שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אכזבה מהחתמת החלוץ
14-Sep-2018, 1:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2018 על ידי 2:04 לואיס ראזאק.)
הודעה: #31
RE: אכזבה מהחתמת החלוץ
(13-Sep-2018 12:57)חזום חזום כתב:  Read my lips
בציארי הולך להיות גניבת השנה. אמנם השיא שלו היה בערך בגיל 25 .נתניה לא הביאה שחקן עם כזה רזומה. אמנם לא מהיר(גם כך אין מי שישלח כדורים) אבל עושה רושם של חלוץ 9 שיודע גם ליצור מצבים.

אגב אפרופו סבע. אם נתניה היתה עושה עסקה סיבובית עם בש וסכנין. גאדיר וקוגבניה לסכנין. מוגרבי שיימן(כל המגנים השמאלים הישראלים חלשים) ומלמד פלוס מיליון חצי יורו זה היה מושלם.
אלדד שמור צילום מסך.
נ.ב
חמסה חמסה חמסה(-:

גניבת השנה? כזה רזומה?
על מה אתה מדבר?
איזו גניבה? מכלן לא רצתה אותו ולא נראה שהוא היה שחקן תחת ביקוש כלשהו ואם הוא עדיין היה סחורה שווה הוא לא היה מגיע לליגת העל, מצטער.
רזומה? נראה לי אתה מסתנוור מהעובדה שמדובר בשחקן קבע במדי הנבחרת שלו (למרות שקיבל רק 9 דק בצמד המשחקים האחרונים) ולא שם לב שב-80% במועדונים בהם הוא שיחק הוא היה רחוק מלהיות סקורר אימתני שזה מה שאנחנו צריכים. מכבי נתניה כבר החתימה זרים עם רזומה זהה שלא עשו יותר מדי, נקווה שהפעם זה יהיה שונה.

אגב, אם כבר אז כבר, מישהו יכול להזכיר לי מתי בפעם האחרונה היה לנתניה חלוץ זר תותח (מלבד קאיודה).

(13-Sep-2018 14:21)אלדד כתב:  הרזומה שלו לא כל כך מפואר.. 2 שערים ברוסיה , 7 שערים בליגה הסינית
ואני לא בטוח שהוא יצליח עם הסגנון משחק שלנו.. הוא יכול לתת עונה בינונית משהו כמו 7 שערים בלחץ, אבל היינו צריכים להביא חלוץ דריבליסט מהיר

כן, גם אני בתחושה שזה מה שנקבל ממנו. משום מה, אני מרגיש כאן וייב רציני שמדובר בגירסא אירופאית לפפי קימוטו (למי שזוכר) שגם היה שחקן קבוע בסגל הנבחרת שלו, הגיע לכאן אחרי כמה עונות בינוניות בליגה הבלגית ועל הנייר היה נראה שמדובר בזר מעל הרמה של ליגת העל ובסוף סגר עונה סבירה (+\-) עם 10 כיבושים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Sep-2018, 8:43
הודעה: #32
אם לא טועה שיחק משחק אחרון שלם בנבחרת.
למעט הקבוצה בסין. כל הקבוצות ששיחק בהם היו לפחות ברמה אחת מעל נתניה. לשיטתך תביא חלוץ שנתן 40 גולים בליגה במיקרונזיה.
14-Sep-2018, 11:33
הודעה: #33
זה ויכוח סתמי , יש מאמנים , הם רואים סרטי וידיאו , מתוך כמה אופציות שמציעים להם ממחיר כזה ועד מחיר כזה הם בוחרים את מה שנראה להם .
אם זה לא זר צעיר שעדיין לא פרץ אין סיכוי כמעט להביא חלוץ טוב ועוד בהעברה חופשית , קירטנסון נרכש בכסף , וגם החלוץ הראשון השבדי של מכבי תל אביב נרכש בכסף למרות גילו המבוגר היה מצוין .
14-Sep-2018, 12:28
הודעה: #34
בצ'ירי ומלמד לידו ומוגרמי וקניקובסקי מצטרפים מאחור זה יהיה אמתני
14-Sep-2018, 13:32
הודעה: #35
(14-Sep-2018 11:33)זאב רווח כתב:  זה ויכוח סתמי , יש מאמנים , הם רואים סרטי וידיאו , מתוך כמה אופציות שמציעים להם ממחיר כזה ועד מחיר כזה הם בוחרים את מה שנראה להם .
אם זה לא זר צעיר שעדיין לא פרץ אין סיכוי כמעט להביא חלוץ טוב ועוד בהעברה חופשית , קירטנסון נרכש בכסף , וגם החלוץ הראשון השבדי של מכבי תל אביב נרכש בכסף למרות גילו המבוגר היה מצוין .
שום ויכוח לא סתמי. בשביל זה יש את הפורום. כל אחד אומר דעתו. אנחנו לא מאמנים. סתם אוהדים.
14-Sep-2018, 13:47
הודעה: #36
חזום מה שראינו זה סרטונים יפים הייתי מתלהב עד שפיליפצ'וק הוכיח לי שלא כל מה שרואים בסרטון זה המציאות אלא רק הקטעים הנבחרים ביותר של השחקן ברגעים מסוימים במשחקים ולא 90 דקות מלאות ....

כל עוד לא ראינו אותו משחק מתאקלם על מה אנחנו יכולים לחוות דעה ? זה לא שחקן ישראלי או זר בליגה שאנחנו מכירים . יכול להיות שהוא טוב יותר מסילבסטר של בית"ר אבל אנחנו לא יודעים ....לכן לטעמי עד שלא נראה באמת איך הוא בליגה ב 90 דקות סתם טחינת מים ...

אחרי מקרה המגן השמאלי בורשטיין יש לך עוד ספק ??
14-Sep-2018, 15:35
הודעה: #37
עמוס
טוויטו הויבך ורגוץ כחלון
אולסק אברהם ועלי מוחמד
ירושלמי או קניקובסקי
סבע מתחת לחלוץ
בצ'ירי
15-Sep-2018, 6:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Sep-2018 על ידי 6:26 לואיס ראזאק.)
הודעה: #38
(14-Sep-2018 8:43)חזום חזום כתב:  אם לא טועה שיחק משחק אחרון שלם בנבחרת.
למעט הקבוצה בסין. כל הקבוצות ששיחק בהם היו לפחות ברמה אחת מעל נתניה. לשיטתך תביא חלוץ שנתן 40 גולים בליגה במיקרונזיה.

צודק, טעות שלי, משחק אחרון מול ליטא שיחק 90 דק.
בכל מצב, מה הכוונה לשיטתי? על איזה שיטה אתה מדבר? זרקתי את קימוטו כדוגמא זהה, שחקן שהגיע לכאן בגיל "מתקדם" (פפי הגיע בגיל 29) מליגה בכירה יותר, אחרי השיא שלו ששיחק בקבוצות מעל הרמה של מכבי נתניה ובסופו של דבר לא קרע כאן רשתות. אין לי מושג אם זה מה שהולך לקרות עכשיו עם פאטוס, אבל רק אומר שממש לא אהיה מופתע.

נ.ב
כן יש בי אופטימיות זהירה בהקשר לפאטוס בגלל שעלול להיות לו קשר טוב עם סלובו (שפה ותרבות זהה).
15-Sep-2018, 21:15
הודעה: #39
נקווה לטוב וננצח מחר לפחות שלא נפסיד.
אפרופו המשחק מחר אני מבין שבריק יפתח כקשר אחורי זו הזדמנות לנו ולמאמנים לראות אם הוא יכול לעמוד בתפקיד הזה כי אם לא חייבים לשם שחקן דבר נוסף הוא שאני מקווה שמחר נראה לפחות מחצית את ירושלמי זו ההזדמנות הכי טובה לתת לו לשחק ולהוכיח לכולם שהוא מתאים לליגה ולנתניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים