שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל סגל אתה טועה בקונספציה אי אפשר לקחת אליפות
12-Aug-2018, 16:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Aug-2018 על ידי 16:17 זאב רווח.)
הודעה: #1
אייל סגל אתה טועה בקונספציה אי אפשר לקחת אליפות
גם אני כמוך בדיוק תכננתי עשרות אלפי פעמים לו הייתי רוטשילד איך לקחת אליפות ואחרי זה להסתער על התואר האירופאי תוך 10 שנים לעשות מה שמכבי תל אביב עשתה בכדורסל !!!

התכנון שלך הוא נכון לאמיתו וצודק , אבל ישנם עוד מתחרים מול מכבי נתניה .

בוא נגיד והעונה הזאת תהיה פנטסטית ונגיע למקום שני מול האלופה החדשה שתעבור אותנו בהפרש שערים ....

האם נראה לך שהקבוצות האחרות לא יציעו לשחקנים שלנו חוזה ב 250 אלף דולר ? לא כי הם צריכים את השחקן אלא רק כדי להחליש אותנו .

אנחנו יכולים אם נרצה להפתיע כבר העונה את הליגה , אבל זאת בדיוק הבעיה כמו שאמרת אין עומק . אם יכולנו לצרף עוד בלם אחד טוב ומגן ימני ועוד קשר אחורי מצוין ועוד 2 חלוצים על הקווים . יכולנו להפתיע בהבלחה של עונה כמו קריית שמונה בזמנו .

אני חלילה לא רוצה שתוציא עוד כסף מהכיס בשבילי אתה כבר מטורף על מה שהוצאת תבין זה כסף שלא יחזור !!! תמכור את דיע סבע ותחזיר הכסף לכיס . כאוהד אני כבר עם חיוך .
תמשיך בדרכך תמכור רק לאירופה זאת הדרך הנכונה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2018, 1:20
הודעה: #2
RE: אייל סגל אתה טועה בקונספציה אי אפשר לקחת אליפות
אליפות אולי עוד חמש שנים שתפתח קבוצת נוער טובה ונעלה איתם לבוגרת ישר עם חיזוק פה ושם ואחרי הרצה של שנה שנתיים אפשר לעשות משהוא.
13-Aug-2018, 7:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2018 על ידי 7:15 זאב רווח.)
הודעה: #3
שימי לא הבנת מה שכתבתי איך אני יודע ? לפי התגובה שלך .
נגיד שיש לך את קבוצת הנוער האלו שגדלו והגעת איתם למקום שני שלישי ואתה רוצה להתקדם הלאה , הקבוצות האחרות יבואו לשחקנים הכי טובים שלך ויציעו להם כסף פי 2 ...לא ישירות חחח דרך הסוכן ....הם לעולם לא יתנו לנו את הסיכוי אפילו לקחת אליפות

אם למשל עכשיו נמכור את דיע סבע ב 2 מליון יורו ונביא 4 שחקנים משדרגים ברמה גבוהה אז יש לך סיכוי בעונה אחת להפתיע ולקחת אליפות ואיך שלקחת אליפות מכבי חיפה תשים עין על השחקן הכי טוב שלך ותציע לו פי 2 , מכבי תל אביב תיקח לך את הבא בתור , באר שבע ....
שים לב איך ברצלונה אחרי שלא לקחה בצ'מפיונס כמה רכש היא עשתה , זה המשחק היום של הכדורגל לא רק להתחזק אלא להחליש יריבות !!!
13-Aug-2018, 10:52
הודעה: #4
אם זה ככה האופציה היחידה שנשארה לקבוצה זה שיגיע שותף לסגל שיהיה מוכן להשקיע בנתניה וללכת באותו כיוון שהתחלנו כי אחרת אין סיכוי גם לפליאוף עליון זה הפך מגעיל ביותר כבר אין שחקני נשמה שישארו בטוב וברע בקבוצה.
והבעיה היותר גדולה שלנו היא סגל הוא פשוט עושה טעות אחר טעות השחרור של ערן לוי וגולדברג פגעו אנושות בקבוצה לא רק בגלל עזיבות של שחקני מפתח אלא בגלל שהם ישתחררו חינם .
שבוע הבא תבוא קבוצה שרוצה שחקן ממך ידברו עם הסוכן ימרמרו את השחקן השחקן יגיד משהוא לא במקום בתקשורת וישחררו אותו ככה בלי מפריע על ערן לוי וגולדברג היינו צריכים להכניס מינימום מליון שקל על מכירה.
תראה את ערן לוי כמה שאכלו לו את הראש שחיפה והפועל תל אביב וחדרה רוצות אותו עד היום אף אחת לא הגישה לו הצעה ובמיוחד לא יותר מעונה אחת יותר מזה הוא מחכה לראות אם טביב ימכור את הקבוצה ואז יש לו איזשהוא סיכוי קלוש להגיע לביתר מה שקשה לי להאמין שיקחו אותו וישלמו לו כל כך הרבה כמו שהוא רוצה לעולם הוא לא יקבל מה שקיבל אצלנו .
בקיצור האופציה שלנו היא להביא איזה משקיע סיני שרוצה לשווק את עצמו בישראל ובאירופה ושישקיע מינימום כמו מה שאייל משקיע .
13-Aug-2018, 16:47
הודעה: #5
לא מסכים איתך שימי כסף זה לא הפתרון אחר כך נגיע למצב של לפני שנתיים , אייל סגל מנהל נכון את המועדון והאמת אין ברירה כי הכדורגל הפך הכל לכסף . אבל אני מסכים עם אייל שחקן טוב אם יקבל יותר כסף לא יהפוך לטוב יותר ....
אנחנו צריכים פשוט להחתים שחקנים לטווח ארוך בלי תג מחיר , למכור לאירופה יקר ולהשתמש בכסף הזה לעוד קנייה של כשרונות כמו קניקובסקי ....
בנתיים אני סופר לא מעט שחקנים צעירים ישראלים אצלנו : אלקסלסי , כחלון , טויטו , אזולאי , תירם , שחף , קניקובסקי , רוז'נסקי , אברהם ,ירושלמי , מלדה , גוזלן .
זה 12 שחקנים שלוחצים על ההרכב הראשון תמיד . אם כל אלו יתקדמו ויעשו קפיצת מדרגה עוד 3 שנים אפשר עם עוד כמה כשרונות ו 5 זרים איכותיים ביותר לקחת אליפות בכסף קטן . כמובן שהניסיון של אולסק יהיה גדול יותר .
לא יודע לחוות דעת לגבי יניב בריק לא הספקתי לראות ממנו מספיק .
בנתיים הזרים שלנו זה האופטימליים ביותר חוץ מקוגבנייה , כל זר פגיעה בול .
נקווה שיביאו 2 זרים ושקוגבניה רק אם יהיה בכושר טוב ישחק .
15-Aug-2018, 15:57
הודעה: #6
בתאוריה זה נשמע נכון אבל זה לא יקרה כל עוד סגל נפגע משחקן כה או אחר ומשחרר אותו חינם כמו גולדברג ערן לוי זה סיפור אחר הוא חשב שהוא מעל המועדון ויתחנן שיחזירו אותו תזכור מה שאמרתי
15-Aug-2018, 18:47
הודעה: #7
הוא לא יתחנן הוא סגור בהפועל חיפה כל השאר היה הצגה
15-Aug-2018, 22:28
הודעה: #8
סתם הוא היה סגור עכשיו שהביאו את בוזגלו אין להם למה להביא אותו
16-Aug-2018, 16:30
הודעה: #9
לא מבין את אייל סגל ואת המאמנים פשוט הם נכנעים לקהל אוהדים שלא יעריך גם אם ניקח אליפות .....
אייל סגל אמר שקניקובסקי הוא המחליף של דיע סבע , אז למה רוצים גם את פיראס מוגרבי ? מוגרבי לא גולר הוא מבשל גדול אבל לא גולר , מוגרבי יעלה לנו הרבה כסף , אז למה ? האם אנחנו מכוונים לאליפות ? לא !!!
אותו הדבר גיא מלמד , אמת לא מכיר את יכולותיו , אבל המחיר יקר מאוד , בן כמה הוא ? מישהו יכול להביא סרטונים ( אלדד הגדול ) .

אני חושב שהיה עדיף לשמור את 2 מליון היורו האלו לעונה שנוכל לאיים על התואר .
בצורה הזאת כל שחקן בשקל ידרשו עליו מליון שקל .....
16-Aug-2018, 18:39
הודעה: #10
אין מה לעשות בשביל להמשיך במגמה של לצבור יותר ויותר אוהדים שיקנו מנויים כל שנה צריך להשקיע אני לא אומר תשקיע הכל עכשיו גם חצי מהסכום יכול להספיק לחיזוק העמדות החשובות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים