שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יניב מדר לא עונה לשאלות שאני מעלה וחבל
22-Jul-2018, 8:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jul-2018 על ידי 8:32 זאב רווח.)
הודעה: #1
יניב מדר לא עונה לשאלות שאני מעלה וחבל
אני רוצה להבין איך מאמן הכושר בשנה השלישית שלו בנתניה לא מצליח להכניס לשחקני מכבי נתניה כושר גופני אנגלי . פעם טל .מ ענה לי שזה נובע מחוסרים בגיל צעיר שלא עבדו איתם כאוי אבל זאת עובדה שגויה .

למה ?

אני מסתכל על המגן השמאלי טוואטחה בגרמניה , הוא גדל במכבי חיפה היה בעל כושר גופני מצוין , אבל כשהגיע לגרמניה נפצע שוב ושוב כי לא עמד בעומס הפיזי והאתלטי והאירובי . שנה לאחר מכן אחרי שעבדו איתו כראוי הוא עמד בכל ההכנות לליגה והיה טוב במשחקים ששיחק בבונדסליגה .

אז עכשיו אני שואל שוב , הבעיה לא בשחקן הישראלי אלא במאמני הכושר ובמנטליות של השחקנים שלא מוכנים לעבור שדרוג ....אני פונה מכאן ליניב מדר לך לכמה מהמועדונים באנגליה בגרמניה וספרד תעבור השתלמויות תשתדרג כדי שלנו יהיה יתרון כושר על המועדונים העשירים במדינה , שנה שעברה היה לנו כוח רק למחצית אחת , בסיום העונה בפליאוף קרסנו עם תבוסות מביכות !!!

אני לא עוזב לך את הווריד בצוואר עד שאראה שיפור דראסטי בכושר הגופני .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jul-2018, 14:06
הודעה: #2
RE: יניב מדר לא עונה לשאלות שאני מעלה וחבל
כן זה מה שיש לו בראש לא לעבוד לא להיות עם המשפחה לא לנוח קצת אלא לענות לזהב רווח חחחחח אתה צודק צריך להמשיך לעבוד על כושר גוני ולזה צריך לפחות שני אימונים ביום וזה לאחר אימון אישי של ריצה בים בבוקר.
22-Jul-2018, 17:10
הודעה: #3
לא יודע מה צריך כאוהד הייתי רוצה לראות קבוצה אנגלית או גרמנית מבחינת כושר גופני בנתניה
22-Jul-2018, 17:39
הודעה: #4
כאוהד הייתי רוצה לראות אליפות ולהגיע לשלב הבתים בליגת האלופות אבל זה יקרה בזמן הקרוב אז לפחות שיתנו פייט רציני ויביאו את גביע המדינה
23-Jul-2018, 4:11
הודעה: #5
אם סבע ימכר ויהיה כסף לעוד כמה חיזוקים זה אפשרי דווקא העונה אבל יש תחרות קשה אפילו על הפליאוף ...
23-Jul-2018, 13:20
הודעה: #6
ידוע תראה איך פתח תקווה התחזקו ממש חוץ מאשוד חדרה בני יהודה ורעננה כולם התחזקו יהיה שנה קשה.
23-Jul-2018, 13:29
הודעה: #7
אשדוד גם התחזקה וגם אם תהיה חלשה יש לה תמיד ים של כסף מג'די בן זקן ....רעננה אי אפשר לדעת עדיין , בני יהודה עוד תתחזק
23-Jul-2018, 15:37
הודעה: #8
זאב יש ראיון עם מאמן הכושר תראה
23-Jul-2018, 15:45
הודעה: #9
ראיתי בגלל שקראתי הכל העליתי את הפוסט הזה , חבל שהוא לא עונה על ענין עקרוני כזה , מחר יזמינו אותו לנבחרת ומה אז יהיה ? אם הוא לא מבין שצריך כל הזמן להשתדרג ולהתקדם אתה למעשה דורך במקום !!!
תראה נבחרות כמו סנגל כמו ניגריה שהיו במונדיאל איך השתדרגו לא רק יכולת אלא בעיקר כושר גופני ואתלטיות , כאן אצלנו אחרי 70 דקות השחקן בעל הכושר הגופני הכי גדול אביב אברהם שופך לאגר
23-Jul-2018, 15:50
הודעה: #10
אם קראת אתה צריך להבין שיש הרבה שחקנים חדשים ובשביל לעבוד על כושר לא כולם יכולים אותו דבר אבל אתה רואה שלמי שיש כושר הוא מעמיס עוד קצת ומי שחלש ממעיט קצת ככה לאט ובהדרגתיות בונים כושר וטוב יעשו אם הוא יתחיל לעבוד על זה עם כל קבוצות הנוער והילדים ככה כשיעלו יהיה להם כבר כושר טוב ואז אפשר להעלות עוד ועוד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים