שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא עוזרת לנו ההתפרעות היום ...
03-Jan-2014, 23:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2014 על ידי 23:27 Haziz23.)
הודעה: #21
(03-Jan-2014 22:15)yaron73 כתב:  אוהדי אחי נצרת לא מעניינים בכלל וגם לא הדגלים שלהם. יש לנו בקהל קבוצה של חוליגנים גזענים שבאים לעשות פרובוקציות בכל משחק. לא היה לי נעים להיות איתם היום ביציע. לצערי הרבה אוהדים טובים נגררים אחרי האספסוף הזה. גועל נפש.

אוהדי נצרת לא מעניינים? בוא נראה אותך שותק שעומד מולך דגל של חמאס ( כשיש לך אח/בן שלוחם בעזה) וצועקים לך שתשרף ישראל.
הכי קל לעצום עיניים ואז נראה לאן נגיע עם ההשתלטות שלהם על המדינה.
שלא תבין לא נכון, אני לא בעד לענות להם וללכת איתם מכות, אבל תבין שיש אנשים שקשה להם להשאר אדישים לזה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jan-2014, 0:35
הודעה: #22
RE: לא עוזרת לנו ההתפרעות היום ...
במשחק כדורגל פוליטיקה , חמאס ונאסראללה לא מעניינים אותי בכלל. יש משטרה שתטפל בדגל החמאס. כנראה שאתה אוהד של משחקי בית בלבד. זה קרה בצורה כזו או אחרת גם מול אום אל פחם , בני לוד וגם מול הקהל של יבנה. יש לנו קומץ אלים וגם גזעני שפוגע בקבוצה. יש לי הרגשה שבעלי הקבוצה החדשים לא ישרדו הרבה זמן במועדון בגלל האלימות והגזענות הזו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
עודד... (0404-0101-2014201420142014)
04-Jan-2014, 1:36
הודעה: #23
(03-Jan-2014 22:48)yaron73 כתב:  תמשיך לעצום עיניים ולאטום אוזניים.

הלו הי מספיק להתיפיף ! בכל מדינה מתוקנת עם מינימום של כבוד לאומי כבר מזמן
היו מונעים מקהל של קבוצה להזדהות עם האוייב - סכנין, נצרת ועוד . חוץ מזה, ראה גם מקרה כפר קאסם לפני שבועיים מול קריית גת - שיטת היציאה מהמגרש וזריקת האבנים על האוהדים האורחים ! כך שמה שקרה היום זו רק עוד חולייה משרשרת הרבה יותר רחבה ומספיק עם הלקאה עצמית מיותרת שכזו . חוץ מזה , זו מדינת ישראל - מדינת העם היהודי ומדינה דמוקרטית , אבל הדגל הוא אחד !!! דגל ישראל . מעבר לכך , ברור גם שחברת האבטחה תרמה די רבות לתסיסה והכי גרוע : אם ילד בן 3 " רק " נפצע קלות מאבן של מחבל - מחופש לאוהד כדורגל , מה אתה מלין על חוליגנים מנתניה ? מה ההכללה ? אם אתה יודע ע ו ב דו ת , תתלונן במשטרה ואם לא, נצור לשונך חביבי . החוליגניות , הגזענות , הפעילות העויינת נגד המדינה ובעיקר נגד יהודים היא לצערנו די חד סיטרית ואני מפנה אותך לבדוק קצת מה קורה בליגה א ו ב . קח בחשבון שאני מדבר כאוהד כדורגל ולא מאתמול שלשום , רק 43 שנה . לא חוכמה להקליד מילים בלי לדעת לעומק נתונים והשלכות . רצוי שתשקול קצת מילים בפעמים הבאות,אם בכלל.
04-Jan-2014, 1:55
הודעה: #24
שעורי אזרחות ודעות פוליטיות תעביר בפורום אחר ולמישהו אחר. כשהמועדון יישאר בלי בעלים תמשיך להצדיק את הקומץ ?

"כל החיים בלב את אלופה"
04-Jan-2014, 2:24
הודעה: #25
[quote='yaron73' pid='4961' dateline='1388786130']
שעורי אזרחות ודעות פוליטיות תעביר בפורום אחר ולמישהו אחר. כשהמועדון יישאר בלי בעלים תמשיך להצדיק את הקומץ ?
שהבעלים ידאג קודם לשלום הקהל שלו ואחכ לכסף שלו ומספיק כבר להיות יפה נפש אל תהיה לנו גדעון לוי ותנסה להצדיק את האספסוף הברברי שלהם מעניין שנגד קבוצות נורמליות שלא מהמיגזר שום דבר לא קורה והקהל מתנהג למופת .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Jan-2014, 8:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2014 על ידי 9:45 yaron73.)
הודעה: #26
יש פה כמה אוהדים שלא מבינים מה זה לאהוד קבוצת כדורגל ומה זה ספורט בכלל. תצפו קצת בסרטונים ב- youtube תחת השם top 5 ultras of the week ואולי תקבלו קצת בינה ודעת. בהחלט יש פה כמה אוהדים שמתאימים יותר להיות אוהדים של בית"ר ירושלים (יציע מזרחי) או של בני סכנין או של אחי נצרת. בפוליטיקה תדונו בתוכנית פופוליטיקה ואת אהבת המולדת והדגל תביעו בכנסים של מפלגות לאומיות ולאומניות.....

"כל החיים בלב את אלופה"
04-Jan-2014, 13:36
הודעה: #27
עזוב , עזוב לא מצדיק את הקהל ולא חושב שניתן להשוות את הקהל שלנו לבית״ר אבל כוח השיטור והאבטחה טעה כי ברור לכל בר דעת שזה משחק רגיש וככה יהיה בכל משחק של יהודים נגד ערבים שבו יהיו דגלי חמאס (אולי פרט לקהל של הפועל ששם יש יותר אוהבי פלסטין מאוהבי ישראל) למה לא עמד כח הפרדה חוצץ בין שני המחנות אפילו שיש גדר ...זה פשוט היה מונע את כל הבלאגן . שלא תבין אני לא מצדיק אלימות וגם אישית אני יודע לא להיגרר למקומות האלה אבל יש כאלה שיורקים עליהם ולא יודעים להגיד זה גשם ...ובמקרה כזה כח האבטחה והשוטרים חייב להיות בתוך היציעים.
חוץ מזה מפריע לי שכל כח האבטחה ממוצא ערבי אז ברור שהם יכו את האוהדים שלנו 35 שנה אני במשחקים כולל אבנים במגרש סכנין הישן ...כולל ילד שנפתח לו הראש מאבן ב-1:0 המפורסם של דומיטרסקו ומי שהגיע אז לעזרתנו היה יום טוב סמיה (אלוף בצה״ל בזמנו) שידע לפנות לכח השיטור וכל אוהד קיבל ליווי אישי לאוטו מה שלא קרה אתמול ויש אנשים ששברו להם שמשות , ניקבו להם צמיגים וחזרו הביתה לקראת חצות ...
04-Jan-2014, 13:45
הודעה: #28
דרך אגב רועי דניאל היה עם אוהדים בתחנת המשטרה כל הלילה

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Jan-2014, 14:14
הודעה: #29
זה התפקיד שלו אתה לא מצפה שנעמוד ונריע לו...
04-Jan-2014, 14:19
הודעה: #30
(04-Jan-2014 14:14)דוד חטב כתב:  זה התפקיד שלו אתה לא מצפה שנעמוד ונריע לו...

התפקיד של מנכל הקבוצה זה ללוות אוהדים עצורים בתחנת משטרה ..? וואלה הרחבת לו את התפקיד בזה הרגע לעו״ד האוהדים ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים