שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא להאמין לאף פרסום מילה של אייל סגל זאת מילה
13-Sep-2018, 16:50
הודעה: #11
RE: לא להאמין לאף פרסום מילה של אייל סגל זאת מילה
קראתי שמלמד הרוויח 250K$ .טירוף. שחקן ספסל בבש הרוויח את מה שסבע השיג רק עכשיו. אלונה הכניסה את השוק לטירוף. היא תשלם על זה וגם עליו תתשתף בשכרו בשנים הקרובות
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Sep-2018, 16:52
הודעה: #12
אני אוהב את סבע אבל את מכבי נתניה יותר והכי נכון לנתניה לעתיד זה למכור אותו עכשיו ולהביא את מלמד ושני מליון או מלמד מליון וחצי ואת אוחנה השחקן שאנחנו כלכך צריכים שחקן קישור יצירתי שיכניס כדורים לחלוצים שלנו
13-Sep-2018, 16:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2018 על ידי 16:55 טל.מ.)
הודעה: #13
מה עם מסי ..? אוחנה בחוץ עם קרע בצולבת . איך הוא יעזור לנו השנה ?

(13-Sep-2018 16:45)שימי כתב:  כי אנחנו בלי תקציב גדול אתה צודק מנתניה רק אירופה אבל עצם זה שבקיץ לא הצלחנו למכור והרוב בגלל סבע זה אומר שהוא מקובע על משהוא וכל השאר לא מעניין אותו הוא רוצה ללכת לבאר שבע ולנסות לקחת אליפות ומשם להגיע לליגת האלופות כל השאר לא באמת מעניין אותו הוא נשאר בנתניה כי טוב לו אבל גם הוא הבין שהאחריות גדולה עליו

ואת כל זה הסקת משיחה איתו ..? או שפשוט זה מה שאתה חושב ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (1313-0909-2018201820182018)
13-Sep-2018, 17:02
הודעה: #14
גדול טל.מ אוהדים כבר לא מבינים שזה חילוש ולא חיזוק ...
אני גם בעד מכירת דיע סבע אפילו לקבוצה ישראלית אם יש בעיה של כסף וחלילה נעמוד שוב בפני שוקת שבורה ...אבל אם מצב העינינים הוא לא כזה אני רוצה כמה שיותר שחקנים הכי טובים אצלנו במועדון , אם המצב לא קשה כספית אין מה למכור את דיע סבע לקבוצה מישראל , צריך להמתין עד ינואר ולראות איזה קבוצות באירופה ובסין יציעו סכום גדול יותר על סבע .
13-Sep-2018, 17:03
הודעה: #15
(13-Sep-2018 16:40)טל.מ כתב:  תגיד לי שימי .. על איזה משבצת משחק מלמד ?הוא שחקן יצירתי כמו דיא או אחד כמו גוזלן ? כמה חלוצי 9 צריך בקבוצה אחת ? איפה הטכניקה היצירתיות ? מי בכלל יכול להחליף בארץ את דיא ? מי יכול להחליף בבש את מליקסון ? במכבי תא את מיכה ..? זורקים מילים כאילו הכסף ישחק על הדשא וכולם נהיו יועצים כלכליים וגם יועצים פסיכולוגיים .. הראש של דיא לא כאן .. מישהו דיבר איתו או שאתם נהנים לדבר סתם ?

The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (1313-0909-2018201820182018)
13-Sep-2018, 17:07
הודעה: #16
מלמד יכול לשחק מתחת לחלוץ ואנחנו נחזור ל4-4-2 יהלום שמתאים לסגל השחקנים שיש כרגע
13-Sep-2018, 17:11
הודעה: #17
תראה מה פרסום של הצעה של באר שבע דרך סוכנים לאתרים יכולים לעשות בלאגן בקבוצה , אני כבר ממתין שיביאו עוד קשר נסוג ואולי קשר טכני ולסגור הבאסטה .
סבע עם מוגרבי מצד שני זה קטלני , סבע וברשצקי זה על אותה משבצת .
14-Sep-2018, 1:51
הודעה: #18
אם זה יוצא לפועל? מאכזב ברמה אחרת.
ואני חייב להבין משהו, מה למען השם כל כך תופסים מגיא מלמד? מה אני מחמיץ כאן? הוא וסבע אותו שנתון, אחד פרץ והפך להיות שחקן התקפה מעולה לרמה של ליגת העל והאחר הוא גיא מלמד שכבר 4-5 עונות בליגת העל ולא הצליח לעשות חצי ממה שסבע עשה. איך זה הגיוני לוותר על 200 אלף יורו בהעברה בשביל גיא מלמד כחלק מהעסקה... איך?!
14-Sep-2018, 8:47
הודעה: #19
היה צפוי סוכמה עקרונית מעברו של סבע לבש תמורת 1.7 מיליון יורו ומלמד שזה אומר 2 מיליון יורו.
לפי ספורט 5
14-Sep-2018, 10:44
הודעה: #20
(14-Sep-2018 1:51)לואיס ראזאק כתב:  אם זה יוצא לפועל? מאכזב ברמה אחרת.
ואני חייב להבין משהו, מה למען השם כל כך תופסים מגיא מלמד? מה אני מחמיץ כאן? הוא וסבע אותו שנתון, אחד פרץ והפך להיות שחקן התקפה מעולה לרמה של ליגת העל והאחר הוא גיא מלמד שכבר 4-5 עונות בליגת העל ולא הצליח לעשות חצי ממה שסבע עשה. איך זה הגיוני לוותר על 200 אלף יורו בהעברה בשביל גיא מלמד כחלק מהעסקה... איך?!

צעיר מבטיח לפני פריצה ..Tongue

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים