שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו ושי , ההגנה לא מתואמת מספיק , תעבדו על ההגנה
30-Jul-2018, 13:23
הודעה: #1
סלובו ושי , ההגנה לא מתואמת מספיק , תעבדו על ההגנה
גם במשחקים לפני גביע הטוטו אפשר היה לראות חורים גדולים בהגנה , יש לנו בעיה במרווחים הגדולים בהגנה אם זה מצד שמאל וגם באמצע .

חייבים לתפוס את בורשטיין לשיחה ולהסביר לו שנכון שזה מצוין שהוא עולה למעלה לתמוך בהתקפה אבל כשיש התקפת נגד הוא חייב להיות ראשון בצד שמאל . כי אם הויבך הולך לסגור שמאלה ומפקיר את העמדה שלו מה עשינו בזה ?

לגבי התיאום בין הבלמים

לא משנה איזה צמד בלמים משחק חייב שיהיה תיאום בין כולם ,
אזולאי עם הויבך , אזולאי עם וארגוץ' , אזולאי עם תירם
תירם עם הויבך , תירם עם וארגוץ' .
וארגוץ' עם הויבך .

גם ענין הנבדל , אם לא כל ההגנה מתואמת פשוט לא צריך לשחק על נבדל , משמע שכל ההגנה חייבת לעבוד על תיאום בנבדל .

יש 3 שבועות לארגן את ההגנה
, לא משנה מה התוצאות בגביע הטוטו , משנה שצריך לשפר את התיאום בהגנה . עם הגנה חזקה לא יורדים ליגה . כמו כן לעבוד על מצבים נייחים .

לסיום למגינים שלנו , כחלון גולדברג טויטו ובורנשטיין . תפקיד של מגן זה קודם כל למנוע הרמה מהצד שלכם , ואחרי כן שלא יעברו אתכם לכיוון הרחבה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jul-2018, 14:24
הודעה: #2
RE: סלובו ושי , ההגנה לא מתואמת מספיק , תעבדו על ההגנה
זה בסדר יכול להיות שזה הוראות של מאמן לצאת ולתקוף בכל הזדמנות כי זה גביע בליגה אני מאמין שניראה אחרת בורשטיין לא ילד ויודע בדיוק מה הוא צריך לעשות שיחק ברמות גבוהות .
עכשיו כשאין את ערן לוי יהיה עוד שחקן שיעזור במשחק הלחץ ויפנה למגן יותר שטח וגם לקשר במקרה שלנו אביב אברהם לפרוח יותר מה גם שאם המגן עולה הרבה למעלה הקשר אמור לחפות עליו אם זה הקשר שבצד שלו או הקשר האחורי שרואה את מהלך המשחק.
ואל תשכח במשחק האחרון שיחקנו טוב הבעיה שאחרי זמן קצר התעייפו השחקנים בגלל הכושר הגדול שהם עבדו עליו אנחנו עוד נפתיע את כולםגם השנה ועם חיזוק כמו שצריך אני לא מפחד להגיד אליפות או גביע.
30-Jul-2018, 16:31
הודעה: #3
שימי אני ראיתי איך החלוץ החיפאי הזר קרמר נכנס בין הבלמים ועמד מול עמוס לבד, אם לא הצלה משוגעת של עמוס זה גול 200% .
ההגנה שלנו חזקה בינתיים רק בשמות אבל הם צריכים תיאום המון תיאום , אני הייתי עובד כל יום התקפה מול הגנה בכל המצבים שההגנה יכולה להיתקל בו ...
ומה לגבי בעיטות עונשין ?
30-Jul-2018, 18:21
הודעה: #4
זה ידוע לא משהוא חדש וזה ככה ברוב הקבוצות בארץ יש בעיה בהגנה במיוחד במצבים נייחים.
לגבי קראמר גם הוא וגם החלוץ היווני של הפועל חיפה יעשו לנו צרות צרורות יצטרכו לעבוד קשה עם ההגנה על השחקניםהללו ולהיות כל הזמן ערניים .
30-Jul-2018, 18:51
הודעה: #5
מה אתה מתכוון שימי ? במקום לעבוד על תיאום בין כל שחקני ההגנה עדיף להתכונן לכל משחק בפני עצמו וזהו ?
אני חושב שצריך את שניהם גם תיאום בין כל השחקנים וגם להתכונן בנפרד לכל יריבה על שחקניה
30-Jul-2018, 23:46
הודעה: #6
ברור שחייבים לעבוד חזק על ההגנה אני רק מציין שיש עוד הרבה קבוצות התחזקו בחלוצים שעושים בלאגן לכל הגנה וצריך להשים עליהם עין מה שבטוח ההגנה לא יכולה להמשיך כמו שהם שיחקו בגביע אולי בגלל זה גביע המאמנים לא לוחצים אותם יותר מידי כדי שיגעו בכושר שיא לליגה ורק עובדים על תיאומים בהגנה0.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים