שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העונה לא התכוננו כמו עונה שעברה
10-Aug-2018, 15:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2018 על ידי 15:36 זאב רווח.)
הודעה: #1
העונה לא התכוננו כמו עונה שעברה
מתחילת הפלייאוף העליון יכולנו להתחזק כראוי , לא התמודדנו על האליפות , ככה שהרשימות והעמדות לחיזוק היו ידועות , בעמדת המגן השמאלי הענין הסתיים מהר .
בעמדת ניקו אולסק בעקשנות שלנו זה השתלם ניקו נשאר , הענין עם גלזר היה מיותר להמתין היה ברור שזה החלום שלו לשחק במכבי תל אביב ....זה טבעי !! אבל היכן המחליף ?????
עם בריק זה הסתיים מהר עם קניקובסקי זה לא היה תלוי בנו .גם ענין גולדברג הופתענו אבל כאן היה שיקול חובבני לשחרר לפני שנמצא מחליף ...
אם יוצאים בהנחה שסבע נשאר אז אנחנו בעמדה שלו מסודרים , במצב כזה חסר חלוץ מחליף לגוזלן מלדה לקוגבניה
זהו לא חסר כלום בשני עמדות קשר אחורי וחלוץ טוב .

אם כן היכן הבעיה ? אנחנו צריכים עוד שחקנים בעמדות השוחקות מאוד , היכן שיש הרבה פציעות , היכן שיש הרבה מורחקים וצהובים .
בקישור הבא 50-50 אנחנו מסודרים , עלי מוחמד , אביב אברהם , קניקובסקי ,בריק .
חסר לנו בלם נוסף אם גרוס לא יוכל לשחק . אפילו מהנוער , פאדול , בן שבת ...
חסר כמובן קשר אחורי .
חסר גם חלוץ אחד לפחות .

יכולנו להיות סגורים מתחילת הפגרה אבל מתעכבים וזה לא הכנה ראויה , כל שחקן שמגיע עכשיו לא עבר מחנה אימון , וזה כולל גיבוש ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Aug-2018, 21:59
הודעה: #2
RE: העונה לא התכוננו כמו עונה שעברה
תהיה נפילה חזקה העונה אם דיא הולך אין מנהיג על המגרש ואם הוא נשאר השאלה היא עד מתי.
11-Aug-2018, 22:09
הודעה: #3
מנהיגות נוצרת לבד , יש את דני עמוס מנהיג , יש את ניקו אולסק מנהיג , את עלי מוחמד מנהיג , ותמיד יכול שחקן שמצטיין לתפוס מנהיגות !!!
אני מעדיף להפרד מעכשיו מגיע סבע ולחזק את הקבוצה , אנחנו משתכרים מההצלחה בגביע הטוטו אבל אין קשר ביניהם בליגה יהיה הרבה יותר קשה ואנחנו חייבים חיזוק !!!

קראתי את הראיון של אייל סגל בספורט 1 , ראיון מכובד ומכבד אדם משכמו ומעלה , כאב לי הכי הרבה לשמוע שהוא הוציא בשנתיים מה שתכנן להוציא ב 5 שנים , מקווה מאוד שיעזרו לו אנשי עסקים כי בסך הכל אנחנו בדרך הנכונה , צריך פה ושם חיזוקים קטנים בעומק על מנת להצליח בגדול .

אני חוזר על עצמי שוב ושוב קשר אחורי ברמה גבוהה
אם דיע הולך אז ברשצקי מוגרבי גם טוב
מגן ימני טוב
חלוץ משלים לגוזלן ומלדה .
זה במידה ואנחנו נשארים ב 1-5-4 .
אם הולכים על 3-3-4 צריך לפחות עוד 2 חלוצים שיודע לשחק קיצוני .
12-Aug-2018, 2:40
הודעה: #4
יש המון שחקנים טובים שאפשר להביא מבאר שבע רק צריך לדעת איך לשחרר מהם שחקנים במיוחד שעכשיו יש אצלהם בלאגן חייבים ללחוץ עכשיו ולהביא את מלמד ווובה בראון ואלקרנאווי
12-Aug-2018, 16:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Aug-2018 על ידי 16:58 זאב רווח.)
הודעה: #5
אלקארנאווי אפשר להביא אבל האחרים יעלו הרבה כסף , גם כשבאר שבע הודיע לוובה בראון שהוא חופשי לחפש קבוצה היא לא מתכוונת בחינם ...מלמד זה מליון שקל חוץ מהשכר שלו ....אני לא חושב שזה בשבילנו ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים