שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה ירדה לתחתית בהחתמות
06-Sep-2018, 18:54
הודעה: #1
נתניה ירדה לתחתית בהחתמות
איך יכול להיות שאנחנו כאלו גרועים בכל מה שקשור להחתמות שחקנים?
תראו אלקרנאווי חתם באשדוד עם אופציית קניה הוא היה בא כמו כפפה לעמדה שחסרה לנו.
דובב גבאי שחקן חופשי חתם בחדרה יכלו להביא אותו בזול במיוחד שהם רוצים לשחק 4-3-3 ובמצב כזה חסרים חלוצים וקיצוניים .
ממוגרבי הם יכולים לשכוח היו צריכים לעשות זאת בתחילת הקיץ שלא היה להם כסף והוא רצה לחזור.
גדיר שוחרר בחינם וכבר סיכם בסכנין .
וובה בראון שוחרר בחינם והלך לקריאת שמונה.
ראדי מחזיק את כל הקישור של סכנין ומנהיג על המגרש שוחרר בחינם וחתם בסכנין .

עכשיו אני לא מדבר על השחקנים שחתמו בקבוצות גדולות כל השמות שאמרתי חתמו בקבוצות שלא יותר עשירות מאיתנו ומספיק שהיו מחתימים שניים מתוך כל השמות הללו היינו נראים אחרת ונלחמים על פלייאוף עליון .

זה ההבדל של השנה ולכן אנחנו נלחם בקצב הזה על הירידה אין מה לעשות במיוחד שנפלנו ברכש שזה בכלל משגע אותי איך לא ראו לאן זה הולך במחנה האימונים ובגביע.

שבעזרת ה נחזור אחרי הפגרה עם כוחות מחודשים ועם רעל בעיניים נתניה אימפריה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Sep-2018, 19:39
הודעה: #2
RE: נתניה ירדה לתחתית בהחתמות
חוץ מוובה בראון ואל קרנאווי לא מחזיק מאף מתחזה לשחק ...אני לא רואה שנפלנו בשום החתמה חוץ מבורשטיין
גם שנה שעברה אחרי 2 מחזורים היו לנו רק 2 נקודות
מה שחסר בנתיים זה קשר טכני שיכול לתת כדורים לחלוצים
אני מאמין בצעירים בשחף ונפתלי בלאי שהעונה יפרצו
הכל תלוי בהתלהבות וברעב כשרון יש
06-Sep-2018, 20:03
הודעה: #3
הייתי מסכים איתך אבל עצם זה שהם לא שיחקו אפילו לא דקה בגביע אומרת שלא בונים אליהם ורק במקרה חריג אז אולי ישחקו.
ההחתמות שנפלנו הם שאין מחליפים ראויים לכל העמדות שעזבו אותנו וזה לא חדש שצריך עוד מגן קשר אחורי קשר קדמי וחלוץ
11-Sep-2018, 21:37
הודעה: #4
לא מבין אותך שימי באמת
החתימו את טויטו , החתימו את בורשטיין שנראה בנתיים כבלוף אבל זאת רק ההתחלה יכול להיות שישתפר
החתימו את יניב בריק , את גבי קניקובסקי , את שובל גוזלן , את אזולאי הבלם , ועכשיו חלוץ זר
8- 7 שחקנים החתימו ואתה מתלונן ?? חוץ מבורשטיין והחלוץ שהם מבוגרים יחסית כולם צעירים !!!
אחר כך אתם אומרים למה לא משתפים שחקני בית ...לדעתי לא החתימו את וובה בראון כי רצו לתת לשתף ובלאי הזדמנות ...מעריך את זה אצל המאמנים .
12-Sep-2018, 0:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2018 על ידי 0:34 שימי.)
הודעה: #5
אתה מדבר ומדבר אבל רק שטויות אם רצו לתת לאחד מהשחקנים הללו הזדמנות היו נותנים לאולסק לנוח בגביע ונותנים להם לירושלמי לרוזנסקי הזדמנויות אבל רבע שעה פה ושם כשמשחק די גמור זה לא הזדמנות ואני לא מדבר על הצעירים שציינת כי הם בכלל לא ראו דשה אני לא בטוח שהם בכלל ראו ספסל!

חוץ מקניקובסקי ואזולאי וטוויטו שכבר היה סגור עונה שעברה לא ראיתי כלום מה מאמנים לא רואים באימונים ובמשחקי הגביע שמדובר בבלוף הכל רק להשאיר את דיא סבע לי מה שאני זוכר כשערן עזב אמרו שמבאים לו מחליף וקניקובסקי הולך לחתום בלי שום קשר אז תענה לי אתה איפה המחליף המהולל שדובר עליו אני מאוכזב זה הכל אני מקווה שנצליח לשרוד ככה עד ינואר ואז יעשו חושבים כי לפי דעתי לשם הכיוון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים