שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי אתה כפוי טובה כלפי אייל סגל
29-Jul-2018, 15:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jul-2018 על ידי 15:27 זאב רווח.)
הודעה: #1
ערן לוי אתה כפוי טובה כלפי אייל סגל
לא אכפת לי אם אתה ליונל מסי או כריסטיאן רונאלדו , בשבילי אתה מראה כפיות טובה כלפי אדם אחד , אייל סגל .

כשהיה כאן אלי שגב והביאו אותך מבית"ר ירושלים והציעו לך שכר גבוה לליגה לאומית שמחת להגיע , נתת את כל כולך למכבי נתניה גם בשעות משבר הכי קשות כשלא היה באמת כסף לטיטולים ...

ואחרי כן היית פצוע עם סבע ירדנו ליגה ונשארתם בכל זאת . למה ? כי האמת אחרי פציעה לא הייתה לכם דרישה כן כולל יואב כץ הבחבוח ....( הלארג' בטריפולטאית ) ....

הגיע אייל סגל נתן לך ולדיע את המקסימום אבל החלטת שאפשר לסחוט את הלימון ...למעשה אתה רוצה שאייל סגל עוד עונה שנתיים יאמר אני לא יכול להחזיק את מכבי נתניה .

בשבילי זה נקרא לירוק לבאר שאתה שותה ממנה
, יכולת לעשות זאת לאלי שגב ולא עשית , יכולת לעשות זאת לאוסידון עם כספי ציבור ולא עשית , דווקא לאדם כזה טוב מסור אתה מלכלך ומנסה להשפיל ? תתבייש לך !!!
אייל סגל שילם עד הגרוש האחרון לברק בדש למרות שמאז הגיע לא תרם לקבוצה ...למה ? כי היה לו חוזה ...האם יום אחד התאחרה לך המשכורת ? האם היה חסר לך מים מינרלים באחד האימונים ? איפה הבושה שלך ? למה מגיע לאייל סגל היריקה בפרצוף ???

אני בעד שיאריכו לך את החוזה בכל עונה עד שאתה תאמר לא יכול יותר , אבל לא יותר משנה ועוד שנה על מנת שתמשיך לשחק עם הלב ולשמש דוגמא לצעירים , אתה קפטן אמור להיות המוביל הנותן דוגמא כמו שצ'אבי אינייסטה היו בברצלונה ...האם אחד מהם התנהג כמוך ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jul-2018, 20:51
הודעה: #2
RE: ערן לוי אתה כפוי טובה כלפי אייל סגל
העיקר שהוא אמר "רוצה לסיים את הקרירה במכבי נתניה"עוד זכורים לו את המשפט הזה!
29-Jul-2018, 21:04
הודעה: #3
אפס מאופס
29-Jul-2018, 21:44
הודעה: #4
הוא אמר שאם הוא לא ישחק במכבי נתניה זה כי הוא יפרוש אבל בואו לא ניפגע מכל משפט של שחקן כי כל שחקן מצהיר דברים ובד"כ הסיטואציות משתנות בטח עם שחקן כמו ערן
29-Jul-2018, 23:05
הודעה: #5
אני זוכר את איציק זוהר מנשק את היהלום וסוגר בבית"ר ירושלים
ערן לוי שחקן מצוין אופי של טיפש אין מה לעשות
אני כועס על אייל סגל שלא הוציא על הכרטיס שלו לפחות 100 אלף יורו שכץ היה צריך לשלם
30-Jul-2018, 2:06
הודעה: #6
אמת חבל לפחות להכניס על החמור הזה משהוא כי רק חמור מתנהג ככה למי שנתן לו כל מה שרק רצה.
30-Jul-2018, 2:46
הודעה: #7
(29-Jul-2018 23:05)זאב רווח כתב:  אני זוכר את איציק זוהר מנשק את היהלום וסוגר בבית"ר ירושלים
ערן לוי שחקן מצוין אופי של טיפש אין מה לעשות
אני כועס על אייל סגל שלא הוציא על הכרטיס שלו לפחות 100 אלף יורו שכץ היה צריך לשלם

אף קבוצה לא היתה משלמת עליו שקל , עדיף לשחרר בחינם שחקן כזה שתרם רבות למועדון ולאחל לו בהצלחה .. זו הטובה שאייל עשה בשבילו
30-Jul-2018, 6:11
הודעה: #8
(29-Jul-2018 23:05)זאב רווח כתב:  אני זוכר את איציק זוהר מנשק את היהלום וסוגר בבית"ר ירושלים

תפעיל את הזיכרון, איציק לא רצה לעזוב ואורי כמאמן שם אולטימטום שאם משחררים את איציק הוא מתפטר כמאמן ומיד לאחר מכן התפטר. זו הייתה החלטה של ההנהלה, לא של השחקן.

בכל מקרה, בכל הקשור לערן לוי - לא בוכים על שמנמן שיעלם מאוד מהר מהבמה המרכזית. הייתי אומר שמכבי נתניה עשתה את ערן לוי יותר מאשר ערן לוי עשה את מכבי נתניה. הוא הולך להצטער על המהלך הכל כך לא מובן שעשה כאן... למרות ש... אפשר להבין את החשש, כבר לא ילד, סוגר 33 וכנראה מרגיש את הגוף שלו ולא כל כך סגור על היכולת שלו להמשיך לספק את הסחורה ולכן יודע שלא יקבל הארכת חוזה אחרי העונה הזאת ומעדיף לסגור על חוזה ארוך בקבוצה אחרת.
30-Jul-2018, 7:14
הודעה: #9
יואב כץ הכניס אותו לסחרור עם הצעת חוזה לשנתיים ,וקלינגר מתלבט , ערן רק מחכה שמישהו יביא לו סולם לרדת מהעץ!!!
30-Jul-2018, 8:13
הודעה: #10
כבר שוחרר. והוא ניסר את הסולם ש"ניסה" לרדת ממנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים