שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק השבת והדאגה שלי לעונה שבפתח
03-Aug-2018, 15:46
הודעה: #1
המשחק השבת והדאגה שלי לעונה שבפתח
המשחק נגד הפועל חדרה צריך להיות כביכול הכי קל על הנייר , אבל הפועל חדרה באה אלינו עם הרוח שהיתה לנו עונה שעברה , לדעתי תהיה הפתעת העונה כי כולם חושבים אותה לבשר תותחים .

צריך לראות במשחק השבת האם הצלחנו להיראות טוב ומסודר בשיטה החדשה של 3-3-4 , התוצאה פחות חשובה , האם ההגנה תתפקד בתיאום ? האם עובדים על מצבים נייחים בהגנה ? בנבדל ? בסגירת המגינים ? בשיטה הזאת יש קשר אחורי אחד ו 2 קשרים תוקפים , משמע שאיילון ירושלמי וג'ק רוז'נסקי צריכים לפתוח לצד הקשר האחורי , מה עם עלי מוחמד ומה עם אביב אברהם ? בהתקפה צריכים לשחק 3 שחקני התקפה , 2 קיצוניים על הקווים וחלוץ מרכזי .
מלדה יכול לשחק את אחד הקיצוניים , גוזלן יכול להיות חלוץ מרכזי , מי יהיה קיצוני שני קוגבניה ??

עדיין לא התחזקנו לעומת עונה שעברה גם נחלשנו ואיני לוקח בחשבון את דיע סבע , אם הוא נשאר זה משנה הכל כולל שיטת משחק .

חסר לנו קשר אחורי אחד לפחות , לשיטת 3-3-4 חסרים 2 קשרים טכניים התקפיים לפחות . מה עם מגן ימני ? וצריך גם עוד לפחות 2 שחקני התקפה מינימום שיכולים לשחק גם קיצוני ימני ושמאלי . שיטת 3-3-4 היתה השיטה הישנה של מכבי נתניה הגדולה .
שיטת היהלום 4-1+3+2 כמעט ולא חסר שחקני חיזוק פרט לחלוץ .

מה מדאיג אותי אם כן ?
הקבוצות האחרות בליגה גם התחזקו מאוד , הפועל חיפה , מכבי פתח תקווה , אשדוד , הפועל תל אביב , מכבי חיפה , מכבי תל אביב , קריית שמונה , באר שבע , ובית"ר עוד תתחזק בהמשך !!!
אף אחד עדיין לא יודע איך ומי תהיה קבוצה חזקה או חלשה מספיק לפתוח לא טוב ויכול להיות כדור שלג שלילי , אם נפתח טוב יכול להיות מקפצה חיובית .
משחק ראשון נגד הפועל חיפה בחוץ מי שלא מפחד מהמשחק הזה שיקום !!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Aug-2018, 16:36
הודעה: #2
RE: המשחק השבת והדאגה שלי לעונה שבפתח
קמתי! רק צריך להתחבר ולהביא עוד שלושה ארבע שחקנים כולל זר.
03-Aug-2018, 18:43
הודעה: #3
חחחחח עכשיו תשב זר יגיע , שלוש ארבע שחקנים לא יגיעו אולי בלחץ 2
04-Aug-2018, 23:48
הודעה: #4
אז זאב כל הדאגות שלך לגבי ההגנה התממשו והיינו דיי אומללים במצבים הנייחים אפילו בלי להתחשב ב7 דקות. בכללי נראה שמרכז ההגנה שלנו עדיין דיי רך ואני מקווה שבצוות מבינים את המצב בהגנה ואם נגד קבוצה שלא באמת תקפה אותנו הרגשנו מאויימים(והרגשנו) אז צריך לראות מתי ורגוץ חוזר ולנסות למצוא עוד תחלופה ראויה למרכז ההגנה.
לגבי המשחק חייב להגיד שיש לנו בקבוצה שחקנים לגמרי לא פחות מוכשרים מסבע אבל דבר אחד שאין לאף אחד חוץ ממנו זה היכולת להרוג, לסיים. קוגבניה לגמרי יכול לעבור שני שחקנים אבל בד"כ אחרי זה לא מתקדם לשום מקום וזה גם בנוגע לאביב וגם למלדה וכנראה בגלל זה הם עדיין בנתניה אני לא אשקר. אבל לסבע לגמרי יש את זה, הוא יודע לסדר לעצמו את המצב שיסדר לעצמו גול ואפילו הראיית משחק של לראות את הגנת חדרה מתפרקת ולמסור כדור מדויק לאביב ברגע הנכון זה נקרא להרוג ולגמרי יש את זה.
לא יודע אם יהיה לנו עוד משחק נגד יריבה חלשה עד כדי כך העונה אבל לפחות אנחנו יודעים שאנחנו מסוגלים להבין שצריך לנצח משחק ולנצח אותו.
עמוס- לא עבד קשה מידי היום אבל מברוק על הפנדל.
ויקי- אכזב אותי היום, לא עשה מספיק פעולות לשתי הכיוונים ובסוף גם הוחלף.
אזולאי- פתח חלש וככל שהמשחק התקדם הוא השתפר. השער ה3 התחיל מחילוץ מצוין שלו. אבל מצד שני מרכז ההגנה עדיין מרגיש פגיע מאוד.
הויבך- משחק סולידי שלו שהיה לו מאבק קשה היום עם לוסיו הגדול אבל אין ספק שהוא הצליח להתמודד איתו יפה אבל עדיין אחראי על פנדל שטותי וגם מה שכתבתי על מרכז ההגנה לאזולאי תקף עליו.
בורשטיין- בינתיים נראה פרווה, אתן לו עוד זמן שיכנס לכושר משחק.
ניקו- קשר אחורי זה בדכ שחקן שכמעט לא שמים לב לעבודה שלו והוא אמור לעשות בעיקר "עבודה שחורה" אבל איכשהו ניקו גורם לך להתאהב בעמדה הזאת . עושה את העבודה שלו מצוין ובצורה יפה לעין בנוסף לזה שהתחיל למסור כדורים ארוכים לאגפים במקום ערן.
אביב- יופי של משחק ויופי של גול.
עלי- יופי של משחק אבל הוא חייב לדעת גם לבעוט.
דיא- רמה אחת לפחות מעל הליגה.
מלדה- כשעבר לשחק בעיקר באגף הצליח להביא את היכולת שלו יותר לידי ביטוי חוץ מזה לא משחק גדול.
קוגבניה- לא מספיק טוב היום למרות בישול לסבע. עדיף היה שישחק היום חלוץ אמיתי במקומו.
קניקובסקי- נראה תחלופה טובה לעלי ואברהם באמצע של קשר אמצע. מקווה שעכשיו לא נצטרך לראות את קוגבניה משחק בחלקים האלה של המגרש.
ירושלמי-היה נראה לא רע, עדיף מקונסטניטוס.

לגבי מצב הסגל לא בטוח אם צריך להוסיף עוד קשר אחורי לסגל מקווה שלא נצטער על זה בגלל פציעות במהלך העונה אבל אין ספק שמרכז ההגנה חייב להתייצב בדרך כזאת או אחרת ולגבי החוסר ב"פליימייקר" אני לא חושב שחייב להגיע שחקן כזה אם נשאר שחקן כמו דיא סבע שמוסיף המון חדות להתקפה ונכון שיש יותר בלאגן בהתקפה אבל יש לנו שחקנים שאוהבים את זה, שאוהבים לעמוד מול שחקן ולעבור אותו יהיה אפשר להרוויח מזה. אבל אם דיא סבע עוזב חייב להגיע פליימייקר בהקדם האפשרי ומצטער מאור בוזגלו לדעתי לא אופציה טובה.
וחייב להגייע עוד חלות טבעי לסגל אלתורים של קוגבניה זה לא מספיק טוב ומלדה לא יודע לנגוח שזה קצת בעייתי.

יום ראשון הבא משחק נגד סכנין בבית שלדעתי גם בו צריך לקחת נקודות אבל יש מצב שתיקו יספיק לנו כדי לסיים ראשונים ולעלות לחצי גמר גביע הטוטו. למי שלא יודע הקבוצה שמשחקים נגדה בחצי גמר נקבע לפי הקבוצה מקום ראשון שיהיו לה יותר נקודות. זאת שיהיה לה יותר נקודות תשחק נגד המנצחת במשחק האירופאיות(מכבי תא) והקבוצה עם הפחות תשחק נגד המנצחת באלוף האלופים (הפועל חיפה)

שיהיה שבוע טוב!!
04-Aug-2018, 23:50
הודעה: #5
שוב פעם שער ממצב נייח קרן , אם לא יעבדו על זה באימונים נקבל בליגה בראש , לא מול כל קבוצה נחזור מ 2-0 .
05-Aug-2018, 0:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Aug-2018 על ידי 0:16 KOBI.)
הודעה: #6
בלי דיע סבע אנחנו כלום אפילן המחליפים בספסל לא משפיעים על המשחק..אם דיע סבא הולך אנחנו בבעיה לא רק בזה גם מבחינת כיבושים אם תשימו לב בשני המשחקים שהוא שיחק הוא היה מעורב בכל השערים בלעדיו תהיה בעייה לא רואה מישהו אחר שמצליח להבקיע בסופו של דבר אם הוא עוזב צריך להביא מישהו לפחות ברמה שלו עם יכולת סיום..

והבעייה העיקרית היא בהגנה שחייב לעבוד על תיאום ולחזק את ההגנה בעוד שחקן אחד... מול חדרה זה הספיק מול קבוצה אחרת יהיה קשה
05-Aug-2018, 1:10
הודעה: #7
קוגבניה הורס לנו את כל ההתקפות , כמה נזק שחקן אחד יכול לעשות זה לא יאומן, משחק שלם בלי פעולה התקפית אחת טובה
אם בונים עליו בתור שחקן הרכב לא נגיע רחוק
05-Aug-2018, 11:04
הודעה: #8
מקווה שקוקבניה ישתר כי אם לא גם השנה הוא רק יעלה מהספסל .
חייבים חלוץ 9 מהיר וחזק לגבי קשר אחורי חייבים משהוא או שאולי בריק יכול לשחק קשר אחורי חבל גולדברג היה יכול להיות קשר אחורי גרזן.
כמו שכולם אמרו אם סבע עוזב חייבים פליימקר מה שכן נכון להגיד שחייבים בכל מקרה שחקן כזה גם אם סבע נשאר הוא יעזוב בינואר ולכן צריך מחליף ראויי מעכשיו .
05-Aug-2018, 12:35
הודעה: #9
לא ראיתי את המשחק(שומר שבת) רק תקציר.
עושה רושם:
אין שיפור בהגנה(במיוחד במרכז)
לא יודע איך נסתדר בל דיא

קצת מודאג. אחרי שנראה את כל החיזוק ובהנחה שדיא עוזב אז התמונה תתבהר. כרגע המצב לא מזהיר.
05-Aug-2018, 15:13
הודעה: #10
(05-Aug-2018 12:35)חזום חזום כתב:  לא ראיתי את המשחק(שומר שבת) רק תקציר.
עושה רושם:
אין שיפור בהגנה(במיוחד במרכז)
לא יודע איך נסתדר בל דיא

קצת מודאג. אחרי שנראה את כל החיזוק ובהנחה שדיא עוזב אז התמונה תתבהר. כרגע המצב לא מזהיר.

המשחק המלא

The following 2 users Like אלדד's post:
זאב רווח (0505-0808-2018201820182018), חזום חזום (0505-0808-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים