שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא עוזרת לנו ההתפרעות היום ...
04-Jan-2014, 14:30
הודעה: #31
RE: לא עוזרת לנו ההתפרעות היום ...
אני לא מגן על הקהל של אחי נצרת הוא אלים , גזעני ומופרע. אני טוען שיש לנו בקהל קומץ אלים וגזעני. מול קבוצות מהמגזר יוצא הצד האלים והגזעני שלהם ומול הקבוצות האחרות יוצא הצד האלים שלהם (ראה מול הקהל של מכבי יבנה למשל , אם היית במשחק נגדם אתה מבין על מה אני מדבר).
כך היה עם הקומץ בצורה כזו או אחרת מול בני לוד , אום אל פחם , אחי נצרת , מכבי יבנה , השופט ההזוי במשחק מול הפועל ר"ג ועוד היד נטויה...
אני מבטיח לך שאם העניין ימשך לא יהיו בעלים לקבוצה וכולנו מבינים את המשמעות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jan-2014, 16:31
הודעה: #32
אתם מגמדים את הבעיה, מדובר במחלה ממארת שקיימת בקרב בני הנוער בחברה הישראלית, האלימות לא מתרחשת רק במגרשי בכדורגל אלא גם בבתי הספר, במועדונים , פארקים וסתם ברחוב (רק אתמול בלילה נרצח בן 14 בפ"ת).
בכל קבוצה (כולל בנתניה) קיימים אוהדים שבאים למגרשים לחפש בלאגן, תן להם רק את התירוץ והם ימשיכו משם, מדובר בגילאים 14-20 שעפ"י הפרופיל שלהם הם לא עושים בלאגן רק במגרשים.
להפיל את כל בעיית האלימות במגרשים על קבוצה כזו או אחרת או על יו"ר ההתאחדות זה "כיסוי תחת".
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (0505-0101-2014201420142014)
04-Jan-2014, 18:05
הודעה: #33
פיליפצוק מסכים איתך אבל כל בר דעת מבין שיש צורך בהפרדה של אנשי אבטחה על הגדר המפרידה בין 2 מחנות האוהדים וזה לא היה אתמול . אנחנו קהל הגון ונעים הליכות שנגרר לפרובוקציה זולה (זו ההגדרה הכי ממצה שמצאתי...) אבל איפה האנשים שאמונים על הסדר והבטחון של הורים לילדים שרוצים להביא את הילדים שלהם להיות חלק מחוויה ???
האם אתה חושב שאותו מקרה היה יכול להתרחש במגרש של קבוצה יהודית או חחילופין עם מאבטחים דוברי עברית שפת אם ???? זה מה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו ... קל לנו בני ה-40 פלוס עם ניסיון חיים של 35 שנה במגרשים לבקר אבל תהיה ילד בן 20 במהלך שירות צבאי או ממש בסיומו שרואה דגלי חמאס ופלשתין מול העיינים וקהל עם רצח בעיניים (למי שלא זוכר כבר הורדנו את אחי נצרת ליגה פעם באותו מגרש ארור) לאבד את הראש ולהיגרר לפרובוקציה זולה...
04-Jan-2014, 19:51
הודעה: #34
(04-Jan-2014 18:05)דוד חטב כתב:  פיליפצוק מסכים איתך אבל כל בר דעת מבין שיש צורך בהפרדה של אנשי אבטחה על הגדר המפרידה בין 2 מחנות האוהדים וזה לא היה אתמול . אנחנו קהל הגון ונעים הליכות שנגרר לפרובוקציה זולה (זו ההגדרה הכי ממצה שמצאתי...) אבל איפה האנשים שאמונים על הסדר והבטחון של הורים לילדים שרוצים להביא את הילדים שלהם להיות חלק מחוויה ???
האם אתה חושב שאותו מקרה היה יכול להתרחש במגרש של קבוצה יהודית או חחילופין עם מאבטחים דוברי עברית שפת אם ???? זה מה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו ... קל לנו בני ה-40 פלוס עם ניסיון חיים של 35 שנה במגרשים לבקר אבל תהיה ילד בן 20 במהלך שירות צבאי או ממש בסיומו שרואה דגלי חמאס ופלשתין מול העיינים וקהל עם רצח בעיניים (למי שלא זוכר כבר הורדנו את אחי נצרת ליגה פעם באותו מגרש ארור) לאבד את הראש ולהיגרר לפרובוקציה זולה...

יש אירועי אלימות גם בדרבים, גם במשחקים של הפועל ת"א נגד בית"ר ירושלים, מכבי ת"א נגד מכבי חיפה ועכשיו "נולדה" יריבות חדשה גם בין מכבי נתניה לב"ש.
אני טוען שהנושאים הם רק תירוץ אבל האלימות חיה, קיימת ובועטת בגילאי 13-19 בקרב בני הנוער ועד שקברניטי המדינה לא ישימו את הבעיה הזו (כמו גם בעיית האלכוהול) כאחד הנושאים הדחופים לטיפול ויקצו לכך את המשאבים המתאימים הנושא לא ייפתר.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
זיו פלם (0404-0101-2014201420142014)
04-Jan-2014, 20:55
הודעה: #35
דוד - לא יודע אם היית במשחק אתמול. היה לי ברור מההתחלה מבחינת הקהל שלנו שזה לא יגמר בטוב (בלי שום קשר לקהל המופרע של אחי נצרת). לגבי הקטטה עם המאבטחים חובה לציין שהחוליגנים שלנו התחילו עם המאבטחים.

"כל החיים בלב את אלופה"
04-Jan-2014, 21:22
הודעה: #36
(04-Jan-2014 20:55)yaron73 כתב:  דוד - לא יודע אם היית במשחק אתמול. היה לי ברור מההתחלה מבחינת הקהל שלנו שזה לא יגמר בטוב (בלי שום קשר לקהל המופרע של אחי נצרת). לגבי הקטטה עם המאבטחים חובה לציין שהחוליגנים שלנו התחילו עם המאבטחים.

בטלוויזיה ראו בבירור מאבטח קירח נכנס ליציע להכות אוהד, זה לא חלק מהגדרת התפקיד שלהם.
04-Jan-2014, 21:34
הודעה: #37
הייתי ביציע וראיתי מכות משני הצדדים. עד אותו רגע הקהל שלנו שעמד על הגדר מעל הדשא ירק על המאבטחים ושחקני אחי נצרת עשרות פעמים.

"כל החיים בלב את אלופה"
04-Jan-2014, 22:17
הודעה: #38
לא הייתי אתמול ...אבל זה לא חדש גם ב-99 זרקו עלינו אבנים במגרש הזה..גם ב-04/05 כשהורדנו אותם ליגה יצאנו עם קללות מהדשא דרך חדרי ההלבשה ...גם ב-2011 הם הלכו מכות ביניהם והיו״ר שלהם התפטר במערכת הכריזה (אמיתי לגמרי...) ואתמול אמנם לא הייתי אבל אני מכיר את האוהדים שלנו 35 שנה מישהו יכול להזכיר אירועי אלימות כמו אתמול ??? נכון יש כאלה שמקללים , מידי פעם נזרקת כוס או חפצים השיא היה בזמנו עם ברזל שנזרק לעבר השופטים בקופסא וכמעט פגע באלישע לוי (נדמה לי כשאימן את סכנין) אבל לא זוכר מקרים כמו אתמול בטח לא בתוך האיצטדיון במהלך משחק...
04-Jan-2014, 23:33
הודעה: #39
(04-Jan-2014 1:55)yaron73 כתב:  שעורי אזרחות ודעות פוליטיות תעביר בפורום אחר ולמישהו אחר. כשהמועדון יישאר בלי בעלים תמשיך להצדיק את הקומץ ?

ירון חביבי , לא מדובר על פוליטיקה , אלא על ע ו ב ד ו ת ! ! ! . עובדות שמדברות בעד עצמן : גם אם היו אוהדים שקיללו לשיטתך ואני לא בטוח מה המקורות שלך, עדיין זה לא !!!!!!!!!!!!! מהווה שום הצדקה לאלימות מצד סדרנים, להסטה לאומנית - דגלי חמס והכי גרוע : אבנים שיכלו חלילה להרוג ילדים- אוהדי נתניה . טוב שאתה לא מאשים אותם שהיגיעו לעילוט . בקיצור : עצם העובדה שאנחנו לא נהנים מהעיקר - חזרת נתניה לליגת על בעזרת השם ומתעסקים באלימות טפלה ופסולה , מסוכנת ומגעילה : חבל על כל מילה נוספת .
ואגב אפילו הבעלים לשיטתך , לא בא בטענות לאוהדים אלא להיפך . תרגיע .
04-Jan-2014, 23:34
הודעה: #40
לא עוזרת לנו ההתפרעות היום ...
(04-Jan-2014 20:55)yaron73 כתב:  דוד - לא יודע אם היית במשחק אתמול. היה לי ברור מההתחלה מבחינת הקהל שלנו שזה לא יגמר בטוב (בלי שום קשר לקהל המופרע של אחי נצרת). לגבי הקטטה עם המאבטחים חובה לציין שהחוליגנים שלנו התחילו עם המאבטחים.

ירון אני מציע שתציג את גרסתך בועדת המשמעת ביום רביעי כדי שיכניסו לנו באבי אבינו .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים