שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפי ספורט 5 נתניה הציעה
12-Sep-2018, 15:26
הודעה: #1
לפי ספורט 5 נתניה הציעה
800 אלף שקלים עבור מוגרבי.
אם נעשה אחד ועוד אחד אז זה אומר שסבע יעבור לבש.
או שאני חלש במטמיטקה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2018, 15:40
הודעה: #2
RE: לפי ספורט 5 נתניה הציעה
מסכים איתך לגבי החשבון רק נראה לי שזה מצוץ מהאצבע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2018, 15:53
הודעה: #3
אם ב"ש תשלם 2 מיליון ומלמד אז בכייף
12-Sep-2018, 16:42
הודעה: #4
מסכים איתך אלדד. לפי דעתי סבע מיצה את עצמו בנתניה גם המשכורת האסטרונןמית בקנה מידה של נתניה וגם לתת לו להנהיג(הוא לא היה ולא יהיה מנהיג) זה כוסות רוח למת. בראש הוא כבר לא פה. נתניה צריכה פשוט למכור למרבה במחיר ולמקסם אפשריות.
אגב אין לי בעיה שיעבור לבש בתנאי שנתניה תכניס סעיף שלא משחק נגדנו.
12-Sep-2018, 16:51
הודעה: #5
אבל קשה להאמין שאלונה תוציע עוד 2.5 מיליון יורו על סבע אחרי האסלביינק
12-Sep-2018, 16:57
הודעה: #6
(12-Sep-2018 16:42)חזום חזום כתב:  מסכים איתך אלדד. לפי דעתי סבע מיצה את עצמו בנתניה גם המשכורת האסטרונןמית בקנה מידה של נתניה וגם לתת לו להנהיג(הוא לא היה ולא יהיה מנהיג) זה כוסות רוח למת. בראש הוא כבר לא פה. נתניה צריכה פשוט למכור למרבה במחיר ולמקסם אפשריות.
אגב אין לי בעיה שיעבור לבש בתנאי שנתניה תכניס סעיף שלא משחק נגדנו.

סלח לי אבל זה קשקוש... אם היו רוצים למכור את סבע זה היה צריך להיעשות ממזמן כדי שאפשר יהיה להתכונן. למכור אותו כרגע זו פשיטת רגל של המועדון ולא נראה לי שזה הכיוון. מה כן ? יותר מיחזור ידיעות. תקרא את וואן תגלה שנתניה בכלל פנתה לסכנין לפני חודש ... ואם תשאל אנשים במועדון יגידו לך שלא בדיוק רוצים את מוגרבי בנתניה ..

12-Sep-2018, 17:27
הודעה: #7
טל .נתניה פנתה לסכנין לפני חודש כי סבע היה אמור לעבור לחול.
מה לעשות לפעמים כל התכניות הם רק באוויר. אני מניח שסבע היה מת לצאת לחול כבר קיבל הצעות ושוב פעם בראש כבר לא היה בנתניה. אני מניח שהשיקול היחידי שלו להישאר בארץ זה רק בגלל אישתו שכנראה מחוברת למשפחה שלה ויכול להיות שרוסיה ובולגריה היו פחות אטרקטיבים בשבילה.
זה סתם השערות שלי…
אבל בשורה התחתונה דיא סבע כבר לא נמצא בראש בנתניה. לא יעזור. צריך להיות מציאותי וצריך למצוא חלופות ולנסות למקסם את העברה שלו גם לקבוצה בארץ.
אנחנו תמיד מנסים לנתח סיטואציות בצורה אנליטית .לפעמים הנפש או הרגש גוברים על החומר ומסתתרות תשובות דווקא ברוח.
12-Sep-2018, 18:39
הודעה: #8
מה קשה להבין דיא סבע לא טוב לנתניה לא בגלל שהוא שחקן לא טוב אלא בגלל שהוא אגואיסט שחושב על עצמו קודם כל ראו כדורים חופשיים ראו מצבים של למסור לחלוץ אך מעדיף לנסות לעבור עוד ועוד שחקנים ואם אתם שואלים אותי היה עדיף למכור אותו בתחילת העונה אך כרגע העזיבה שלו רק תפגע בקבוצה ולכן צריך לתכנן את חלון העברות של ינואר כמו שצריך ולהגיע מוכנים לשם לא כמו שהיה בקיץ שניסו רק להשאיר שחקנים ופחות ראו מה צריך לשפר.
12-Sep-2018, 22:03
הודעה: #9
חחחחח אני נהנה לקרוא את התגובות שלכם
טל.מ צודק זאת ידיעה לפני חודש סכנין מנסה לראות אולי נתניה תשלם יותר חחחח אותו הדבר לגבי מוטי ברשצקי רק אם הפועל תל אביב ירדו מהאולימפוס לגבי המחיר אז יהיה סיכוי שיגיע .

אישית ? לא חושב שאנחנו צריכים לשלם כל כך הרבה על שחקנים אבל בגלל שקבוצות אחרות התחזקו מאוד אז אין ברירה גם להתחזק .
תאמבי סגס או דוד קלטינס אחד מהם צריך להגיע לנתניה
אחרי החתמת החלוץ בצ'ראי לדעתי צריך ללכת על קשר או מוגרבי או ברשצקי
זהו לא צריך יותר גיא מלמד שחקן טוב אבל האם הוא שווה מליון וחצי שקל ?? חוץ מהשכר שלו ??

אם מביאים את מוגרבי תמבי סגס ברשצקי וגיא מלמד זה בשביל לרוץ לאליפות אני לא חושב שזאת המטרה
12-Sep-2018, 22:21
הודעה: #10
בהנחה שיש לנו תקציב לשחקן אחד אז זה צריך להיות מושקע בהגנה. קשר אחורי , מגן שמאלי טוב יותר בלם בכיר יותר וכו.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים