שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי בשביל עונה עשית את הבלאגן הזה ?
22-Aug-2018, 17:13
הודעה: #11
RE: ערן לוי בשביל עונה עשית את הבלאגן הזה ?
מאחל לא רק טוב והצלחה אבל הוכיח לי שאין לו מילה של כבוד , חתם על חוזה ואחרי חודש דרש פתיחתו מחדש פשוט הגעיל אותי הקטע הזה
וכמובן שנגדנו יתפסו לו השריר וינוח בחוץ
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Aug-2018, 21:26
הודעה: #12
ממש מגעיל תחכה לפחות לינואר מינימום אתה יודע שסבע כנראה היה הולך למכירה אבל במקום לבוא ולתת מעצמך הוא בחר לנסות לשחק על המצב וחשב לעצמו בחיים לא ישחררו אותי הם חייבים אותי עכשיו תשב על הספסל של ביתר וכנראה לא תשחק ושוב תחזור ותשמין
27-Aug-2018, 20:46
הודעה: #13
צריך לקרא טוב את המילים של ערן לוי על מנת להבין את משמעויות הדברים שהוא אומר : בגלל שהוא היה מצוין עונה שעברה אז רצה לפתוח את החוזה ולדרוש שכר יותר גבוה ! צריך רק לשאול את ערן לוי זה ששחקן נותן את הכי טוב זה מה שהוא סגר בחוזה לא ? או שכל גול וכל בישול צריך להגדיל עוד ועוד ???
מי שרוצה לסחוט את המועדון לא צריך להיות במועדון , נראה אותו אחרי שהוא יצטיין בבית"ר יבקש לפתוח את החוזה !!!

כשחקן אהבתי אותו אבל התגברתי עליו מהר מאוד , אחרי כל הכוכבים שהיו בנתניה ערן לוי הוא עוד אחד שהיה לא יותר גריאני לביא מכנס שפיגלר פיזה גזל ויסוקר לם תקווה מנחם אז יהיה גם ערן לוי
28-Aug-2018, 0:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2018 על ידי 0:22 שימי.)
הודעה: #14
איכס על ערן לוי הראיון הוריד לי את כל הכבוד שנשאר לי ממנו הגאווה שלו מגעילה אותי אומר שהוא יחגוג מול נתניה אם יכבוש אם לא יקבלו אותו יפה מי אתה שתכתיב לנו האוהדים איך להתנהג תראה את אוהדי ביתר גם כשיוסי בניון כבש מולם הם מחו לו כפיים כשהוא הוחלף תלמד להתנהג ולדבר פשוט בושה לפי דעתי ואתה אומר שהיית הכל בנתניה אם היית הכל היית שותק ומכבד את הקבוצה שנתנה לך הכל אפילו שהיית פצוע שנה שלמה את זה אתה שוכח כמו ששכחת שבינואר פתחו לך את החוזה והאריכו לך אותו בשנה פתאום היינו בפלייאוף עליון עלה לך השתן למוח ורצית לפתוח רותו שוב אל תעשה הצגות אם היית בנאדם ישר היית מחכה עד שהחוזה שלך נגמר ואז הולך כמו גדול אבל אתה בחרת לנסות ולסחוט את התפוז יותר ולא הלך לך בסוף מה חתמת לעונה בביתר וכשבוזגלו ישחק לא תיראה דשא.
28-Aug-2018, 11:21
הודעה: #15
כן, ראיתי את הראיון הזה וזה נראה שהוא על גבול המבקש בכוח להתגרות. אין לו מועדון בית, אין לו השתייכות לאף מועדון, הוא בסה"כ שכיר חרב ערס, שמנמן, מעצבן שתופס מעצמו יותר מדי. זה בתכלס תמיד היה ככה וזה מעולם לא באמת השתנה, אבל הוא ידע לעשות קצת הצגה אצלנו כי לא הייתה לו ברירה אחרת.
בכל מצב, פתיחת עונה מופלאה לבית"ר...
28-Aug-2018, 11:28
הודעה: #16
חחחח הרג אותי שהוא אומר הייתי הכל בנתניה ואז אומר לא אכפת לי מכלום בנתניה רק מהאוהדים משמע הוא לא היה מעוניין להישאר בנתניה וחיפש איך לייצר בלאגן בשביל או לקבל חוזה מנופח או למצוא קבוצה אחרת קלינגר לא רצה אותו בחיה ואנחנו יודעים למה רק בנתניה הוא יכול היה לתת הוראות ולצעוק על שחקנים והאגו המנופח שלו אבל בכל קבוצה אחרת הוא לא יצליח כי הוא לא זז הוא צריך כדורים לרגל וגם אתמול במשחק של ביתר מסרו לו טיה לעומק הוא אפילו לא עשה תנועה אל הכדור ולוזון לא אהב את זה ולכן כשבוזגלו יחזור לערן לא יהיה מקום ואז התסכול יתחיל אצלו והוא יעשה רעש וצילצולים.
שחקן ענק לב ענק ראש מטומטם!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים