שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תחזית 2018-2019
12-Sep-2018, 16:52
הודעה: #21
RE: תחזית 2018-2019
(12-Sep-2018 16:27)אלדד כתב:  התשובה היא כן, התבוסה היתה האמא של המקוריות וכל מי שהגיע יותר טוב ממי שעזב או ברמה שלו, ההרכב של העונה יותר טוב מההרכב של העונה שעברה

מספיק לחרוץ דינם של שחקנים, אתה אמרת לפני שנה אחרי שראית אותו בכמה וכמה משחקים שגלזר לא גרזן ואי אפשר להסתמך עליו וחייבים שחקן עם ניסיון ועכשיו הוא לדעתך הגרזן הכי טוב בארץ והיחידי שיכול למלא את התפקיד

אני אמרתי שגלזר הטוב בארץ והיחידי שיכול למלא את התפקיד ... ? אתה הוזה. בנתניה כרגע אין אף אחד שיכול להוות פקטור הגנתי בקישור. נתניה יכלה להביא את ראדי למשל אבל החליטה שבריק עדיף. זכותך לחשוב שהשחקנים שהגיעו הם לפחות שווי ערך למי שעזב, ממה שאני ראיתי המצב רחוק מזה. מעבר לזה להפוך את אזולאי לבלם שלישי ולהבין אחרי משחק (ובצדק) שהוא פחות טוב מתירם שהוא אם נהיה אמיתיים בלם ליגה שניה ביום הכי טוב שלו, להביא שחקן בן 33 שלא שיחק שנה שלמה ולהחתים אותו על עיוור ובסוף להרכיב שחקן של עפולה כי זה מה יש ... סלח לי זו הליכה לאחור. לא הוחתם שום שחקן בכיר אלא מקסימום שחקנים שזוהה אצלם פוטנציאל כמו קניקובסקי. כל השאר שחקנים משלימים בלבד שבגלל פציעות מוצאים את עצמם בהרכב. קוגבנייה/מלאדה וקניקובסקי הם השחקנים היחידים שניתן להעלות מהספסל. אני לא רואה כאן שום שדרוג בשום עמדה. מכבי נתניה היתה עסוקה רוב הקיץ בבעיות סבע/לוי/אולסק/גלזר ועל הדרך שכחה לרענן את הסגל בשחקנים קצת יותר טובים. אולי לזה מספיק הכסף - סבבה. רק אל תקראו לזה שדרוג.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2018, 17:07
הודעה: #22
לדעתך גלזר הוא גרזן מצויין שיהיה קשה להביא מישהו ברמה שלו ובלעדיו אנחנו חלשים משמעותית
הקונספט של מכבי נתניה זה לא להחתים שחקנים בכירים כי אין לנו את התקציב המתאים, אלא בדיוק ההיפך אנחנו מאמינים בשחקנים לפני פריצה שהקבוצות הגדולות יחלמו עליהם בעוד כמה שנים
12-Sep-2018, 17:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 17:13 טל.מ.)
הודעה: #23
אין שחקנים כמו גלזר יותר מידי בארץ וכשהיו הזדמנויות כמו ראדי ויתרנו. אני יודע מה מדיניות של נתניה האמן לי .. רק אל תקרא לזה שדרוג, וביננו מה שהצליח שנה אחת יצליח גם בשנה שאחרי עם שחקנים אחרים ..? לא רואה שדרוג בשום עמדה על המגרש. אם החלוץ החדש יהיה בינגו אז גוזלן זה שדרוג לבדש/שרם.

12-Sep-2018, 17:34
הודעה: #24
אני חושב שעד עכשיו טעינו רק בעמדת מגן השמאלי שזה מבחינתי נפילה. אני לא חושב שאזולאי הוא נפילה. יש לו המון פוטנציאל אם ישחקו בשיטת שלושה בלמים וורגוץ והוייבך יהיו המנטןרים שלו אז הוא יצליח. לאורך זמן נקטוף פירות מקניקובסקי ובריק. ובאמת חסר קשר שייתן כדורים לחלוצים. כי כרגע אין כזה ואנחנו משחקים לרוחב.
12-Sep-2018, 17:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 17:56 אלדד.)
הודעה: #25
בעונה שעברה שאלת בדיוק את אותן השאלות ואמרת שלא התחזקנו מהלאומית ובסוף סיימנו מקום חמישי נגיעה מאירופה
זלזלת בגולדנברג וגלזר שהם לא שדרוג והיום בדיוק הפוך איך הפסדנו אותם ולא הביאו שחקנים מספיק טובים

(17-Jun-2017 0:54)טל.מ כתב:  לא יודע אם רצינו להביא את בראון וזה לא ממש משנה. מה שכן משנה הוא שגם ככה חצי קבוצה היא הימור והעוגנים לא צריכים להיות מוגדרים ככאלה. וגלזר עם כל הכבוד לכישרון שאולי יש שם , לא עונה להגדרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(10-Aug-2017 10:38)טל.מ כתב:  חטב - איפה שודרגתי בקישור ? השדרוגים שאני מזהה הם עמוס (בינתיים רק על הנייר) והויבך אם אפשר להתרשם ממחצית.
אתה מין הסתם מכוון לגלזר ואני עדיין חושב שהיה צריך להביא לקישור האחורי שחקן מוכח יותר ולא שחקן ליגה שניה מוכשר ככל שיהיה. קח את ליאנדרו כדוגמא. הוא פרוספקט השקעה עתידית . הוא מרים את הקבוצה כשהוא על הדשא ? שדרוג זה משהו טוב יותר ממה שהיה לי, ונכון להרגע לא זיהיתי כזה מלבד השניים שציינתי.

(09-Aug-2017 23:18)טל.מ כתב:  כי ראיתי את הגישה לכדור ואני מכיר את שניהם מהליגה הלאומית. שני שחקני ליגה א שתוך עונה מוצאים את עצמם בליגת העל. אז דנון לא ישחק הרבה זה ברור. קובי מור בקושי התאים ללאומית אז לליגת העל ? יכול להיות שיש כאן ענייני חוזים ,לא יודע אבל שניהם לדעתי לא היו צריכים להיות כאן.

לגבי העוגנים - אני לא רוצה לפסול את עמוס ישר אבל הרבה הזהירו מהרוח הקריזיונרית שלו. מילא יצאת אהבל בגול הראשון אז אתה יוצא ככ רע בגול השני ? זה שוער שברגע מחרב לך משחק. אפשר לסמוך עליו ..?
הויבך - אני מסכים. לפחות הוא נראה כמו בלם.
את גלזר לא ראיתי וחלוץ - אם לא יבוא אחד רציני אנחנו בבעיה.
אני אחדד למה התכוונתי . כשהסתכלתי על הסגל בשנה שעברה חשבתי שיש כאלה שהולכים איתם לליגת העל ובנקודות מסוימות נצטרך שחקנים י ו ת ר טובים ממה שיש לנו. אז איזה שחקן הבאנו שהוא יותר טוב ממה שהיה לנו ?
את בן צעירי כולם קוטלים - אני לא ראיתי. הוא טוב
ממור?
גולדנברג טוב מכחלון ?
תירם טוב מז׳דנוב/שינה ?
גרוס ? הוא בכלל בגדר תעלומה.
קוסטה ? במה הוא משדרג את הקבוצה ? הוא טוב מגזל ? ממישהו אחר ?
שרם טוב מוויסמן ? הוא בכלל מתאים לליגה הזו ?
ליאנדרו ? חוץ מפעולה חיובית אחת בתחילת המשחק - אפס בעיטות לשער שום מהלך של חלוץ .
אלקסלסי - ראיתי בשנה שעברה. האם הוא שדרוג לשושן ..?
אז מי האסים שלנו ..?
אביב עלי דידייה דיא ערן . כל אלה היו בשנה שעברה כשלפחות מהיום וממה שקראתי עלי ודידייה חייבים לבצע את ההתאמות לליגה. פחות להתמזמז יותר תכלס.
לדעתי קצת טעינו בבניה. הרבה לרוחב מעט אם בכלל לעומק.
בכנות אני אשמח לגלות שאני טועה.

12-Sep-2018, 18:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 18:26 טל.מ.)
הודעה: #26
שנה שעברנו הפתענו את כולם כולל את אנשי המועדון לא רק אותי . אבל שנה שעברה היתה בשנה שעברה. בוא נראה אותנו חוזרים על הטריק . אתה בטוח שכל שנה שחקני ליגה שניה יתגלו ככוכבים ?
ודרך אגב סתכל על מה שציטטת ..
שרם וקוסטה בליגה השניה צעירי הוקפא באמצע העונה קובי מור ירד לספסל וחגי שיחק במקומו ותירם זה באמת לא בלם לליגה הראשונה ויקירך ריביירו בגאורגיה .. אז טעיתי ? עלי דידייה ואולסק עשו קפיצת מדרגה . איפה כל השאר ?

12-Sep-2018, 18:31
הודעה: #27
אלדד מה שאתה אומר היה נכון לליגה של שנה שעברה אבל השנה כשכל הקבוצות התחזקו זה שונה מאוד אפילו חדרה שמבחינת כולם היתה יורדת בטוחה בחנה כל שחקן שהגיע למועדון ולא החתימה ישר כמו שאנחנו עשינו .
וכל הציטוטים הללו שציינת לא משנים כלום כי מה שהוא רשם היה נכון ואנחנו סיימנו מקום חמישי רק בגלל שעלי מוחמד אביב ערן ודיא עשו את הקפיצת מדרגה שהוא רשם שהם חייבים לעשות ולעומת שנה שעברה השנה רק עשינו טעויות כמו שיחרור ערן לוי וגולדברג בחינם אין שום מצב בעולם שקבוצה תשחרר שחקן הרכב בחינם וזו הטעות והיהירות שלנו .
והוא צודק לא עשינו שידרוג באף עמדה חשבנו שאנחנו גאונים עם החתמת בורשטיין שבסוף יצא הבלוף שלו ואני חושב שהוא עוד ישתפר לאחר תצוגת הנפל שלו כי כניראה הוא לא בכושר מספיק או לא יודע למה חחח לגבי שאר העמדות נפלנו חלוץ אין וגם אין מחליף עכשיו כשמחתימים את החלוץ הזר נקווה שהוא יהיה יותר טוב מגוזלן ושדיא סבע ימסור כדורים כי אם הוא יתעקש להיות כמו שנה שעברה החלוץ הזה יפול גם כי חלוץ צריך לכבוש ולבעוט את הפנדלים ואנחנו רואים זאת כשהוא מתעקש לבעוט את כל הכדורים החופשיים.
לגבי שאר העמדות אין חיזוק מספיק קניקובסקי לא עשה הכנה לעונה ככה רק לקראת ינואר נוכל לראות ממנו משהוא ובמחיר שהפועל חיפה קנתה את או יותר נכון השאילה את בן אזובל זה עוד פיספוס של נתניה ואני לא מבין איך הפועל חיפה הולכת להשאיל את מתן חוזז ונתניה לא יכולה לעשות את אותו הדבר אני מבין לא רוצים עוד גלזר בקבוצה ובשביל זה מכניסים סעיף קניה בסוף התקופה בדיוק כמו שאשדוד עשו על השחקן של באר שבע.
כרגע בלי חיזוק נכון אנחנו נתקשה להיות בפלייאוף העליון וכשאני אומר חיזוק נכון זה אומר למכור את דיא סבע ולנסות למכור את קוגבניה אולי ירצו לקנות אותו חחח ולהביא שחקנים כי אם לא אני רואה רק בינואר חיזוק נכון ושיחרור שחקנים .
12-Sep-2018, 19:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 19:26 אלדד.)
הודעה: #28
קוסטה וריביירו לא קיבלו הזדמנות אחת, אותו דבר לגבי רוזנסקי, ותתפלא לשמוע שאם גלזר לא היה מקבל הזדמנות אצלנו ומוחמד לא היה נפצע הוא היה היום משחק בליגה הלאומית ואף אחד לא היה שומע עליו... תירם ושרם הגיעו להרכב השלישי, המחליפים של המחליפים ואף אחד לא בנה עליהם בתור שחקני הרכב
אבל עובדה שאתה מזלזל בשחקנים כמו גלזר וגולדנברג בעונה שעברה והיום הם נחשבים כהפסד גדול

תמיד יהיו טעויות ברכש של שחקנים.. תסכל על ב"ש כמה כסף הם הפסידו על שחקנים זרים וישראלים .. זה חלק מהכדורגל

להביא שחקן צעיר לפני פריצה ובטח שחקן עם הופעות בנבחרת הצעירה זה לא הימור כל כך גדול, ולא משנה אם הוא שיחק בלאומית או ליגה ב׳

שים את ההרכב של העונה שעברה מול ההרכב של העונה ותראה שהשתדרגנו בענק
12-Sep-2018, 19:59
הודעה: #29
צריך עוד חיזוק מה שיש לנו לא מספיק טוב מספיק פציעה אחת של שחקן הרכב ואנחנו נופלים צריך קשר אחורי וקשר קדמי עושה משחק ואם משחקים 4-3-3 צריך גם את מלמד
12-Sep-2018, 20:30
הודעה: #30
(12-Sep-2018 19:59)שימי כתב:  צריך עוד חיזוק מה שיש לנו לא מספיק טוב מספיק פציעה אחת של שחקן הרכב ואנחנו נופלים צריך קשר אחורי וקשר קדמי עושה משחק ואם משחקים 4-3-3 צריך גם את מלמד

מה היה ההרכב האופטימלי של העונה שעברה?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים