שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי שוחרר בצדק מה הלאה ? מי יגיע במקומו ?
29-Jul-2018, 20:23
הודעה: #1
ערן לוי שוחרר בצדק מה הלאה ? מי יגיע במקומו ?
נגמרה סאגת ערן לוי בנתניה שחקנים הרבה יותר גדולים ממנו הפסיקו לשחק במכבי נתניה ושרדנו , מוטל'ה שפיגלר , עודד מכנס , מושיקו גריאני , בני לם , שלום תקוה והרשימה ארוכה ארוכה ...

עכשיו נשאר לברר מי יבוא במקום ערן לוי ?

והגיע הזמן לסגור את ענין הקשר הנסוג ומה שחסר בהתקפה .

גם ככה אני מאמין בקבוצה שלנו היו הרבה משחקים בעונת העליה ששיחקנו ללא ערן לוי והיינו אפילו טובים יותר .

אני רק מקווה שמי שירצה את ערן לוי ישלם את הכסף על הכרטיס שלו .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jul-2018, 20:32
הודעה: #2
RE: ערן לוי שוחרר בצדק מה הלאה ? מי יגיע במקומו ?
טוב מאד. ההתנהלות שלו היתה מבישה לטעמי.
תודה רבה על מה שנתן ונתניה תלך לדרך חדשה. דרך בה אין שחקנים מעל הקבוצה. מניח שיחפשו זר על המשבצת שלו. אחד שעובד על המגרש.
אלמוג בוזגלו יכול להיות מבחינתי אופציה טובה בנוסף לזר.
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
Naktal (2929-0707-2018201820182018)
29-Jul-2018, 20:37
הודעה: #3
לא תודה לא מעונין פה בסאגה חדשה של משפחת בוזגלו לא בגלל השחקן אלא בגלל אבא שלו , כמו שהוא התערב למאור הוא יתערב גם לאלמוג , כדאי לחפש משהו אחר . הייתי מביא את מוטי ברשצקי מהפועל תל אביב .
29-Jul-2018, 20:49
הודעה: #4
ערן לוי שוחרר בצדק עכשיו השאלה מי יביאו במוקמו צריך שחקן שיהיה ראוי להחליף אותו..
29-Jul-2018, 21:09
הודעה: #5
זה לא משנה מי יגיע כל הכבוד לאייל סגל ששמר על הכבוד של האוהדים ועל הכבוד של הקבוצה לא מחפשים אוכלי חינם בנתניה שילמדו לעתיד בנתניה זה או אירופה או הביתה אין משחקים ואין אף אחד מעל המועדון עכשיו למכור את דיא סבע למרבה במחיר או כמו שאמרתי לבאר שבע במליון וחצי יורו כולל שלושה שחקנים.
29-Jul-2018, 21:42
הודעה: #6
תראה אלמוג בוזגלו זה לא הפליימייקר שהקבוצה צריכה.
אין ספק אבל צריך להביא זר ברמה שיחליף את ערן שחקן שעושה משחק. הסגל שלנו השנה נבנה סביב ערן לוי ועם שחקנים שישחקו לידו עכשיו צריך למצוא מישהו שיחבר את הסגל הקיים לקבוצה שמסוגלת לייצר מצבים ליד השער. בלי קשר אני מניח שיבואו עוד חלוץ ועוד קשר אחורי.מקווה שלא נבכה על עמדת הבלם כי יכול להיות שחוץ מטימו וברנקו אין תחלופה ראויה.
29-Jul-2018, 22:03
הודעה: #7
אדיוט. גמר לעצמו את הקריירה.
פיצוץ עם קלינגר שלא באמת רוצה אותו( כץ מביא לו אותו בכוח).
חצי שנה בחוץ.
ירידה לליגה השניה.
פרישה בקול ענות חלושה.
לפחות נפרד מאיתנו עם זונדה ראויה.
29-Jul-2018, 23:09
הודעה: #8
עידו הלאה זה חדשות של אתמול .....
עוד 3 שבועות ליגה צריך למצוא לו מחליף במרכז השדה או לתת לרוז'נסקי ואיילון ירושלמי את המפתחות
30-Jul-2018, 13:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jul-2018 על ידי 13:09 זאב רווח.)
הודעה: #9
אני מאמין בצעירים .
אם יתנו לג'ק רוז'נסקי ולאיילון ירושלמי את המפתחות הם יחליפו בקלות את ערן לוי , אני לא טוען שיש להם הבעיטות שלו או המסירות הארוכות שלו אבל זהו אנחנו צריכים להתרגל לשחק ללא ערן לוי .

הדעה שלי היא עדיין למכור את דיע סבע לאירופה ובכסף הזה להתחזק במקומות האפשריים .
א) קשר אחורי אם אפשר את וובה בראון או דוד קלטינס . זה הכי דחוף העדפה שלי דוד קלטינס . גם לירוי צעירי מצוין .
ב) אם אפשר לבנות על רוז'נסקי ואיילון ירושלמי מצוין אם לא לנסות להביא שחקן זר מוכח בעמדה הזאת
את מוטי ברשצקי במקום דיע סבע אם זה אפשרי .
ג) גיא מלמד או עמרן אלקרנאווי להתקפה .

זהו לא צריך יותר שום דבר כחיזוק הכי חשוב לא להשאיל שוב שחקן שאין עליו סיכום מראש שהזכות לקנות במחיר סגור פיקס .
30-Jul-2018, 14:17
הודעה: #10
אם ביתר תרד באמת דבר שלא יפתיע אותי הייתי מביא את קלטינס וגם את כחילה. אבל באמת שווה להביא את בראון כי הוא הולך להשתחרר מבאר שבע דבר שהייתי מציע מאה אלף שקל אפילו בשביל להביא אותו לפני שהוא ישתחרר וילך לקבוצה אחרת .
אני הייתי בונה על הצעירים הכי חשוב שלא נרד ליגה ושהצעירים הללו ישתפשפו ושנה הבאה יהיו גדולים.
הייתי מביא את אלקרנאווי לעמדה של סבע ואת מלמד להתקפה הוא חלוץ טוב ורעב אפילו מאוד.
קשה לי להאמין שימכרו את סבע לאירופה לפי דעתי יושבים עליו חזק מבאר שבע אומרים לו תקבל משכורת עד חצי מליון וגם תישאר בארץ ואולי תיקח אליפות ואז ירדפו אחריך באירופה מה שקשה לי להאמין שבאר שבע תשחרר אותו לאחר שהוא יחתום לא שיש לו מקום בהרכב בכלל.
אבל אם הכיוון של סבע ללכת לבאר שבע שישלמו עליו מליון וחצי יורו כולל אלקרנאווי מלמד ובראון.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים