שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תחזית 2018-2019
11-Sep-2018, 21:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Sep-2018 על ידי 21:45 זאב רווח.)
הודעה: #11
RE: תחזית 2018-2019
הלוואי אלדד אשמח הכי הרבה אני די פסימי העונה דווקא בגלל ההגנה , היא לא מספיק טובה , נקודת האור בנתיים זה דודי טויטו שהרגיע אותי קצת נגד סכנין למרות ההכשלה המיותרת ...
מקווה שבנתניה מבינים שהחתמת מוחמד גדיר יכולה לגרום להבאת מוגרבי חזרה לנתניה יש להם שם כבר עודף חלוצים ...

אם נהיה קבוצת הגנה חזקה חזקה נהיה קבוצה הכי התקפית בליגה .
בישולים ?? הולך על איילון ירושלמי עם משחק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Sep-2018, 23:15
הודעה: #12
אין לנו שום בעיה בהגנה, אם נשחק עם הגנה גבוהה נקבל חמישיות גם אם יהיה לנו את ההגנה של יובנטוס
11-Sep-2018, 23:47
הודעה: #13
קראתי בוואלה ספורט שמביאים את הקשר האחורי תאמבי סגס
וגם שגיא מלמד לא ימשיך בבאר שבע

אם מביאים את שניהם אנחנו נלחמים על הפלייאוף העליון
12-Sep-2018, 0:39
הודעה: #14
אתה מתכוון אם מביאים את שניהם ונותנים לירושלמי לשחק או שמביאים שחקן זר ברמה על העמדה הזאת אז כן אני איתך.
12-Sep-2018, 13:41
הודעה: #15
אף אחד לא יביא את שניהם .. תרגיעו. אולי קשר אחורי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2018, 14:51
הודעה: #16
טל גם אתה חושב שנסיים פלייאוף תחתון?
12-Sep-2018, 15:20
הודעה: #17
(12-Sep-2018 14:51)אלדד כתב:  טל גם אתה חושב שנסיים פלייאוף תחתון?

לא ראיתי את החלוץ ולמרות שציפיתי שהוא יהיה יותר מזן קאיודה מאשר קייטה ( כי מי יכניס לו כדורים בנתניה) ועדיין בשורה התחתונה לדעתי נתניה נחלשה ביחס לשנה שעברה. נכון רוב השחקנים נשארו אבל משהו בבסיס התערער. לספר שקניקובסקי הוא המחליף של דיא או ערן זה במקרה הטוב נאיביות. לצפות שמלאדה יהיה עודד מכנס כשבנוער הוא כבש 5 שערים בעונה או שדיא ישחק עם עצמו תוך כדי מחשבות על ינואר ... משהו לא דופק בנתניה זה התחיל מצד שמאל של ההגנה נמשך דרך האמצע ועבר לצד ימין .. אף שחקן שהובא הוא לא שדרוג לאלה שעזבו, למרות ההצהרות . הקבוצה משחקת לרוחב ומצפה שעלי אביב וניקו יבשלו שערים וימלאו את התפקיד של ערן לוי, כשאני בכלל לא בטוח שזה במסגרת היכולות שלהם. ומי שהכי אכזב אותי הוא כמובן הצוות המקצועי שאני לא מבין מה הוא עשה בקיץ וכנראה שהוא נמצא כאן סתם כי אין מישהו אחר והוא הרע במיעוטו. אז אם אני אענה לשאלה שלך - כרגע אנחנו לא נראים כמו קבוצה של פליאוף עליון. מקום 8-10 יותר ריאלי ובוא נקווה שלא נגרר לקרבות תחתית.

12-Sep-2018, 15:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 15:51 אלדד.)
הודעה: #18
התחזקנו בכל העמדות ואנחנו נהיה קבוצה יותר טובה משנה שעברה
החיסרון של ערן משפיע על כל האוהדים ששכחו שאיתו אנחנו משחקים עם שחקן פחות שלא רץ ועושה הגנה ושצריך להוציא אותו דקה 60 ובכלל לא האמינו שהוא מתאים לליגת העל והיום חושבים שבלעדיו אנחנו לא מסוגלים להגיע לשער
אז העונה נתמודד ראש בראש עם מכבי ת''א והפועל ב"ש על מקום 1-4, צמרת פלייאוף עליון..
12-Sep-2018, 15:53
הודעה: #19
(12-Sep-2018 15:47)אלדד כתב:  התחזקנו בכל העמדות ואנחנו נהיה קבוצה יותר טובה משנה שעברה
החיסרון של ערן משפיע על כל האוהדים ששכחו שאיתו אנחנו משחקים עם שחקן פחות שלא רץ ועושה הגנה ושצריך להוציא אותו דקה 60 ובכלל לא האמינו שהוא מתאים לליגת העל והיום חושבים שבלעדיו אנחנו לא מסוגלים להגיע לשער
אז העונה נתמודד ראש בראש עם מכבי ת''א והפועל ב"ש על מקום 1-4, צמרת פלייאוף עליון

התחזקנו בכל העמדות ? המפלה במחזור הראשון היתה מיקרית ? אנחנו כל הזמן משחקים הגנה גבוהה השאלה רק מי המאמן שעומד מולנו... מי חיזק אותנו ? תשווה אחד מול אחד ...

בורנשטיין וטוויטו זה חיזוק לעומת צעירי ומור ?
אזולאי טוב מתירם ?
קניקובסקי טוב מערן לוי ?
המגן הימני מסכנין טוב מחגי ?
בריק טוב מגלזר ?

מי חיזק אותנו בדיוק ?

12-Sep-2018, 16:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 16:28 אלדד.)
הודעה: #20
התשובה היא כן, התבוסה היתה האמא של המקוריות וכל מי שהגיע יותר טוב ממי שעזב או ברמה שלו, ההרכב של העונה יותר טוב מההרכב של העונה שעברה

מספיק לחרוץ דינם של שחקנים, אתה אמרת לפני שנה אחרי שראית אותו בכמה וכמה משחקים שגלזר לא גרזן ואי אפשר להסתמך עליו וחייבים שחקן עם ניסיון ועכשיו הוא לדעתך הגרזן הכי טוב בארץ והיחידי שיכול למלא את התפקיד
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים