שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סבע הלך , מה הלאה ?
16-Sep-2018, 17:38
הודעה: #11
RE: סבע הלך , מה הלאה ?
סכנין חיים בסרט רע מצידי עדיף שישאר שם ויגיע שנה הבאה בחינם כניראה חושבים להוציא כמה שיותר אבל שחכו שיכולים גם להישאר בלי כלום בינואר להחתים אותו וזהו.

לגבי חיזוק הייתי מביא את בריאון וחוזז אפילו כזה רק השאלה שלו שווה להביא אותו למשבצת של סבע לפחות עד ינואר שנמצא תחליף ראוי בסופו של דבר אנחנו חייבים לשרוד את העונה כדי שעונה הבאה נוכל לבנות את הקבוצה כמו שצריך ולא לחפש מציאות בדקה 97
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Sep-2018, 18:13
הודעה: #12
נו עכשיו אני מקווה חזום שתבין שמוגרבי לא הכרח המציאות .....
ברשצקי לא נופל ממוגרבי אולי לא בלחימה אבל בכיבוש שערים ובישולים הוא אפילו עולה עליו
אופיר מזרחי טוב משניהם אבל בגלל המחיר אם זה חצי מליון שקל שווה להביא את ברשצקי ישכיח מהר מאוד את דיע סבע בנתניה
16-Sep-2018, 18:55
הודעה: #13
שיביאו את מי שיביאו נקווה שלפחות היום ירושלמי ישחק חחחח

לפי דעתי סכנין תתקפל כי הם ניראה לי לקחו הלוואה כדי להחתים את גדיר והם זקוקים לכסף נואשות

והכי מצחיק אותי פשכצקי שרשם שבאר שבע דורשים שנתניה תשתתף בהוצאות רפואיות על סבע או שהוא כרגיל מפליץ כלום משום מקום או שבאר שבע חיים בסרט .
17-Sep-2018, 15:53
הודעה: #14
כן הפלצה של פשכצקי מחפש להקניט הבן זונה את האוהדים כשהוא כותב משהו יש לו על הפנים הבעה של סכסכן מן שטן על הפנים שלו זבל של עיתונאי מחפש תמיד רק את הבעיות כמו רוב העיתונאים במדינה שמחפשים תמיד רק את השלילי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים