שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה משחק בסדר בשביל ההתחלה
31-Jul-2018, 22:01
הודעה: #1
זה משחק בסדר בשביל ההתחלה
נהנתי מאולסק מהויבך מתירם עמוס כרגיל מלדה קניקובסקי ירושלמי

רואים שהשחקנים עדיין חלודים ולא מדוייקים

עדיין אני לא רואה לא שיטה ולא משהו מאורגן הכל מקרי

יש לנו עם מה להתחיל את הליגה חסר המון תרגול וחסר המון דיוק וכושר גופני 15 דקות אחרונות השחקנים נפלו מהרגליים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Aug-2018, 16:50
הודעה: #2
RE: זה משחק בסדר בשביל ההתחלה
אני מאמין שעכשיו שאין את ערן לוי ואנחנו חוזרים ל4-3-3 אנחנו ניראה יותר טוב במיוחד במשחק הלחץ רק צריך לתרגל כל הזמן את המערך החדש .
01-Aug-2018, 17:21
הודעה: #3
אני חושב שזה טעות לשחק 3-3-4 , נגד קבוצות חלשות כן אבל מול קבוצות חזקות ורוב הקבוצות העונה חזקות מעדיף את ה 1-5-4 , גוזלן בחוד קשר אחורי אחד 2 קשרי 50-50 , אחד מתחת לחלוץ וקשר התקפי .
אם תרצה : עמוס , בורנשטיין , הויבך , וארגוץ' , כחלון , ניקו , מוחמד , אברהם , ירושלמי , קוגבניה , גוזלן .
01-Aug-2018, 17:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Aug-2018 על ידי 17:29 אלדד.)
הודעה: #4
(01-Aug-2018 17:21)זאב רווח כתב:  אני חושב שזה טעות לשחק 3-3-4 , נגד קבוצות חלשות כן אבל מול קבוצות חזקות ורוב הקבוצות העונה חזקות מעדיף את ה 1-5-4 , גוזלן בחוד קשר אחורי אחד 2 קשרי 50-50 , אחד מתחת לחלוץ וקשר התקפי .
אם תרצה : עמוס , בורנשטיין , הויבך , וארגוץ' , כחלון , ניקו , מוחמד , אברהם , ירושלמי , קוגבניה , גוזלן .

בדיוק הפוך
נגד קבוצות חלשות 5,4,1
ונגד קבוצות חזקות 4,3,3
נגד קבוצות מסתגרות קשה לנו להגיע למצבים וצריך יתרון בקישור
ונגד קבוצות חזקות צריך להפעיל עליהם לחץ עם 3 בהתקפה סטייל ליברפול
01-Aug-2018, 18:33
הודעה: #5
יש הגיון במה שאתה אומר אלדד אבל המציאות אומרת הפוך
כל המשחקים עונה שעברה שלחצנו הפסדנו דווקא מול הקבוצות החזקות יותר הסתדרנו ובהתקפות מעבר מהירות קטלנו .
על סכנין בבית שכבנו ככה גם על עכו ולא ניצחנו .....
01-Aug-2018, 19:15
הודעה: #6
יהיו לנו הרבה פחות מתפרצות העונה , כי אין כבר את ערן
בגלל שהחלפנו שיטת משחק צריך שליטה בקישור נגד מסתגרות אחרת בקושי נגיע לשער
01-Aug-2018, 20:48
הודעה: #7
סהכ באמת בשביל מחזור שני של גביע הטוטו זה עוד נראה טוב...
שימו לב שקבוצות עדיין לא מחוברות, בעצם קבוצות עדיין לא מורכבות לדוגמא בני יהודה שחיכתה למושאלים ממכבי לא נראתה כמו כלום מול הפועל, סכנין לא עוברת בבקרה ואפילו ק"ש שאילתרה מגן ימני אתמול...
שיטה של 433 של שלישיית התקפה שלוחצת לדעתי הרבה יותר עדיפה מול קבוצות שמחזיקות מולנו את הכדור, אבל כמה ששמנו לב כבר משנה שעברה זה שאנחנו בדרך כלל הקבוצה שמחזיקה את הכדור. בשביל זה מה שעדיף זה מערך לדוגמא כמו היהלום המוכר שיש 4 שחקני קישור שמניעים את הכדור ובעצם יש קשר אחד שעומד יותר גבוהה(במקרה של שנה שעברה זה פשוט שחקן חופשי כמו ערן) ושתי חלוצים שאחד מהם יותר חלוץ מטרה ואחד חלוץ שעושה תנועות ופותח שטחים(בעצם דיא של שנה שעברה)
במשחק אתמול זה היה נראה ממש בבירור כשבהתחלה ראינו את מלדה ודיא בכנפיים ואת הקבוצה שלנו מניעה כדור בעיקר בחלק האחורי וראינו איך קבוצה שלוחצת עם שלישיית התקפה יושבת על ההגנה שלנו אבל מצד שני אנחנו נשארנו כל הזמן רק עם 3 אופציות מסירה (ניקו,עלי,יניב) והחלוצים יותר עומדים ומחכים לכדורים שלא מגיעים...
אחרי הגול בערך דיא עבר להיות העושה משחק- זה שבא לקישור לקחת כדור ולהעביר אותו לחלוצים ואנחנו כקבוצה שרוצה להחזיק בכדור צריכים עוד אופציות קישור כי בעצם אנחנו מעבירים את הכדור מרגל לרגל ולא רק חוטפים או בועטים קדימה.
מחצית שניה ק"ש נעלמה לגמרי ולא היינו צריכים יותר מהתקפה אחת כדי לשבור אותם סופית גם החילופים שלהם רק הוציאו אותם יותר מאיזון ומסדר במשחק.
לסיכום לא הייתי אומר משחק גדול שלנו גם חסר המון חדות של השחקנים אבל גם לחזור מפיגור בחוץ וגם לקחת נקודות זה יפה אבל כמובן שאין מה לשמוח יותר מידי כי העונה עדיין לא התחילה.
דני- משחק טוב וסולידי של שוער עם המון ביטחון,ניסיון ושקט נפשי.
ויקי- משחק רגוע יחסית בכללי לא היה איזה יום גדול של שחקני האגפים שלנו.
הויבך- אני ממש אוהב את רגל שמאל שלו.
תירם- אין ספק שאם נשווה את שתי המשחקים הראשונים בגביע הטוטו הוא מחליף הרבה יותר ראוי מאזולאי מה שכן חייב ללמוד להניע כדור(כשהוא מסר כדור מדויק לאולסק זה נגמר בגול אתמול)
טויטו- דומה לויקי ביום לא גדול של מגנים. יש לו עוד תחרות עם בורנשטיין מקווה שזה יוציא משניהם יותר ושנקבל אגף שמאל הגנתי שלא יעשה התקפי לב כמו בשנתיים האחרונות.
אולסק- אם ימשיך לשחק ככה חייב להיות מזומן לנבחרת.
עלי- לא מספיק טוב היום גם עשה 2 טעויות שאחת מהן הביאה לגול. אחד השחקנים החשובים ביותר שלנו העונה צריך להתחדד עוד קצת לקראת העונה.
בריק- חלש, לא מספיק התערבות במשחק לא מספיק חטיפות ומסר רק כדורים אחורה.
סבע- לא יום גדול מבחינת יכולת אבל שבסטטיסטיקה כתוב שער ובישול אז יש מקום לויכוח.
מלדה- יהלום שעדיין לא מספיק מלוטש אין ספק שעם ליטוש טוב יכול להשאיר אבק לשחקנים כמו לוי גרסיה והאסלביינק...
גוזלן- עבד היום קשה גם השתתף בשני גולים אבל העמדה שלו זאת עמדה שבדכ נמדדת בשערים ופה הוא חייב להשתפר.
קוגבניה- חוץ מהגול לא עשה יותר מידי.
ירושלמי- היה עדיף מבריק.
קניקובסקי- עלה לשחק על עמדה כמו של אברהם לדגמא חשבתי הוא יותר קדמי אבל זה בסדר גם העמדה הזאת צריכה חיזוק ומחכה כבר לראות אותו ליותר זמן שחקן מאוד מעניין לדעתי.

קטנה לסיכום לפני שנה כל חובבי פושה לא האמינו איך לא הביאו אותו כרכש ראשון. היום פושה שוחרר מסכנין ומסתבר שלהיות סקורר קבוע עם מספרים דו ספרתיים בליגה הלאומית לא נותן לך מספרים טובים גם בליגת העל.
The following 2 users Like Naktal's post:
אלדד (0101-0808-2018201820182018), זאב רווח (0101-0808-2018201820182018)
01-Aug-2018, 22:33
הודעה: #8
Naktal אני אוהב את הכתיבה שלך ממוקד חד ומדויק בראבו
העונה השיפור הגדול הוא שיש שחקנים טובים גם על הספסל
לגבי יונס מלדה מקווה מאוד שהחתמת חלוץ לא תגרום לו להיות על הספסל ואני בהחלט מקווה שחתמו איתו על חוזה ארוך טווח ושיש כבר מישהו שדואג לו לצבא .....

אני מקווה מאוד שימכרו את דיע סבע לאירופה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
Naktal (0202-0808-2018201820182018)
01-Aug-2018, 22:42
הודעה: #9
קשה להבקיע בקבוצה כמו רעננה , אבל בסופו של דבר פושה סיים העונה עם מספר דו ספרתי של שערים שזה יפה
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (0202-0808-2018201820182018)
02-Aug-2018, 20:28
הודעה: #10
לפי דעתי ככה ההרכב העונה :
עמוס
בורשטין הויבך ורגוץ כחלון
אולסק עלי מוחמד וקניקובסקי
אברהם דיא (אם עוזב אז קוקבניה)
חלוץ מלדה .
יכול להיות חילופי מקומות בין קניקובסקי ואביב.
The following 1 user Likes שימי's post:
זאב רווח (0303-0808-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים