + מלמד? מביך ומוכיח שפה אין אפילו גרם של ספק - שום דבר לא השתנה במנטליות של המועדון הזה וזה לא משנה מי בראש, בין אם זה אוהד או סתם איש עסקים. פראיירים בני פראיירים.
15-Sep-2018, 21:19
הודעה: #6
אסלביינק הוא שחקן זר ועם יכולת להיות יותר טוב מסבע אומנם המחיר קצת דומה אבל ככל הניראה נקבל 1.7 ואת מלמד וזה יותר ממה שהיינו מקבלים באירופה שזה 1.8 מליון כי לסבע מגיע 10 אחוז מה שפה בארץ הוא ויתר אבל זה היה ידוע מראש שהוא רוצה לעבור לבאר שבע חבל שלא הצלחנו להוציא עוד קצת מהם כמו עוד שחקן .
15-Sep-2018, 23:07
הודעה: #7
סבע הלך צריך להפסיק עם האכזבה ממכירתו בישראל אני בהחלט לא מאוכזב שהוא נמכר הכסף לא משנה בכמה , העיקר שנתחזק לערוך למעלה בטבלה זה מה שחשוב .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים